[Benjamin Fulford] Reset walut wrze podczas gdy Indonezja zamyka wszystkie banki, lombardy na 9 dni, kiedy Malezja wzywa do międzynarodowej waluty opartej na złocie

2019-06-03

Reset walut wrze podczas gdy Indonezja zamyka wszystkie banki, lombardy na 9 dni, kiedy Malezja wzywa do międzynarodowej waluty opartej na złocie

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

Ludzie z rzeczywistymi kontaktami wywiadowczymi wszyscy huczą z poczuciem, że coś wielkiego zawali się. „Czuję, że jesteśmy bardzo blisko końca amerykańskiej korporacji. Mogę to powiedzieć, ponieważ to co dzieje się tutaj w regionie jest połączone. W powietrzu następuje zmiana. Skorumpowane rządy są narażone na niebezpieczeństwo i zostaną obnażone lub usunięte przez ‘lud'”, tak opisało nastrój źródło CIA w Azji. Wiele pozornie niepowiązanych ze sobą wydarzeń wskazuje na to.

Zacznijmy od sytuacji w Azji Wschodniej, gdzie Indonezja zamknęła wszystkie swoje banki i lombardy na 9 dni, począwszy od tego tygodnia. Ten krok w kierunku zamknięcia handlu złotem i bankowości międzynarodowej nastąpił natychmiast po tym, jak malezyjski premier Mahatir wezwał do zastąpienia dolara amerykańskiego walutą handlową opartą na złocie.

Papua, Nowa Gwinea, gdzie znajdują się jedne z największych rezerw złota na świecie, właśnie wybrała Jamesa Marape’a na premiera. Marape chce skutecznie znacjonalizować zasoby mineralne i energetyczne swojego narodu. [Skopiuj i wklej następujący adres URL]

https://www.sbs.com.au/news/who-is-james-marape-8th-pm-of-png

Król Dawid Peii II Bliźniaczych Królestw Papaala i Me’ekamui (Bougainville), de facto kontroler Panguna, największej na świecie kopalni złota, powiedział Towarzystwu Białego Smoka, że był blisko Marape:

Co ciekawe, akurat jest moim kolegą ze szkoły, przyjacielem i klientem U-Vistract [odnosząc się do waluty opartej na złocie, którą stworzył król Dawid]. Właśnie wysłałem mu moją wiadomość z gratulacjami. Kiedy nadchodzi wyznaczony czas, Bóg otwiera wszystkie drzwi ”.

Zamknięcie indonezyjskich banków i ruchy związane ze złotem nastąpiły po bezprecedensowym dziesięciodniowym zamknięciu całego japońskiego systemu bankowego od 27 kwietnia do 7 maja. To bezprecedensowe zamknięcie doprowadziło również do spekulacji (także przez tego pisarza), że doprowadzi to do pewnego rodzaju ogłoszenia finansowego, ale nic nie wydarzyło się w sposób, który byłby widoczny dla nas, zwykłych ludzi. Jednak obecnie słyszymy od brytyjskich członków rodziny królewskiej, że zamknięcie było konieczne dla prac informatycznych związanych z Kwantowym Systemem Finansowym. Jest to również związane z ogłoszeniem 9 kwietnia, że ​​Japonia będzie emitować nową walutę, począwszy od 2024 roku, podają źródła.

Wszystkie te ruchy zaczęły być wdrażane w marcu 2019 r. po tym jak kardynał George Pell, szef Banku Watykańskiego, został uznany winnym molestowania młodych chłopców, potwierdzają to źródła P2 Masonerii.

Te ruchy będą miały również duży wpływ na holenderską królewską grupę Bilderberg i jej członków, ponieważ  oznacza to, że system petrodolara stworzony przez czołowego człowieka Bildenberg Henry’ego Kissingera jest systematycznie demontowany, mówią P2 i brytyjskie źródła.

Holenderska rodzina królewska również stoi teraz w obliczu kryzysu egzystencjalnego, ponieważ ich udział w locie 370/17 malezyjskich linii lotniczych staje przed wizją publicznego, oficjalnego, kryminalnego śledztwa. Premier Malezji Mahatir występując w zeszłym tygodniu w klubie korespondentów zagranicznych Japonii, publicznie przyznał, że lot 370 malezyjskich linii lotniczych, który zaginął w marcu 2014 roku i lot 17, który został zestrzelony w lipcu 2014 roku, były jednym i tym samym samolotem. Powiedział, że Holendrzy odmówili Malezji przekazania czarnych skrzynek z samolotu, chociaż lot rozpoczął się z Malezji i miał malezyjskiego pilota. Mahatir również dał do zrozumienia, że od samego początku istniała politycznie motywowane próba oskarżenia Rosji o zestrzelenie samolotu. Jego komentarze można zobaczyć tutaj, począwszy od momentu 40:35.

https://www.youtube.com/watch?v=veasiPEfjZ8&app=desktop

Faktycznie, holenderscy informatorzy i inni już w pełni ujawnili cały ten morderczy incydent. Ten link tutaj opowiada prawdziwą historię:

https://irenecaesar.wordpress.com/2014/07/25/malaysia-airlines-mh17-zio-nazi-cia-mi6-mossad-mivd-terrorist-act-in-ukraine/

Powodem, dla którego ten incydent jest teraz poruszany jest to, że publiczne wypowiedzi urzędującego szefa państwa oznaczają, że cały ten brudny epizod nie może być zmieciony pod dywan. Trop śledczy na pewno doprowadzi do nazistowskiej holenderskiej rodziny królewskiej.

W liście do redakcji, opublikowanym na tej stronie przez holenderskiego informatora, zawiera wiele ciekawych informacji na temat relacji między holenderską rodziną królewską, nazistami, klubem Bildenberg i UE. Niektóre najważniejsze to:

Wiadomość o tym, że Brytyjczycy celowo zatopili holenderską łódź podwodną aby zmusić ją do milczenia, ponieważ dostrzegła japońską flotę na drodze do Pearl Harbor. Holandia potajemnie pozostawała pod władzą nazistów od 1945 roku. Adolf Eichmann został zamordowany ponieważ planował wydać nazistów. Hitlerowski gabinet w milczeniu nadal pracuje od 5 maja 1945 roku pod kierownictwem holenderskich szefów państw Wilhelmina, Juliana i Beatrix… a teraz belgijskiego Étienne’a Davignon, w wyniku czego nazistowski reżim został przejęty przez Unię Europejską. Istnieje wiele innych oznak oprócz tego co dzieje się w Azji aby pokazać, że ta neonazistowska struktura władzy naprawdę się rozpada teraz. Przede wszystkim należy pamiętać, że rząd kanclerz Niemiec Angeli Merkel (Hitler) jest zagrożony upadkiem po “niespodziewanej dymisji jej partnera w koalicji lidera Socjaldemokratów“.

https://www.thetimes.co.uk/article/angela-merkel-s-coalition-shaken-after-spd-quits-over-defeats-ctm5fdffg

Podczas gdy to miało miejsce, Merkel powiedziała wizytującej wiceprezydent Chin Wang Qishan, że jest gotowa “do usprawnienia globalnego systemu zarządzania wspólnie z Chinami.”

http://www.xinhuanet.com/english/2019-06/02/c_138111219.htm

Neonazistowski reżim na Ukrainie też jest w tarapatach. W tym tygodniu Rosja wstrzymuje dostawy węgla, ropy naftowej i produktów naftowych. Mają oni również odcięty tranzyt gazu przez ten kraj.

http://tass.com/world/1061231

W tym kontekście pojawia się pytanie, czy odchodzący prezydent Ukrainy Petro Poroszenko usunął wszystkie komputery z prezydenckiego biura aby ukryć dowody przed spodziewanym upadkiem reżimu.

https://www.nbcnews.com/news/world/ukraine-s-ex-president-accused-removing-computer-servers-situation-room-n1011286

Inny nazistowski reżim, premiera Izraela Benjamina Netanjahu, też się chwieje podczas gdy jego próba stworzenia nowego rządu nie powiodła się w zeszłym tygodniu. Źródła brytyjskiej rodziny królewskiej potwierdzają, że oficjalne oskarżenie o zbrodnie wojenne to tylko kwestia czasu.

Źródła Pentagonu podkreślają, że Izrael stanął przed “podwójną ochroną USA i Rosji” na szczycie na temat bezpieczeństwa w miniony weekend w Singapurze. Ponadto, “ONZ i UE również wymusiły rezygnację jego roszczeń do 860 km kw. libańskich zasobów wodnych, które obecnie znajdują się pod protekcją Rosji podczas gdy Francja, Włochy i Rosja wiercą w poszukiwaniu gazu.”

Widzimy także, że amerykańscy wojskowi otwarcie przeciwstawiają się syjonistycznym próbom manipulowania nimi, podczas gdy generał Joseph Dunford publicznie oświadczył, że nie da się oszukać przez fałszywe flagi, co wyraźnie odnosiło się do próby Izraela aby rozpocząć wojnę USA z Iranem.

https://www.veteranstoday.com/2019/05/30/dunford/

General Dunford’s Dance: Asked, at Brookings, if US is Planning a False Flag Against Iran as Sabrosky Asserts

Według Gordona Duffa z Veterans Today, amerykańska Marynarka również odmówiła rozkazu wysłania grupę zadaniowej USS Abraham Lincoln do Iranu.

Źródła w Pentagonie mówią, że jest ogromny nacisk ze strony Amerykanów i Rosjan do stworzenia “wielkiej pokojowego porozumienia dla Bliskiego Wschodu“, co zmusi Izrael rezygnacji z broni nuklearnej w zamian za obietnicę dla Arabii Saudyjskiej i Iranu nie nabywania broni masowego rażenia.

Ciekawe, że radykalnie odmłodzony “Król Salman” przewodniczył na nadzwyczajnym islamskim szczycie w zeszłym tygodniu. Wygląda na to, że sobowtór zastępujący zmarłego bratanka Mohammeda bin Salmana został zwolniony i zastąpiony zamiast tego fałszywym królem. Ta zmiana saudyjskiego reżimu prawdopodobnie jest przyczyną tego, że Softbankowi nagle skończyły się pieniądze.

https://mainichi.jp/english/articles/20190531/p2g/00m/0in/048000c

Fakt, że Softbank nagle zatrudnił Cantor Fitzgerald (CF) aby spróbować przyciągnąć inwestorów do funduszu technologicznego o wartości 100 miliardów dolarów, jest również bardzo ciekawe ponieważ CF jest głównym maklerem obligacji Zarządu Rezerwy Federalnej a nie zwykłych firm zajmujących się papierami wartościowymi.

https://www.pymnts.com/news/investment-tracker/2019/softbank-investors-new-tech-fund/

Innymi słowy, to może być znak, że Softbank próbuje wykorzystać ich teraz do kontaktu z nowymi kontrolerami FED, bo jego byli saudyjscy (Kissinger) stronnicy nie mogą tworzyć miliardów dolarów z powietrza.

To, oczywiście, prowadzi nas do wielkiego Kahuny — korporacji Stanów Zjednoczonych. Tutaj oznaki tego, że prezydent Donald Trump przegrywa wojnę handlową, którą prowadzi z Chinami i również prawie ze wszystkimi innymi.

Oficjalna chińska agencja informacyjna Xinhua stwierdza, co następuje:

Chińskie towary warte 200 miliardów dolarów USA, na które Stany Zjednoczone nałożyły dodatkowe cła, to 41,8 proc. eksportu z Chin do tego kraju, ale tylko 8 proc. ogólnego eksportu Chin” – powiedział Wang Zhijun, wiceminister przemysłu i technologii informacyjnych. “Ponadto, około połowa poszkodowanych firm to przedsiębiorstwa finansowane z zagranicy, w tym wiele amerykańskich firm” – powiedział Van.

Przewidywany przez Trumpa exodus producentów z Chin również nie ma miejsca, mówi Xinhua, stwierdzając, że “oficjalne statystyki pokazały, że od stycznia do kwietnia rzeczywiste inwestycje zagraniczne w chiński sektor produkcyjny wzrosły o 11,4 proc. w ujęciu rocznym.”

http://www.xinhuanet.com/english/2019-05/27/c_138094437.htm

W przeciwieństwie, import i eksport USA w kwietniu spadły o 2,7% i 4,2% w ujęciu rocznym, pokazując jednocześnie zmniejszenie gospodarki jak i rosnący deficyt handlowy.

https://www.zerohedge.com/news/2019-05-30/not-winning-collapse-global-trade-escalates-imports-27-exports-40

To chyba prawdziwy powód, dla którego Trump nagle porzucił swoją bardzo szumną zrewidowaną umowę z Meksykiem i Kanadą, wprowadzając cła dla Meksyku. Uderza on również w Indie, Wielką Brytanię, Australię, Japonię i innych partnerów handlowych. Wygląda na to, że desperacko próbuje zebrać pieniądze gdzie tylko może aby zapobiec upadłości.

W tym kontekście należy również zauważyć, że amerykańskie rodziny, które są właścicielami (lub były wcześniej właścicielami?) Rada Rezerwy Federalnej również starają się wyprosić Polskę o absurdalną sumę 300 miliardów dolarów.

Źródła w Pentagonie, ze swojej strony, nie wydają się martwić zbliżającą się upadłością korporacyjnego rządu USA i zamiast tego bardziej koncentrują się na odzyskaniu konkurencyjności realnej gospodarki USA. “Działania antymonopolowe Ministerstwa Sprawiedliwości i Federalnej Komisji Handlu przeciw Google, Amazonowi i Facebookowi doprowadzą do zwiększenia konkurencji” – podkreślają źródła. Te zaawansowane technologicznie firmy również teraz zmuszone zostały przez G20 do płacenia podatków jak i wszyscy pozostali, dodają oni.

https://www.france24.com/en/20190530-g20-countries-eye-tax-policy-internet-giants-nikkei

https://www.wsj.com/articles/justice-department-is-preparing-antitrust-investigation-of-google-11559348795

Wojna technologiczna/handlowa z Chinami może skończyć się z zastąpieniem pustej waluty Kwantowym Systemem Finansowym, globalnym resetem walut i wprowadzeniem stłumionych i pozaziemskich technologii” – przewiduje Pentagon.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/06/03/currency-reset-buzz-as-indonesia-shuts-all-banks-pawn-shops-for-9-days-while-malaysia-calls-for-international-gold-backed-currency/

 

 

 

 

Hits: 1913

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Lance Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Lance
Gość
Lance

Ciekawe czy z tym nowym świetlnym systemem finansowym wprowadzą czpiy, żeby nikt nie mógł nic kupić ani sprzedać bez niego, a papierowe pieniądze znikną. Wszak szatan – to w biblii – niosący światło – oczywiście fałszywe, wiec kwantowy (fotony – światło) system pasuje tu idealnie.