[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 13 maja 2019

 

  Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 13 maja 2019

 

 

Przez Shelley Young

Jednym z pięknych aspektów oświecających ludzi jest ich gotowość do samodzielnego badania, bycia odpowiedzialnym za siebie i zobowiązanie się do bycia ich najlepszymi jaźniami. Może to jednak prowadzić do ciągłej krytyczności wobec siebie, zawsze szukając rzeczy, które należy naprawić.

Co jeśli jesteście bardziej kompetentni niż zdajecie sobie sprawę? A jeśli wykonujecie niesamowitą pracę, prowadząc siebie przez swoje życiowe doświadczenia? Co więcej, co by było gdyby wszyscy inni byli równie kompetentni?

Gdybyście mogli zacząć widzieć przez ten obiektyw, stalibyście się znacznie przyjaźni dla siebie i innych. Nadal ćwiczylibyście świadomość, odpowiedzialnie zajmując się wszelkimi aspektami, które wymagają waszej uwagi gdy się pojawią, ale robilibyście to ufając przepływowi i przewodnictwu swojej duszy. Wyszlibyście z trybu rozwiązywania problemów i naturalnie mielibyście o wiele więcej pozytywnego nastawienia, co stworzy wzmocnioną zmianę i znacznie ułatwi wam życie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/05/13/daily-message-monday-may-13-2019/

 

 

 

 

Hits: 105

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o