Bądźcie przewodnikami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Bądźcie przewodnikami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

 

Czujemy wibracje, które przekazujecie jako jednostki i możemy również poczuć ogólną wibrację przekazywaną przez ludzki kolektyw. Wnosicie energie o wyższej częstotliwości i jako jednostki wpływacie na ogólne wibracje ludzkiego kolektywu. Zabieracie siebie również na wyższe poziomy w ramach czwartego wymiaru i robiąc to, zapraszacie resztę ludzkości aby dołączyła do podróży.

Oto co staje na drodze. Kiedy patrzycie na kogoś innego i ich słowa, ich działania, ich przekonania i czujecie, że przenosicie się w przestrzeń osądu i potępienia, jest to moment, w którym anulujecie zaproszenie. Musicie pozwolić reszcie kolektywu i wszystkim jednostkom, które się w nim znajdują, być tam gdzie są aby mogli samodzielnie ewoluować.

Nie możecie wmówi komuś aby był współczujący. Nie możecie zmusić kogoś do myślenia w taki sposób, w jaki wy myślicie lub wierzenia w to, w co wy wierzycie a nawet gdybyście mogli, to nie wpłynęłoby to na wibracje tej osoby. Nie rozszerzylibyście ich świadomości w żaden wymierny sposób.

Najlepszą rzeczą jaką możecie zrobić dla reszty ludzkości jest żyć swoją prawdą. Czyniąc to oferujecie te zaproszenia, dajecie przykład a co najważniejsze, pozostajecie w wyższym stanie wibracyjnym. I właśnie tego ludzkość potrzebuje bardziej niż czegokolwiek innego.

Ludzie się zmieniają. Rozwijają się i ewoluują i nie muszą być do niczego przekonywani aby posunąć się naprzód. Chcemy abyście rozpoznali jaka jest wasza rola jako niosących zmianę i przewodników. Nie jesteście tam by szturchać i mobilizować ludzi do życia w wyższym stanie wibracyjnym. Jesteście tam aby delikatnie zaoferować to zaproszenie, aby mogli sami dokonać ewolucji i dołączyć do was w lepszym miejscu.

W międzyczasie możecie czuć się samotni. Możecie czuć, że wokół was nie ma wystarczającej liczby ludzi, którzy dzielą się waszą wibracją i na pewno nie ma wystarczającej ilości ludzi, którzy podzielają wasze przekonania i wasze spojrzenie na życie. To jest po prostu coś z czym musicie sobie poradzić ale nie jest to trwała sytuacja, w której się znajdujecie. Jak powiedzieliśmy, ludzie wzrastają i ewoluują, i więcej z nich budzi się każdego dnia. Zatem to do was należy następnie by nawiązać jak najwięcej połączeń,  podczas gdy nadal jesteście tymi, którzy trzymają miejsce dla reszty ludzkości aby dołączyli do podróży.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/be-the-wayshowers-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 57

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o