Wasza uwaga jest cenna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wasza uwaga jest cenna ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Ciągle obserwujemy zmiany, które dostrzegamy w zbiorowości ludzkiej a ostatnio zauważyliśmy, że poświęcacie więcej czasu aby spojrzeć w siebie, a to jest zmiana na lepsze. Zauważamy, że ostatnie energie, które były tak intensywne dla was, zaczęły się stabilizować i byliście w stanie zadomowić się w bardziej spokojnym i refleksyjnym miejscu, w którym możecie zauważyć więcej o tym, co dzieje się wewnątrz was.

Zauważyliśmy również, że zmęczyło was ciągłe bombardowanie informacji, które zawsze są na wyciągnięcie ręki i że coraz częściej wybieracie skierowanie się do wnętrza po informacje o sobie. To czas kiedy ludzie i korporacje, stacje telewizyjne i wszelkiego rodzaju reklamodawcy próbują przyciągnąć waszą uwagę.

Wasza uwaga jest cenna. Fakt, że ludzie chcą waszej uwagi powinien wskazać wam, że wasza uwaga jest cenna. To atut. To jest coś dla was by to cenić. Nie rozdawajcie uwagi ponieważ jest tu głośno lub myślicie, że to wymaga waszej uwagi. Jak często spostrzegacie, że robicie coś ponieważ dochodzicie do punktu, w którym po prostu odczuwacie, że ta potrzeba wypływa z tego czym jesteście teraz niż z rozdawania uwagi? Dlatego tak ważne jest abyście pozostali skupieni wewnątrz siebie.

Bądźcie szczerzy ze sobą w kwestii co chcecie robić, z czym chcecie spędzić czas, a z kim wolelibyście nie spędzać czasu. Musicie sprawdzić czy będziecie wierni sobie ponieważ istnieje wiele sposobów, dzięki którym możecie zwrócić uwagę na kogoś, kto jest po prostu bardzo zdolny do zwrócenia na siebie uwagi a następnie do manipulowania wami w przekonaniu, że potrzebujecie tej osoby lub tej rzeczy lub tej grupy.

Jesteśmy bardzo zachęceni tym, co obserwujemy i chcemy tylko dać wam szturchnięcie w kierunku, w którym już widzimy jak się przemieszczacie. Jesteśmy tutaj aby zachęcić was do kontynuowania tej wewnętrznej podróży. Jest to ścieżka do prawdy o tym, kim jesteście jako Istota Energii Źródła, Wieczna Istota Nieskończonego Światła i Miłości. W taki sposób zawsze was widzimy a kiedy widzimy, że wy widzicie siebie w ten sposób, jesteśmy podekscytowani i chcemy wam o tym opowiedzieć.

 

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/your-attention-is-valuable-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 85

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Claudia Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Claudia
Gość
Claudia

Kochany bracie duchowy z serca dziękuję za te piękne wzruszające wzniosłe słowa tulę cię do serca swego swietlistego anielskiego gorącego błogosławię cię Aniele