[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa 22 maja 2019

  Archanioł Gabriel ~ Środa 22 maja 2019

 

 

Przez Shelley Young

 

Jest bardzo łatwo wejść w opór jeśli wpadliście w nawyk negatywnego skupienia. Jest rzeczą naturalną chcieć oprzeć się temu co nie jest dla was dobre lub czego się boicie, że może doprowadzić was do gorszego miejsca. Ale znowu mówimy, że nie możecie tworzyć tego co chcecie a jednocześnie angażować się energetycznie w to co jest niepożądane. Oba istnieją na zupełnie innych liniach potencjału.

Jak więc zmienić swoje nastawienie? Świadomie zacznijcie szukać rzeczy, które działają dobrze dla was. Możecie podsuwać sobie pytania. Możecie zapytać: „Jakie piękno mogę zobaczyć w tej chwili?” „Co działa w moim życiu?” Może to być coś tak prostego jak pójście do kranu i odkręcenie go i uzyskanie świeżej wody. Jest to coś na co możecie liczyć, co niezmiernie przyczynia się do waszego komfortu i dobrego samopoczucia. Jakie dary istnieją w waszej chwili obecnej a które są tak logiczne, że można je uznać za oczywiste?

Możecie poświęcić chwilę by zastanowić się nad ciałem, które tak dobrze wam służy i służyło od chwili gdy wzięliście pierwszy oddech. Możecie być wdzięczny za swój mózg, który pozwala wam myśleć, przetwarzać i uczyć się. Co przynosi wam przyjemność? To może być wasza ulubiona książka lub program telewizyjny. W co możecie się ubierać aby zawsze poprawiało wam nastrój? Co ładnie pachnie?

Stając się detektywem tego co działa w waszym życiu, świadomie wkraczacie na most, który łączy was z tym dokąd chcecie się udać. Kiedy celebrujecie cud, który obfituje dla tych, którzy mają oczy by widzieć, naturalnie przechodzicie od bycia w oporze do objęcia swojej rzeczywistości, która po mistrzowsku umieści was na zupełnie innej warstwie energetycznej, która będzie o wiele wygodniejsza i wspierająca dla tworzenia. Tak  potężni jesteście – jesteście energetycznym dyrektorem swojego doświadczenia życiowego! ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/05/22/daily-message-wednesday-may-22-2019/

 

 

 

Hits: 64

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Devia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Devia
Gość
Devia

Błogosławię cię Aniele