Wielki ludzki potencjał ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wielki ludzki potencjał ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy badać ukryty ludzki potencjał, który widzimy wewnątrz was, ponieważ jesteśmy ciekawi, kto z was wykorzysta ten ukryty potencjał i kiedy to zrobicie. Jest to coś co bardzo nas intryguje, ponieważ widzimy przebłyski tego potencjału, które niektórzy ludzie realizują w momentach, w których uzyskujecie dostęp do zdolności i aspektów siebie, których nie można wyjaśnić w żaden konwencjonalny sposób. Macie w sobie tak duży potencjał i jesteśmy pewni, że gdy tylko kilku z was zacznie zdawać sobie sprawę z tego pełnego potencjału, pojawi się efekt domina i zobaczymy setki, a następnie tysiące, a następnie miliony ludzi, którzy uzyskają dostęp do tego potencjału, który leży w was.

Teraz musicie się zastanowić jak to zrobić. Nie chodzi o to co robicie. Nie chodzi o to, że macie odpowiednie kryształy, mówicie właściwe mantry lub ćwiczycie odpowiednie gesty aby uzyskać pełny, piękny potencjał ludzki, który widzimy. Dochodzicie do tego potencjału odczuwając jak wspaniali jesteście i możecie osiągnąć to uczucie, porzucając ograniczające myśli i przekonania i będąc ze sobą. Chcemy abyście poczuli ten potencjał. Chcemy abyście poczuli to jako energię, ponieważ tak właśnie jest.

W ten sam sposób w jaki niektórzy z was byli w stanie uzyskać dostęp do swojej energii kundalini, odczuwając ją i zapraszając ją do kręgosłupa, możecie uzyskać dostęp do tego potencjału, uznając, że jest tam i odczuwając go. Nie myślcie o swoim potencjale jako ograniczonym do waszych umiejętności, ponieważ jest to znacznie więcej. Jest to pełne połączenie człowieka i Boskości. Jest to chwila, w której doświadczacie siebie jako oba jednocześnie i rozpoznajecie jaki jest to potężny dar. Posiadać fizyczne ciało i czuć, że wasza Boskość jest w pełni urzeczywistniona, jest to najlepsze możliwe doświadczenie jakie możecie mieć w tym wszechświecie.

Oto wasze zaproszenie. Skoncentrujcie się na sobie i uświadomcie sobie, że możecie odblokować ten potencjał w dowolnym momencie. Nie musicie czekać na zakończenie zmiany. Nie musicie na nic czekać. W rzeczywistości to doświadczenie czeka na was.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-great-human-potential-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 112

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o