[Benjamin Fulford] Podczas gdy Teresa May przegrywa bitwę o Anglię, oligarchowie Zachodniego Wybrzeża proszą o pokój

2019-05-27

Podczas gdy Teresa May przegrywa bitwę o Anglię, oligarchowie Zachodniego Wybrzeża proszą o pokój

 

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society,

 

 

Przymusowa rezygnacja brytyjskiej premier (i córki Hitlera) Teresy May naznaczyła decydujący punkt zwrotny w walce o planetę Ziemia, zgadzają się liczne źródła. Już jej dymisja zmusiła oligarchów high-tech Jeffa Bezosa, Marka Zuckerberga i Elona Muska do szukania negocjacji pokojowych z Towarzystwem Białego Smoka (WDS), według źródeł P2 Masonerii.

Tymczasem prezydent USA Donald Trump spędził weekend Dnia Pamięci w Japonii, częściowo aby uniknąć zamachu podczas gdy kroki zaczynają kończyć długi polityczny impas w Waszyngtonie, mówią Pentagon i źródła japońskiej prawicy.

Jak wielu z nas wie, polityka USA utknęła w nieskończenie powtarzającej się pętli od dwóch lat, z histerycznymi Demokratami używającymi kontroli nad korporacyjnymi mediami i wszystkimi możliwymi prawnymi narzędziami aby usunąć Trumpa, podczas gdy Trump nieskończenie Tweetuje “polowanie na czarownice”.

Aby zrozumieć dlaczego rezygnacja May ma kluczowe znaczenie dla wyjścia z politycznego impasu, musimy szybko spojrzeć na skandal FISAgate. W zasadzie, w 2016 roku oligarchowie Rockefeller/Clinton poprosili swoich odpowiedników Rothschildów w wielkiej Brytanii o obejście prawa USA, aby szpiegować Trumpa i uknuć skandal z Rosją, aby postawić go w stan oskarżenia. Dymisja May oznacza, że sprzymierzeni z brytyjskimi nazistami (syjonistami) oligarchowie, którzy walczyli przeciwko Trumpowi, zostali teraz wszyscy wyeliminowani z brytyjskiej wojskowej/wywiadowczej/politycznej struktury władzy, według źródeł brytyjskiej rodziny królewskiej. Według źródeł w Pentagonie, tej czystce towarzyszyć będzie podobna czystka w USA.

Trump dając [Prokuratorowi Generalnego USA Williamowi] Barrowi uprawnienia do odtajnienia, daje mu czyste ręce aby zatrzymać syjonistów, podczas gdy zostaną opublikowane dokumenty o 9/11, 3/11 [Fukushimie] i inne wojskowe informacje wywiadowcze” – obiecują źródła w Pentagonie.

Przedsmak tego typu dokumentów, które zostaną opublikowane nadszedł z Holandii z tym wyciekiem wideo i zdjęć wykonanych zaraz po tym jak nad Ukrainą został zestrzelony lot 370/17 “Malezyjski Linii Lotniczych”. Film jest dostępny do pobrania do 1 czerwca ale należy pamiętać, że zawiera powodujące mdłości obrazy okaleczonych ciał.

https://wetransfer.com/downloads/8e718ace300809f836f75aa75afa9c4d20190525075927/052f8e1fdfa9cc40fc40a40a53ff05c820190525075927/c4f5f5?utm_campaign=WT_email_tracking&utm_content=general&utm_medium=download_button&utm_source=notify_recipient_email

Informator, który przesłał te dokumenty zauważył, że u ofiary “lotu 17” miały nieważne holenderskie paszporty, należące do ludzi, którzy weszli na pokład lotu 370. Ponadto, wiele ciał było w stanie rozkładu, nosząc zimowe ubrania w czasie letniego lotu lub byli nago i nie mieli krwi. Informacje zawarte w czarnych skrzynkach lotów, “nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej przez anglików, którzy otrzymali je“, zauważa źródło.

Brytyjskie źródła w MI6 mówią “Oboje, obecna i były premier i ministrowie dokonali zmowy by zmienić radykalnie kurs wyzwolenia Wielkiej Brytanii, i, jak zawsze, dowiedzieliśmy się o tym, więc musieli odejść.” Teraz, kiedy zostali usunięci od władzy, przewiduje się opublikowanie informacji o locie 370/17 z “czarnych skrzynek, – dodają źródła. Także były prezydent USA Barack Obama teraz zeznaje o wykorzystaniu lotu 370/17 do nuklearnego szantażu wobec światowych liderów, jak podkreślają źródła CIA.

Wiele znaków wskazuje na to, że chazarska mafia nie przyjmuje dobrze tego nieuniknionego ujawnienia. Po pierwsze, CNN opublikowało artykuł o wizycie Trumpa w Japonii ze zdjęciem Johna F. Kennedy’ego wychodzącego z samolotu w dniu jego zabójstwa.

https://edition.cnn.com/2019/05/24/politics/donald-trump-air-force-one-travel-foreign-trips

Ponadto, zostaliśmy także potraktowani spektaklem kongresmena Jerry’ego Nadlera, przewodniczącego Komisji Sprawiedliwości Izby Reprezentantów, który prowadził różne śledztwa w Kongresie przeciw prezydentowi, mdlejącego na konferencji prasowej.

https://www.zerohedge.com/news/2019-05-24/watch-sickly-nadler-passes-out-during-de-blasio-presser

Tymczasem, oczywiście, bardzo zestresowana Przewodnicząca Obrad Izby Reprezentantów Nancy Pelosi wezwała do “interwencji” przeciw Trumpowi.

https://www.bbc.com/news/world-us-canada-48388880

Jeśli żandarmeria wojskowa USA nie zrobi obławy na tych przestępców po takich rażących groźbach pod adresem urzędującego prezydenta, będą winni niedopełnienia swoich obowiązków.

W każdym razie, syjonistyczne zbójeckie państwo Izrael jest również w stanie oblężenia. Masowy morderca, zbrodniarz wojennego premier Benjamin Netanjahu nie był w stanie utworzyć rządu po swojej ostatniej próbie sfałszowania tam wyborów.

http://news.trust.org/item/20190526152348-u6x9g

Izrael jest otoczony rakietami S-400, ładunkami atomowymi wywołującymi tsunami i być może będzie musiał zrezygnować ze Wzgórz Golan” – twierdzą źródła w Pentagonie. Tymczasem kampania Bojkotu, Dezinwestycji, Sankcji (BDS) przeciwko Izraelowi “zaostrza się z Trumpem zmuszającym Izrael rezygnacji z chińskich projektów, w tym czasie jak Siemens, Bombardier, Hitachi, Macquarie, Alstom i greckie konsorcjum wszyscy wycofali się z projektu lekkiej kolei w Jerozolimie“, podkreślają źródła. “UE również rewiduje swoje związki z syjonistycznym izraelskim Bankiem Leumi” – zauważają oni. Ponadto, izraelskie zbrodnie “wzniecają antysemityzm do tego stopnia, że Niemcy ostrzegają Żydów aby nie nosili swoich jarmułek” – podkreślają źródła.

Prawdziwa cena wojny jest dyskutowana wśród insiderów Pentagonu, być może włączając Szefa Sztabu Armii Marka Milley’a, już wyznaczonego na stanowisko przyszłego Przewodniczącego Kolegium Połączonych Szefów Sztabów” – komentuje Robert David Steele, były komandos i oficer CIA. “Obaj, prezydent i najlepszy ze starszych liderów rozumieją, że bycie syjonistycznym narzędziem dla Bliskiego Wschodu kosztowało USA nie tylko siedem bilionów dolarów ale i 75 000 chorych po amputacjach, 250 000 lub więcej potwierdzonych przypadków PTSD (zespołu stresu pourazowego), dziesiątki tysięcy gwałtów (zarówno mężczyzn jak i kobiet) i wirtualną falę przestępczości wartą biliony dolarów, ponieważ kontrahenci wykorzystywali  ‘łatwe pieniądze’ aby oszukać wojskowych i podatników“-mówi on.

Na poziomie międzynarodowym próba syjonistycznych neokonserwatystów aby wymusić zmianę reżimu w Wenezueli i ukraść ropę w tym kraju została publicznie ogłoszona niepowodzeniem. Ponadto, próby rozpoczęcia wojny z Iranem nie powiodły się a zamiast tego rząd USA teraz pracuje nad kompleksową umową pokojową dla Bliskiego Wschodu wraz z Iranem i Arabią Saudyjską, podkreślają źródła CIA. W Indonezji syjonistyczna próba unieważnienia reelekcji prezydenta Jocko Widodo doprowadziła do śmierci 7 osób, 250 rannych i 400 aresztowanych zanim zakończyła się fiaskiem.

W Europie, francuski Euro-sceptyczna Marine Le Pen pokonała niewolnika Rothschildów Emmanuela Macrona w wyborach parlamentarnych do UE. Amerykańscy i brytyjscy przywódcy, którzy będą obchodzić 75-tą rocznicę Dnia – D (lądowanie Aliantów w Normandii) we Francji 6 czerwca, wyglądają tak jakby rozważali aby znowu uwolnić Francję od niemieckich najeźdźców.

Wszystkie te wydarzenia są bardzo obiecujące i pokazują, że sytuacja jest naprawdę zbliża się do apogeum, ale—i to jest wielkie “ale“—musimy zobaczyć ludzi stojących za tymi międzynarodowymi aktami przestępczymi, w kajdankach przed publicznym trybunałem do spraw zbrodni wojennych, zanim będziemy mogli naprawdę uwierzyć w to, że prawdziwe zmiany są nieuchronne.

Istnieją również przesłanki, że wielu oligarchów jest daleko od porażki. Patrick Wood z Technocracy.news odkrył schemat Rockefellera do wyprania 6 bilionów dolarów utworzony poprzez pompowanie pustych pieniędzy z giełdy do 8700 zwolnionych z podatku “stref możliwości” w USA. Zauważa on, że inicjatywa została zapoczątkowana przez Seana Parkera, który założył Facebook wraz z Markiem Zuckerbergiem. Wood, zdaje się nie wie, że Zuckerberg jest wnukiem Davida Rockefellera.

W każdym razie, jak wspomniano wcześniej, w zeszłym tygodniu Jeff Bezos z Amazona, Elon Musk z Tesla i Zuckerberg skontaktowali się z WDS poprzez lożżę P2 Masonerii we Włoszech, aby zaproponować porozumienie pokojowe, mówią źródła P2. Wszyscy trzej zgadzają się z tym, że trzeba stworzyć jakąś światową federację i pozwolić ludziom rozwinąć się w kierunku Wszechświata, źródła mówią. Zgadzają się oni również z tym, że z tymi, którzy utrudniają postęp ludzkości, trzeba walczyć.

P2 identyfikuje Izrael Netanjahu jako jednego z wrogów, którego trzeba “wykurzyć i zająć się nim“. Inni to niereformowalni syjonistyczni fanatycy, którzy wciąż myślą, że sztucznie stworzą biblijne czasy końca, mówią oni.

Kolejny duży problem, który należy rozwiązać, to wojna handlowa między USA i Chinami. Źródła w Pentagonie uważają, że “Trump mądrze wykorzystał wojnę handlową aby umożliwić Chinom spuszczenie lania amerykańskim firmom takim jak Apple, Google, Boeing i Nike, zmuszając je do powrotu do domu aby ‘MAGA’ (Make America Great Again-uczynić Amerykę znów wielką) , tworząc alternatywny globalny łańcuch dostaw.

Jednak amerykanie muszą badać ich własną najnowszą historię. Jeszcze w końcu lat 1980—tych zmusili Japonię do zwiększenia wartości jena o ponad 100%— w efekcie, tworząc ogromne cła – po to aby wyeliminować deficyt handlowy USA/Japonii. Jedynym rezultatem było to, że japońska produkcja przeniosła się do reszty Azji a deficyt handlowy USA nadal rósł. Ponieważ Japonia jest okupowana przez armię amerykańską, Japończycy zostali zmuszeni kupować amerykańskie obligacje skarbowe i w ten sposób utrzymać USA na powierzchni. To nie odnosi się do Chin.

Ponadto, nawet jeśli produkcja zostanie przeniesiona z Chin do Wietnamu, Azja jako całość zachowa ogromną nadwyżkę w stosunku do USA. Jedynym sposobem aby Stany Zjednoczone skończyły ze swoim deficytem handlowym, jak będziemy nadal powtarzać, to zrezygnować z tak zwanego “dolara” i wyemitować własną tańszą suwerenną walutę.

Podczas gdy Azja w ogóle nie chce zamieniać amerykański imperializm na chiński imperializm, nie będą kupować amerykańskich papierów skarbowych w celu wspierania stałego rozpalania wojny w USA. Azjatyckie tajne stowarzyszenia wychodzą poza granice Chin i obiecują kontynuować walkę z syjonistami, dopóki ich sfanatyzowany koszmar się nie skończy na zawsze.

Jak tylko to nastąpi, Azjaci i reszta świata będą szczęśliwi wspierając kompleks wojskowo-przemysłowy USA, podczas gdy przemieni się on z syjonistycznego imperialistycznego narzędzia w korzystną siłę dla planetarnej ochrony i eksploracji kosmosu.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/05/27/as-theresa-may-loses-battle-of-britain-west-coast-oligarchs-sue-for-peace/

 

 

 

 

Hits: 1194

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
CHRISTOPHER Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
CHRISTOPHER
Gość
CHRISTOPHER

GOOD NEWS. THANK YOU!!!