Medytacja dla Manifestacji Wysp Światła

Medytacja dla Manifestacji Wysp Światła

 

Wyspy Światła są społecznościami naszego nadchodzącego Nowego Wieku i gdzie może mieć miejsce proces grupowego wzniesienia. Są jednym z naszych kluczy do uwolnienia się od programu Matrixa i dualności.

https://connect2lifeeu.blogspot.com/2019/04/soul-family-workshop-by-cobra-notes_17.html

Według Cobry nawet jedna Wyspa Światła może radykalnie zmienić sytuację planetarną.

Każda Wyspa Światła zostanie zbudowana w oparciu o świętą geometrię i świętą naukę ze zrozumieniem linii energetycznych Ziemi/leylines. Będą zamieszkane przez członków tej samej Duchowej Rodziny.

Po tym jak Duchowe Rodziny zaczną żyć fizycznie na Wyspach Światła, te miejsca staną się również punktami wejścia Pierwszego Kontaktu, a zatem miejscem przygotowania się do wymiany kulturalnej z innymi Kosmicznymi rasami i Siecią Agarty.

 

 

Aby pomóc przyspieszyć proces manifestacji Wysp Światła sugerujemy wykonywanie następującej medytacji codziennie o 16:15 UTC (18:15 w Polsce). Możecie również robić to w dowolnym innym czasie a także z członkami waszej duchowej rodziny, jeśli chcecie.

Ta medytacja składa się z dwóch części. Pierwsza część to medytacja, która została przekazana przez Cobrę na marcowym warsztacie Duchowych Rodzin w celu zamanifestowania w waszym życiu bliźniaczej duszy, bratnich dusz i duchowej rodziny.

https://connect2lifeeu.blogspot.com/2019/04/meditation-to-manifest-your-twin-soul.html

Personal Notes of Soul Family Conference, Budapest

Druga część medytacji dotyczy wizualizacji Wysp Światła tworzonych z powodzeniem na Ziemi, a następnie stawania się punktami wejścia dla Pierwszego Kontaktu.

Oto wydarzenie na Facebooku dotyczące tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/612480652579545

 

Oto instrukcje:

1. Zamknij oczy. Obserwuj swój wdech i wydech. Oddychaj i zrelaksuj się. Wdychaj lśniące białe światło. Wydychaj lśniące białe światło. Rób wdech i wydech podczas gdy stajesz się światłem.

Następnie wypowiedz tę mantrę lub podobną mantrę, cicho lub głośno, jeśli czujesz się tak prowadzony/a:

„JESTEM istotą światła. Oddycham jako istota światła”

Kontynuuj wdech i wydech jako istota światła. Oddychaj w ten sposób podczas tej medytacji.

2. Zacznij tworzyć toroidalne pole wokół swojego ciała. Wizualizuj pole energii o najwyższej możliwej wibracji jaką możesz sobie wyobrazić, rozciągające się do 1 metra wokół ciała we wszystkich kierunkach. Wizualizuj to aż stanie się wyraźne.

3. Następnie wizualizuj drugie pole energii rozciągające się o 1 metr dalej od pierwszego pola energii wokół twojego ciała we wszystkich kierunkach. Wizualizuj to jako o bardzo silnej i bardzo wysokiej wibracji, tylko nieco niższej niż pierwsze. Wizualizuj to aż będzie bardzo wyraźne i mocne.

4. Teraz wizualizuj trzecie pole energii rozciągające się o 1 metr dalej od drugiego pola energii wokół twojego ciała we wszystkich kierunkach. Wizualizuj to jako o silnej i wysokiej wibracji i nieco niższej niż drugie. Wizualizuj to aż będzie bardzo wyraźne i mocne.

5. Jesteś teraz otoczony/a przez 3 pola o wysokiej energii. Jest to pole toroidalne twojego ciała Świetlistego. Możesz poczuć ciało Świetliste wokół siebie.

 

6. Wizualizuj swoją Bliźniaczą Duszę w pierwszym polu energii. Następnie wizualizuj swoje Bratnie Dusze w drugim polu energii. Następnie wizualizuj swoich Duchowych Braci i Siostry z twojej duchowej rodziny w trzecim polu energii wokół ciebie. Wizualizuj to aż będzie bardzo wyraźne, zrównoważone i silne wokół ciebie.

7. Teraz wypowiedz tę mantrę lub podobną mantrę, cicho lub głośno, jeśli czujesz się prowadzony/a:

„Wybaczam sobie gdyż nie jestem z tego świata. Wyspy Światła, które stworzymy nie są z tego świata. Ale będą na tym świecie aby podnieść go do punktu Światła ”.

8. Wizualizuj duchowe rodziny na powierzchni planety tworzące silne połączenia. Wizualizuj te duchowe rodziny pracujące nad stworzeniem Wysp Światła wewnątrz bąbelków nieba wypełnionych Miłością, wzajemnym zrozumieniem, harmonią i radością.

9. Wizualizuj wszystkie projekty Wysp Światła przeprowadzane sprawnie i skutecznie na całej planecie, przy wsparciu Kosmicznej Centralnej Rasy i Sił Światła, powyżej, poniżej i na powierzchni planety.

10. Wizualizuj duchowe rodziny fizycznie żyjące razem w harmonii na swoich Wyspach Światła i Złoty Wiek manifestujący się na planecie Ziemia.

11. Wizualizuj Pierwszy Kontakt mający miejsce na Wyspach Światła i ludzkość na Ziemi łączącą się z Kosmicznymi rasami i Siecią Agarty.

 

Sugerowany czas tej medytacji to 20 minut.

 

 

Zwycięstwo Światła!

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/06/meditation-for-islands-of-light.html

 

 

 

 

 

Hits: 194

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o