Adama i jego Przewodnictwo ❤

Aurelia – Jak doszło do tego, że smoki musiały opuścić tę planetę? Co tak naprawdę się stało?

 

 

Antarus – Jako smoki posiadamy pełne opanowanie królestwa żywiołów. Oznacza to, że jesteśmy równie dobrzy w powietrzu, na lądzie, pod wodą i ogarnięci ogniem.
Gdybyście spojrzeli wstecz na historię Ziemi zobaczylibyście, że prawie każda kultura czyni różne odniesienia do smoków, przynajmniej w opowiadaniach i mitologii. Chcę tu pozostać skromny ale muszę podać fakty. Piękno, moc i majestat smoków były takie, że wielu ludzi, którzy zabłądzili ze swojego związku z Miłością i boskim Źródłem, zazdrościło nam naszych mocy i postanowiło doprowadzić nas pod dominację ich aroganckiego ducha. Wielu myślało, że mogą nas posiadać, kontrolować i używać w dowolny sposób.

Niewiele istot na Ziemi w tym czasie mogło się równać z inteligencją, współczuciem, siłą i pięknem smoków, być może tylko piękny i łagodny Jednorożec.

Smoki są wielkimi miłośnikami wolności, osiągając nawet wtedy wysoki poziom duchowego mistrzostwa. Nie było mowy, żebyśmy pozwolili się poddać zniewoleniu przez wolę prymitywnych ludzi. Tak, mówię prymitywni, ponieważ tak to właśnie było dla nas.

Ponieważ smoki były mistrzami żywiołów, wierzono, że posiadamy pewien rodzaj magii, który można przenieść na innych. Prawie z dnia na dzień ludzie i smoki stali się przeciwnikami po setkach tysięcy lat wzajemnej miłości i współpracy. Oczywiście, nie wszyscy ludzie i ty umiłowana, starałaś się z całą mocą chronić smoki. Byłaś jedną z tych, którzy potajemnie dostarczali żywność, schronienie i azyl dla wielu z nas. (Smoki były wegetarianami, w przeciwieństwie do popularnej mitologii).

W zamian za azyl smoki oferowały ochronę i więź swoim dobroczyńcom i towarzyszom. Ze względu na twoją wpływową pozycję w tamtym czasie, zrobiłaś wszystko co mogłaś aby powstrzymać masakrę i zniewolenie smoków, ale nie byłaś w stanie wymazać ignorancji ludzi ani ingerować w ich wolną wolę. Pamiętam jak wiele smutku spowodowało to u ciebie w tym czasie i długo po tym.
W pewnym momencie ludzie zdecydowali, że magia smoków musi emanować z naszej krwi, ponieważ mieliśmy tak wielką siłę i długowieczność. Potem zaczęło się polowanie na naszą krew. Przeciwnicy stali się teraz prawdziwymi wrogami, ponieważ rasa ludzka usiłowała zabić każdego smoka, którego mogli znaleźć. Wiele smoków zginęło, podczas gdy inne szukały schronienia tam gdzie mogły, głównie w bardzo odległych regionach świata. Ta próba ukrycia się przed naszymi zabójcami przyczyniła się do naszego wizerunku jako samotników a nie do istot społecznych, którymi kiedyś byliśmy.

Ekstremalne temperatury naszych nowych domów zmieniły kolor naszej skóry i jej wygląd. Ostatecznie, ocalałe smoki zostały zaproszone przez galaktyczną duchową hierarchię czasu aby zostały przetransportowane do Plejad. Wtedy zdecydowałem się opuścić Ziemię w poszukiwaniu bardziej przyjaznego domu. Wiele innych smoków postanowiło udać się do Plejad, podczas gdy inne udały się na inne planety-gospodarzy.

(Z książki Telos 2 autorstwa Aurelii) ❤

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2351900684899218/

 

 

 

Hits: 93

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o