Uziemianie energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Uziemianie energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Badaliśmy różne możliwości, które są przed wami w tej chwili i widzimy, że wiele nowych linii czasu pojawia się i stają się dostępne dla ludzkości. I macie teraz dostęp do tych linii czasu z powodu ostatnich skoków energii, które otrzymaliście i tego jak dobrze przyswajacie te energie. Wykonujecie cudowną pracę uziemiając te energie dla siebie i dla reszty kolektywu a także pracujecie w harmonii ze wszystkimi przebudzonymi istotami w zbiorowości zwierząt, a także z istotami, które mieszkają w waszych oceanach .

Widzimy, że ci z was, którzy są przebudzeni, rozumieją moc innych istot, z którymi dzielicie swoją planetę i jak bardzo służą wam swoją obecnością. Macie też większe uznanie dla drzew, roślin, kwiatów i całego życia na Ziemi, ponieważ jesteście bardziej dostrojeni do swoich uczuć. A kiedy łączycie się z Matką Naturą i królestwem zwierząt, możecie poczuć jak dużo jest tam rezonansu.

Możecie powiedzieć, że powinniście pracować w połączeniu ze wszystkimi tymi pomocnikami a oni wykonują swoją rolę, pomagając w przyniesieniu energii o wyższej częstotliwości, a także uziemiając te energie dla ludzkości i dla Matki Ziemi.

Teraz, kiedy zdajecie sobie sprawę, że w waszym świecie są inni, którzy nie mają takiego samego szacunku dla królestwa zwierząt, królestwa roślin i samej Ziemi, możecie uzyskać dostęp do bardzo surowych emocji. Zalecamy abyście poczuli te emocje, abyście poznali prawdę, że nie zawsze byliście przebudzeni, nie w każdym życiu, które kiedykolwiek prowadziliście.

I tak te osoby, które patrzą z góry na Matkę Naturę, Matkę Ziemię i zwierzęta, reprezentują ciemność, która istnieje w was wszystkich. Nie można ich pokonać. Należy im wybaczyć, a kiedy okazujecie współczucie i bezwarunkową miłość wobec sprawcy jak i wykorzystywanych, stajecie się mistrzem integracji, co jest tym co macie robić i być.

Wykonujecie swoją część doceniając i kochając całe to życie, które odczuwacie wokół siebie a także sprowadzacie wyższą świadomość do reszty ludzkości i zapraszacie ich aby przyszli z wami do tego bardzo dobrego miejsca odczuwania. I to jest tylko jeden ze sposobów w jaki służycie całemu ludzkiemu kolektywowi, po prostu będąc tam i utrzymując tę ​​świadomość, a kiedy to robicie będziecie mieli dostęp do coraz lepszych linii czasowych dla całej ludzkości .

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/grounding-the-energies-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 60

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o