[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek 6 czerwca 2019

 Archanioł Gabriel ~ Czwartek 6 czerwca 2019

 

 

Przez Shelley Young

 

Panuje przekonanie, że jeśli jesteście wystarczająco dobrzy, zyskujecie przychylność. Jeśli jesteście wystarczająco dobrą osobą, zadowolicie Boga. Jeśli będziecie pracować wystarczająco długo i ciężko, będziecie mieć dostatek. Jeśli jesteście wystarczająco dobrzy, fortuna będzie wam przyświecać.

To jest stare uwarunkowanie, Drodzy i wcale nie uzasadnione. Problem z tym myśleniem jest dwojaki. Po pierwsze, utrzymuje was w trybie rozwiązywania problemów, zawsze szukając wszystkich sposobów, w których nie jesteście wystarczająco dobrzy. Stwarza to negatywne nastawienie, co prowadzi do niskiego poczucia własnej wartości i braku miłości własnej i akceptacji.

Po drugie, stara się spełnić nieokreślone standardy. Co jest wystarczająco dobre? Kiedy ciężko pracowaliście? Ten system wierzeń sprawia, że ​​próbujecie gdzieś dotrzeć ale nigdy całkowicie nie docieracie. Utrzymuje was z dala od wyrównania i otrzymywania miłości, akceptacji i obfitości, co jest waszym prawem wrodzonym.

Powodem, dla którego wszystko to jest błędne jest to, że podstawą tych starych przekonań jest miłość warunkowa. Nigdy nie było czasu abyście musieli zyskać przychylność kogokolwiek. Jako umiłowany zindywidualizowany aspekt Źródła, nigdy nie było czasu byście ne byli wystarczająco dobrzy. Kochamy was, akceptujemy i celebrujemy w waszej boskiej doskonałości, bezwarunkowo, dokładnie takimi jacy jesteście.

Chociaż rozumiemy, że ludzie używają takiego myślenia jako środka do samodoskonalenia, jak możecie ulepszać się jeśli nigdy nie pozwalacie sobie na dotarcie? Tak wielu z was jest pięknymi istotami miłości a mimo to postrzegacie siebie jako wcale nie będących umiłowanymi. Wzywamy was abyście zaczęli widzieć siebie w swojej prawdzie i pięknie.

Celebrujcie swoje sukcesy. Zobaczcie wszystkie sposoby w jakie jesteście uprzejmi, miłujący, uważni, wrażliwi i opiekuńczy. Obejmijcie dobroć, którą już jesteście! Będziecie znacznie bardziej podlewali kwiaty swojej duszy niż szukali chwastów. To dzięki pozwoleniu sobie na uznanie swojej prawdy i wrodzonej dobroci przejdziecie do akceptacji wsparcia, obfitości i przygód, które czekają abyście je doświadczyli, a na końcu rozświetlili swój pełny potencjał. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/06/06/daily-message-thursday-june-6-2019/

 

 

 

 

 

 

Hits: 80

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o