Adama i jego Przewodnictwo ❤

Antarus kontynuuje ~ ❤

 

 

Pierwotnie smoki miały zielonkawo-szary kolor, o fakturze skóry podobnej do słonia. Nasza zdolność do kontrolowania żywiołów pozwoliła nam rozwinąć się w bardziej łuskowatą, gadzią skórę, którą widzieliście na ilustracjach. Kolor naszej skóry związany był z obszarem geograficznym naszych nowych domów i nierzadko słyszano, że dostrzeżono niebieskiego, zielonego lub nawet czerwonego smoka. To były najsmutniejsze czasy naszego istnienia.

Smoki trzymały się z dala od ludzkiej populacji, ponieważ nie mogły im dłużej ufać. Ich ogromna liczba zmniejszyła się do nielicznych. Ilekroć jest jakaś wielka strata w jakimkolwiek świecie, odczuwana jest we wszystkich królestwach. Ta strata nie była wyjątkiem. Ludzie zdali sobie sprawę z błędu swoich postępowań o wiele za późno.

Jest wiele miejsc, w których przecinają się linie energetyczne ziemi. Niektóre z tych miejsc pozwalają jednemu światu łączyć się z innym. Być może słyszałaś pewne wyrażenia, które odnoszą się do „podnoszenia zasłon lub mgieł”. W niektórych miejscach i w określonych momentach można to zrobić, dosłownie przejść do innego lub równoległego świata. Większość smoków, które nie opuściły Ziemi, dotarła do tych drzwi i żyje obecnie w pokoju na Ziemi, ale w innej płaszczyźnie lub wymiarze, niewidocznym dla trzeciego wymiaru.

W twoim świecie jest jeszcze kilka smoków.
Żyją w odległych jaskiniach, pieczarach i jamach. Te, które postanowiły cierpliwie czekać aż ludzkość obudzi się w prawdzie, że wszystkie istoty i wszystkie gatunki są częścią wielkiego braterstwa, i że jeden gatunek nie jest mniejszy lub bardziej niż inny. W międzyczasie ich energia jest bardzo uzdrawiająca dla planety, ponieważ jest tak zrównoważona. Na szczęście dla nich wszelkie dostrzeżenia spotykają się z niedowierzaniem.

W tym czasie wiele smoków powróciło aby pomóc planecie i ludzkości odzyskać równowagę z żywiołami. Bez tego wsparcia Ziemia i ludzkość nie mogłyby dokonać koniecznego przesunięcia w wyższe wymiary bez wielkich zakłóceń elementarnych sił planetarnych. Oczywiście wielu z nas jest tutaj fizycznie ale niewidzialnych dla waszego wzroku, podczas gdy wibrujemy częstotliwością Królestwa Światłości piątego wymiaru. W ten sposób możemy wykonywać naszą pracę w spokoju, niezakłóceni przez ludzi. Wiemy, że ponad 99% ludzi na planecie doświadczyłoby wielkiego strachu gdybyśmy nagle stali się widzialni, zwłaszcza w dużych ilościach i ponownie bylibyśmy ścigani.

Wiemy również, że nadejdzie czas, nie tak daleko, kiedy ludzie ponownie połączą się z różnymi aspektami ich boskiej natury. Będą ponownie postrzegać wszystkie czujące istoty jako równe aspekty Stworzenia a my ponownie staniemy się widzialni, gdy miłość i prawdziwe braterstwo będą królować wśród wszystkich tych, którzy będą tu mieszkać.

 

(Z Telos Księga 2 autorstwa Aurelii) ❤

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/

 

 

 

Hits: 151

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o