[Benjamin Fulford] Okręty wojenne i wojskowe samoloty gromadzą się w pobliżu Indonezji podczas gdy eskaluje zdalna wojna USA/Chiny

2019-05-20

Okręty wojenne i wojskowe samoloty gromadzą się w pobliżu Indonezji podczas gdy eskaluje zdalna wojna USA/Chiny

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Pełna niewypowiedziana zdalna wojna między Chinami a Stanami Zjednoczonymi toczy się teraz na całym świecie i będzie się nasilać. Cła i umieszczenie na czarnej liście giganta telekomunikacyjnego Huawei przez USA były tylko salwą otwierającą w wojnie, która mogła stać się niebezpieczna, zgadza się wiele źródeł. Chińczycy już powiedzieli Amerykanom: „Jeśli chcecie rozmawiać drzwi są otwarte; jeśli chcecie walczyć, będziemy walczyć do końca.

http://www.xinhuanet.com/english/2019-05/19/c_138071807.htm

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-05-17/huawei-built-at-least-a-three-month-stockpile-ahead-of-trump-ban

Największym polem bitwy w tej wojnie będzie Azja Południowo-Wschodnia, według źródeł Towarzystwa Białego Smoka (WDS) w regionie. Chińskie, amerykańskie i australijskie okręty wojenne a także francuskie myśliwce gromadzą się obecnie wokół Indonezji, przygotowując się do wielkich bitew, gdy 22 maja zapowiadane wyniki wyborów prezydenckich zostaną ogłoszone.

Obecny prezydent Joko Widodo jest wspierany przez Chiny i oczekuje się, że wygra o 11%. Będzie musiał stawić czoła masowym demonstracjom studentów i muzułmańskich aktywistów narzekających na oszustwa wyborcze i wspierających jego anty-chińskiego przeciwnika Prabowo Subianto.

Prabowo poślubił córkę długoletniego dyktatora Suharto, a także był szefem indonezyjskich sił specjalnych. Prabowo kiedyś ostrzegł ojca założyciela Singapuru Lee Kuan Yew, że „Chińczycy w Indonezji byli zagrożeni, ponieważ w jakichkolwiek kłopotach – zamieszkach – zostali ranni jako mniejszość”*. Jeden z pro-chińskich generałów zmarł z powodu wirusa „małpiej ospy” przywiezionego z Singapuru, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Planowane demonstracje „zostaną zaatakowane przez trujący gaz i broń biologiczną” – mówią źródła.
Według inżynierów załamanie indonezyjskiej rupii i giełdy jeszcze bardziej zdestabilizują reżim Widodo. Źródła CIA w Azji Południowo-Wschodniej zgadzają się i twierdzą, że może to być dobry czas aby tymczasowo ewakuować fundusze z Indonezji.

Kłopoty w Indonezji zbiegną się w czasie z dużym anty-chińskim naciskiem w Laosie i Tajlandii, podaje źródło WDS. Nacisk w regionie będzie również przeciw temu, co uważa się za „oszukańczo wybranych syjonistycznych lokajów”, według źródeł CIA w regionie.

Łatwo także zgadnąć, że „cudowne” zwycięstwo (wbrew sondażom exit polls) premiera Australii Scotta Morrisona w wyborach powszechnych nad jego bardziej pro-chińskim przeciwnikiem Billem Shortenem zostało „zaprojektowane” w ramach tej ogólnej anty-chińskiej ofensywy.

Chińczycy ze swej strony nie planują reagować półśrodkami. Źródła chińskiego wywiadu wojskowego poinformowały wcześniej tego pisarza, że ​​Chiny przygotowały plany awaryjne dotyczące okupacji Indii, Korei i Azji Południowo-Wschodniej (bez Wietnamu) w ciągu dwóch miesięcy w przypadku nadmiernych prowokacji ze strony Amerykanów.

Nadawanie w Chinach antyamerykańskich filmów o wojnie w Korei jest wskazówką co do chińskiego planu. Na pewno wydarzy się coś wielkiego na Półwyspie Koreańskim, potwierdzają źródła tajnych stowarzyszeń Korei Północnej i Azji. Północnokoreańskie źródło, które skontaktowało się z tym pisarzem po raz pierwszy od wielu miesięcy, mówi, że północnokoreański siłacz Kim Jong Un intensyfikuje jego działalność w Korei Południowej. „Kim osiągnął porozumienie, w którym będzie cesarzem Korei podczas gdy [prezydent Korei Południowej] Moon Jae In będzie prezydentem”, mówi źródło. Żołnierze USA w regionie zostaną postawieni przed faktem dokonanym, podają źródła. Nie tylko to, Kim ma ambicje by obalić japońskiego cesarza Naruhito, mówi północnokoreańskie źródło.

Ten raport propagandowych „wiadomości” Departamentu Stanu USA dotyczący aresztowania setek „wyznawców Falun Gong” w Korei Północnej stanowi wskazówkę dla tych ruchów. Dzieje się tak dlatego, że Falun Gong jest psy-operacją prowadzoną przez neokonserwatystę syjonistycznego agenta Eliota Abramsa, mówią francuski wywiad i inne źródła.

https://www.rfa.org/english/news/korea/nk-falun-gong-05172019164536.html

Otrzymujemy również interesujące raporty o dwóch kanadyjskich obywatelach aresztowanych w Chinach za szpiegostwo – byłego dyplomaty Michaela Kovriga i biznesmena Michaela Spavor. „Kanadyjski wywiad wojskowy sprzedał tych dwóch agentów tajnego państwa Chińczykom”, mówią amerykańskie źródła wywiadu wojskowego. Była to część kampanii kanadyjskiej armii przeciwko premierowi Justinowi Trudeau, który ich zdaniem jest „syjonistycznym agentem tajnego państwa” działającym przeciwko interesom Kanady, podają źródła. Ma to związek z „brudnymi transakcjami handlowymi dokonanymi tanio” przez Trudeau, dodają źródła Kanadyjskiej Służbie Wywiadowczej ds. Bezpieczeństwa.

Śmierć w zeszłym tygodniu „podczas biegu w Yokohamie” 57-letniego Erica Davida Talmadge, szefa północnokoreańskiego biura Associated Press, jest również podejrzliwa w tych okolicznościach. To może być zbieg okoliczności lub może być częścią trwającej czystki chazarskich syjonistycznych agencji, które kontrolują niewolniczy rząd Shinzo Abe w Japonii, mówią źródła japońskiego podziemia.

Otrzymaliśmy również w ubiegłym ten interesujący raport o funkowych wydarzeniach w Malezji:
Jeden z moich malezyjskich kontaktów w wywiadzie powiedział mi w zeszłym tygodniu, że [zhańbiony były premier] Najib Razak nie został tak naprawdę aresztowany, jak publicznie stwierdzono. Jest w areszcie domowym i podróżuje po zachodniej Malezji jak chce. Nie może oficjalnie opuścić kraju ale ‘nieoficjalnie’ był widziany w Brunei. Zagraniczni dygnitarze mają możliwość wejścia do Brunei całkowicie pod radarem i był tam w zeszłym miesiącu. Z Sułtanem zorganizowano prywatne spotkanie. Potwierdziłem to w moim kontakcie w BSB, Brunei.”

Najib zawarł umowę z jego doradcami, chazarską syjonistyczną mafią. Ma wszystkie dane na temat wewnętrznej roboty MH370/17. Umieścił je w kilku bezpiecznych miejscach. Jeśli pójdzie do więzienia i skonfiskowane zostaną jego zagraniczne aktywa, dane zostaną opublikowane. Powiedziano mi, że ma odłożone co najmniej 5 mld USD w Brunei, Singapurze i Hongkongu. Wygląda na to, że ręce [malezyjskiego] premiera Mahathira są związane.

Pomimo takich wysiłków Rothschildów by ukryć skandal z Malezyjskim lotem 370/17, zbliża się to do punktu kulminacyjnego w Holandii. Już teraz Rosja formalnie oskarżyła rząd holenderski o zatajenie dowodów dotyczących zestrzelenia tego lotu. Pod względem dyplomatycznym jest to bliskie wypowiedzeniu wojny. To tylko kwestia czasu zanim ta mordercza farsa zostanie wystawiona na świat.

Z nadzieję, że wyzwolenie Stanów Zjednoczonych spod kontroli mafii chazarskiej zostanie aktywowane. Tutaj, źródła Pentagonu mówią nam teraz, że „Podczas gdy zamknięte akty oskarżenia zbliżają się do 100 000, czas Muellera dobiega końca; Czas zapłacić rachunek obrońcom.”Jednakże czekamy aż te akty oskarżenia zostaną podjęte i chcemy zobaczyć działanie a nie rozmowę na tym froncie.

Źródła odpowiadają, że na początek prezydent USA Donald Trump „może” uwolnić Inspektora Departamentu Sprawiedliwości generała Michaela Horowitza i byłego dyrektora FBI Jamesa Comeya, a także odtajnić dokumenty FISA przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii i Francji 2 czerwca z okazji 75-tej rocznicy dnia rozpoczęcia operacji Overload. „D-Day może mieć nowe znaczenie”, mówią źródła.

Wysiłki syjonistów by powstrzymać wszystkie te dochodzenia wzniecając kłopoty na Bliskim Wschodzie, również dramatycznie zawodzą. Zalecenie byłego oficera operacyjnego CIA i agenta Wywiadu Amerykańskiej Marynarki Roberta Davida Steele aby Trump zadzwonił do irańskiego przywódcy wywarło wpływ, mówią źródła Pentagonu. „Trump może odbyć szczyt z Najwyższym Przywódcą Ali Chameneim, co może pomóc w jego kontaktach z Koreą Północną”, mówią.

Istnieje również ogromny nacisk ze strony Pentagonu aby „wstrząsnąć skorumpowanym, marnotrawnym kompleksem militarno-przemysłowym (MIC)” – mówią źródła. „Ponieważ Turcja, Indie, Iran, Chiny, Syria, Libia a nawet UE kupują lepszą rosyjską broń, ogłoszono ostrzeżenie o tsunami” aby „oczyścić” MIC i zmusić go do wytwarzania lepszych produktów. Dążenie Turcji bliżej Rosji poprzez zakup myśliwców Su-57 i obrony przeciwlotniczej S-500 „jest śmiałym posunięciem do demontażu NATO i osłabienia Izraela”, dodają.

Źródła Pentagonu również wydają się dość optymistyczne w kwestii konfliktu z Chinami, mówiąc, że „wojna handlowa z Chinami i skrajne uprzedzenia wobec Huawei mogą być wykorzystane do upadku Boeinga, z kierowanymi przez Chiny globalnymi bojkotami, anulowaniem zamówień, cofnięciem certyfikatów, uziemieniem i odmową lądowania i przestrzeni powietrznej”, aby zmusić tę firmę do oczyszczenia jej działania.

Źródła Pentagonu twierdzą, że amerykańska armia chce pomóc „Ameryce pozbyć się syjonistycznego pasożyta”, podczas gdy Izrael „skazany jest na status wyrzutka”.

Polski rząd stał się również ważnym graczem w ruchu antysyjonistycznym po próbach syjonistów wymuszenia 300 miliardów dolarów z tego kraju jako „rekompensaty za Holokaust”. Polacy opublikowali raport Czerwonego Krzyża na temat nazistowskich obozów koncentracyjnych, który twierdzi, że zostało zabitych 271 301 osób a nie 6 milionów. Argumentowali także, że sama Polska była największą ofiarą zbrodni nazistowskich.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/02/oficjalne-zrodla-z-miedzynarodowego-czerwonego-krzyza-dowodza-ze-holokaust-byl-zydowskim-oszustwem/?fbclid=IwAR3xtHz7dl-ZWskDFDIfukpsOKncfI_gxXNR26t2i0oSMHBNMq9KxlXZbog

Jako ktoś z polsko-żydowską krwią, z pewnością myślę, że nadszedł czas aby prawdziwe, historyczne, bezstronne, oparte na faktach i publiczne śledztwo położyło kres tej sprawie raz na zawsze. Wtrącanie ludzi do więzienia za kwestionowanie oficjalnej historii „holokaustu” (całopalnej ofiara dla Baal’a) wywołuje jedynie podejrzenia. Prawda nie musi ukrywać się za karą.

W każdym razie fakt, że Polacy stoją na twardym gruncie, jest oznaką narastającej ogólnoświatowej reakcji przeciwko chazarskiej mafii i ich syjonistycznemu koszmarowi.

Coraz większy jest też sprzeciw wobec kontroli korporacyjnej mafii chazarskiej, mówią źródła Pentagonu. Zauważają, że przełomowa sprawa Sądu Najwyższego przeciwko Apple „toruje drogę konsumenckim pozwom antymonopolowym aby zmusić Departament Sprawiedliwości do rozbicia gigantów technologicznych takich jak Facebook, Google, Amazon, a nawet Apple”.

https://www.engadget.com/2019/05/13/supreme-court-apple-app-store-price-fixing-lawsuit/

Ponadto Monsanto przegrał trzy główne sprawy sądowe i został ujawniony za wykorzystanie specjalnych operacji przeciwko dziennikarzom i opiniotwórcom. Ta firma i jej rodzic Bayer uczą się o prawach karmy.

https://www.france24.com/en/20190519-france-monsanto-bayer-world-wide-march-environment-planet-roundup-glyphosate

Na koniec chciałbym zakończyć raport z tego tygodnia jeszcze jedną dobrą wiadomością. Plemię Amazonii pokonało wielkie kompanie naftowe w procesie sądowym i zachowało 7 milionów akrów lasów deszczowych.

https://www.disclose.tv/amazon-tribe-wins-lawsuit-against-big-oil-saving-millions-of-acres-ofrainforest-367412

Kto powiedział, że dobrzy ludzie nie wygrywają? Źli ludzie przegrywają na wszystkich frontach a wyzwolenie planety jest możliwe w 2019 roku.

 

 

 

* From Third World to First: The Singapore Story autor Lee Kuan Yew, str. 280. (Od Trzeciej Wojny Światowej do Pierwszej: Singaourska hostoria)

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/05/20/battleships-and-war-planes-gather-near-indonesia-as-u-s-china-proxy-war-escalates/

 

 

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o