[Portal] Aktualizacja Sytuacji

Aktualizacja Sytuacji

 

 

W czasie ostatniego najazdu Archontów w styczniu 1996 roku, ciemne siły stworzyły trzy główne ciemne tunele czasoprzestrzenne jako punkty wejścia, aby zniszczyć planetarną sieć Światła.

Te trzy ciemne tunele czasoprzestrzenne jako punkty wejścia to:

Bukavu, Jezioro Kivu, Kongo
Lublana, Słowenia
Santa Monica, Ca, USA

Lublana i Santa Monica były dwoma wirami Wzniesienia z największym potencjałem dla Wzniesienia na skalę planetarną i trzeba je było stłumić aby ciemne siły mogły kontynuować swoje rządy.

Tunele czasoprzestrzenne zostały stworzone poprzez wiele eterycznych i plazmowych konwencjonalnych wybuchów jądrowych w i powyżej wymienionych miejsc (w sumie około 200 eterycznych/plazmowych wybuchów jądrowych na całym świecie), które otworzyły wielowymiarowy tunel czasoprzestrzenny do systemu gwiezdnego Rigel:

Archons Infection

Przez te tunele czasoprzestrzenne Rigel-Ziemia wiele negatywnych istot przybyło na planetę Ziemia i zainfekowało ją.

Wśród najbardziej niebezpiecznych z tych istot były pająki chimery, ogromne plazmowe pajęczakowate istoty z przymocowanymi do ich skóry bombami plazmowymi, mniejsze z nich miały 10-100 metrów (jardów) średnicy, największe kilka kilometrów (mil):

 

Większość tych pająków umiejscowiło się nad największymi miastami na świecie.

Ponieważ teraz Kosmiczna Rasa Centralna redukuje ich energię do tego stopnia, że grozi im wyginięcie, Chimera opracowała plan wzmocnienia ich negatywnego pola energii za pomocą technologii 5G, którą zamierzają zrealizować w dużych miastach za pomocą wielu mikrosatelitów:

20,000 Satellites for 5G will Send Focused Beams of Intense Microwave Radiation Over Entire Earth

Planują także wzmocnić tę technologię nanobotami:

Designer Nanobots Changing Humanity

Siły Światła podejmują działania aby przeciwdziałać temu wszystkiemu.

Od momentu zapadnięcia się linii czasowej Alfa w styczniu 2018 roku jestem w trudnej sytuacji, ponieważ nie wolno mi opublikować żadnego istotnego intela, ale oczekuję , że będę kontynuował ten blog. Od momentu zapadnięcia się linii czasowej Alfa operacje Sił Światła zostały zwiększone i stały się głęboko zakryte.

Istnieje tylko kilka rzeczy, które mogę powiedzieć. Po pierwsze, od grudnia 2017 wdrożenie Mjolnir z jego strategiami Zniszczenia doprowadziły do wściekłości ciemne siły do tego stopnia, że byli gotowi ryzykować wszystko, sytuacja nasilała się dotkliwie do tego stopnia, że możliwa stała się pełna konfrontacja militarna, która mogła doprowadzić do krótkiej i otwartej wojny między Siłami Światła i ciemności, która sprawić, że powierzchnia tej planety nie nadawałaby się do zamieszkania.
Reakcja łańcuchowa bomb toplet (nawet o wiele większa niż reakcja łańcuchowa bomb dziwadełko) ma potencjał do zniszczenia naszej planety, jak to jest wyjaśnione w bardzo prosty sposób w tym filmie:

Dlatego Siły Światła zmuszone były wycofać się i zakończyć operację Mjolnir wiosną 2018 roku, co doprowadziło do zapadnięcia się linii czasowej Beta.

Teraz jesteśmy na linii czasowej Gamma, która jest powolna i w pewny sposób prowadzi planetę do wyzwolenia, nie niszcząc przy tym powierzchni planety.

Choć ciemne siły nadużywały wycofanie się Sił Światła i zinfiltrowały Sojusz na Powierzchni z wieloma agentami mrocznych Drako, którzy przybyli w sklonowanych ciałach z podziemnych baz Oderwanego Kompleksu Iluminatów (pierwotnie przybyli z ciemnej chmury Byka), Światło już podejmuje pewne działania aby przeciwdziałać temu.

Problem bomb toplet jest rozwiązywany i jest w trakcie powolnego rozpuszczania. Nie można o tym nic więcej powiedzieć.

Ludność na powierzchni coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że w nie tak odległej przeszłości dochodziło do kataklizmów:

https://www.researchgate.net/publication/251235294_Large_Pt_anomaly_in_the_Greenland_ice_core_points_to_a_cataclysm_at_the_onset_of_Younger_Dryas

Antarctic Ice Core records resolve competing Pole Shift Theories

Ludność na powierzchni również zaczyna zdawać sobie sprawę, że faktycznie znajdujemy się w środku masowej zagłady:

Earth’s Ecosystems Are On A Collision Course With Extinction: Insect Populations Have Declined By Up To 98 Percent In Some Areas Of The World

To świadczy o tym, że zbliżamy się do wydarzenia na skalę kosmiczną, które radykalnie zmieni życie na tej planecie.

Najbardziej dokładny plan dla tego Wydarzenia znajduje się tutaj:

Siły Światła proszą wszystkich aby wizualizować świetlaną przyszłość Złotego wieku, aby przyspieszyć i usprawnić proces jego manifestacji.

Siły Światła również proszą ludzi aby wyjść poza granice swojego umysłu i wejść w kontakt ze swoją Duszą.

Wielu ludzi doświadcza korzyści z komór Tachionowych:

Tachyon Chambers: The Big Upside to Tiny Tachyons

http://www.galacticchannelings.com/english/about-sheldan-and-veronica-27-01-19.html

Tutaj musimy wyjaśnić pewne błędne wyobrażenia o komorach Tachionowych. Komory Tachionowe nie są łóżkami medycznymi. Istnieje tylko jedno potwierdzone źródło, które sprawia, że komory Tachionowe są dostępne, a wszystkie publiczne komory wymienione są tutaj:

http://tachyonis.org/Chamber.html

Uzdrawiające komory Tachionowe nie są przeznaczone do tachionizowania przedmiotów i są ludzie, którzy twierdzą, że mogą tachionizować przedmioty w swoich uzdrawiających komorach Tachionowych, lub ludzie, którzy twierdzą, że opracowali własne komory tachionowe lub nawet sprzedają lub promują je, nie mówią prawdy.

Niektórzy ludzie już mają pośredni kontakt z Ruchem Oporu:

https://thenexuspoint.blogspot.com/2019/05/experiences-with-resistance-movement.html

Ten kontakt będzie wzrastał tylko w miarę zbliżania się do momentu Kompresji Przełomu.

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2019/05/situation-update.html

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o