Wasz wzrost i ewolucja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasz wzrost i ewolucja ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Mamy pewną perspektywę na sposób w jaki wszyscy ewoluują, którą chcielibyśmy się z wami podzielić. Zauważamy, że robicie największy postęp w zakresie ewolucji swojej świadomości gdy stajecie w obliczu przeciwności losu lub tragedii. Zauważamy, że jest bardziej prawdopodobne, że uwolnicie i poddacie się temu naturalnemu procesowi ewolucji, gdy rzeczy nie idą zgodnie z planem. Kiedy cierpicie z powodu utraty bliskiej osoby, bardziej prawdopodobne jest, że zainteresujecie się niefizycznym. Kiedy nie macie nic do stracenia, jesteście bardziej skłonni skierować się do wnętrza i znaleźć swoją siłę i moc.

Sposób w jaki nauczono was żyć w tym świecie polega bardziej na budowaniu murów ochronnych wokół siebie, posiadaniu zabezpieczenia finansowego, posiadaniu systemu wsparcia, niż mówieniu jak potężni i silni jesteście kiedy puścicie swoje przywiązania do zewnętrznej rzeczywistości i spojrzycie do wnętrza na to, co jest nieskończone i wieczne. To co jest nieskończone i wieczne jest waszą prawdziwą esencją. Wasza dusza, prawda o tym kim jesteście jako istoty bezwarunkowej miłości, tam chcecie skierować swoją uwagę. Tutaj chcecie umieścić wszystkie swoje zasoby. W to właśnie chcecie inwestować i to jest droga do prawdziwego wzrostu i ewolucji.

Ale większość z was nie mierzy w tym kierunku od najmłodszych lat, a zamiast tego musicie pracować nad budowaniem tych murów ochronnych, budowaniem jajeczka bezpieczeństwa i znalezieniem plemienia, które otoczy was abyście czuli się bezpiecznie i pewnie. A potem kiedy tracicie coś na czym mocno się opieraliście, odkrywacie, że siła, moc, bezpieczeństwo i miłość były w was przez cały czas.

Teraz jest idealny czas aby zacząć wzrastać i ewoluować bez potrzeby ponoszenia strat, ponieważ teraz wiecie jak wiele korzyści odnosicie kiedy wchodzicie do wnętrza i odkrywacie jak pięknymi istotami miłości i światła naprawdę jesteście. Zauważyliśmy również, że więcej z was to robi i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Wiemy, że wy również.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-growth-evolution-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 99

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o