Adama i jego Przewodnictwo ❤

  Antarus, Niebieski Smok Mówi~ ❤

 

 

 

Dialog pomiędzy Antarusem i Aurelią Louise ❤❤

Pozdrawiam cię moja umiłowana, jestem Antarus, Niebieski Smok. Ja i ty znamy się od dawna i nasza przyjaźń przetrwała próbę czasu.

Wróciłem na Ziemię z Plejad około roku temu by ponownie spędzić czas z tobą, chociaż ty jeszcze nie możesz zobaczyć mnie swoim obecnym widzeniem. Tak, opuściłem twoją planetę ponad 100 000 lat temu, kiedy zaczęto bać się smoków i polować na nie. To był czas kiedy ogromna liczba ludzi na świecie straciła kontakt ze swoim boskim źródłem. Epoka ta stała się drugą fazą tego co nazywacie “upadkiem” świadomości, kiedy ludzkość jeszcze głębiej weszła w gęstość i dualizm.

Chcę abyś wiedziała, że ty i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi z odległej przeszłości na tej planecie, kiedy smoki były szanowane, miłowane i cenione jako opiekunowie i obrońcy waszej cywilizacji i Ziemi. Z racji przyjaźni jaką ty i ja dzieliliśmy tak długo w Lemurii, wróciłem aby zaoferować ci swoją najlepszą głęboką przyjaźń. Przynoszę swój wkład w transformację waszej planety, w sposób w jaki jeszcze nie rozumiesz. Mam zamiar pomóc ci zdobyć więcej magii i radości w twoim życiu; wkrótce, moja umiłowana, zaczniesz rozumieć co mówię.

Pozwól sobie uzyskać dostęp do wspomnień o wspaniałych czasach, które dzieliliśmy razem i ile zabawy tworzyliśmy w czasach Lemurii.

Jestem istotą światła i mieszkam w piątym wymiarze świadomości od dłuższego czasu i dlatego nie jestem widoczny dla tych, których wewnętrzne widzenie jeszcze się nie objawiło. Zachowałem swój 9-metrowy wzrost a gdy moje skrzydła całkowicie rozpościerają się, potrzebowała byś taśmy pomiarowej o długości około 23 metrów aby dotrzeć z jednego końca do drugiego.

(Z książki Telos 2 Aurelii) ❤

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/

 

 

 

Hits: 233

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o