Najważniejsza nauka ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Najważniejsza nauka ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przyspieszenia wzrostu ludzkości, zwłaszcza gdy macie tak wiele energii do przeczesania. Istnieje więcej energii rozrzuconej dookoła od innych ludzi, z których większość korzysta z technologii do rozprzestrzeniania tej energii wkoło i za każdym razem gdy widzimy jak ktoś z was jest dostrojony do energii wysokich częstotliwości, jesteśmy pod wrażeniem. Jest to czas kiedy dla was tak ważne jest aby skierować się do wnętrza i uzyskać dostęp do swoich własnych prawd, a także czas kiedy ci, którzy chcą mieć wpływ na was i być może manipulować wami, stają się coraz głośniejsi.

Oto co zauważamy w ostatnim czasie w ludzkim kolektywie. Zauważamy tendencję u tych z was, którzy są przebudzeni, do poświęcania więcej uwagi temu co dzieje się wewnątrz was, a także zauważamy, że nie przyjmujecie wielu kierunków od tych, którzy są na zewnątrz was. W swojej niedawnej przeszłości i oczywiście, w swoich poprzednich żywotach, znajdowaliście się pod silnym wpływem tego, co wasi rodzice, bracia i siostry, członkowie waszej dalszej rodziny i społeczność chcieli abyście robili lub nie robili.

Uwolnienie się od tych łańcuchów ograniczeń jest dużą częścią przebudzenia. Bycie czarną owcą w rodzinie to bardzo dobry znak, że jesteście przebudzeni. Wielu z was z doświadczenia wie jak trudno jest być pionierem, iść pod prąd, mówić “Nie, dziękuję” temu, co inni postrzegają jako normę. Zauważamy, że wszyscy jesteście skłonni kierować się tym co czujecie a nie tym, co myślą inni i to jest jeszcze jeden sposób w jaki prowadzicie ludzkość w piąty wymiar.

Kiedy wyzwolicie się od ograniczeń tego co się od was oczekuje, wtedy będziecie mogli być pewni, że żyjecie swoim własnym życiem. Gdy kierujecie się tym co rezonuje z wami a nie tym, czym ludzie próbują przestraszyć was abyście robili, wtedy wiecie, że macie silny intuicyjny zmysł. Dla was tak ważne jest aby żyć własnym życiem i być wiernym sobie, wierzymy, że jest to najważniejsza nauka, którą kiedykolwiek mogliśmy wam przekazać. Jedyny problem w tym, że nie musicie słyszeć tego od nas, a tak i to demonstrujecie.

Nawet nie chcemy abyście zwracali się do nas o radę. Najlepsza rada jaką my lub ktokolwiek inny mógłby wam dać, to słuchać swojego serca, uczuć, intuicji. Jest to jeden ze sposobów aby dowiedzieć się, że podążacie z przepływem. A podążanie z przepływem to podążanie ze Źródłem. Stajecie się bardziej tym kim naprawdę jesteście i to jest to, dlaczego tu jesteście. I to wszystko co możemy zaoferować.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-most-important-teaching-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 84

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o