[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek 7 czerwca 2019

Archanioł Gabriel ~ Piątek 7 czerwca 2019

 

 

Przez Shelley Young

Wielu w swej oświeceniowej podróży komentowało, że czują się wbrew całej nauce i wzrostowi jakie uczynili przez lata, kiedy znaleźli się w przestrzeni, w której nic nie wiedzą. Choć może to być niepokojące, jest to doskonały znak waszej ewolucji.

Naturalnie nadejdzie czas kiedy przejdziecie z głowy do serca jako waszego nowego systemu nawigacyjnego. Jeśli nie możecie znaleźć konkretnych wskazówek ze swojego umysłu, nie będziesz mieć innego wyboru jak zacząć podejmować decyzje na podstawie tego jak się czujecie i gdzie wasze serce chce podążać.

Jest to doskonała i głęboka zmiana, ponieważ jest to wkroczenie w podejmowanie decyzji w jednej chwili teraz, w oparciu o to co jest energetycznym dopasowaniem do tego kim jesteście. Jest wskaźnikiem przejścia od krzątania się umysłu, który skupia się na przyszłości, robieniu i kontrolowaniu, do wiedzy serca, które skupia się na teraźniejszości, byciu i przepływie.

Zaufajcie sobie, drodzy! Chociaż na początku może to trochę potrwać, jest to wspaniały znak waszego postępu i pozwoli waszej duszy prowadzić jak nigdy dotąd i to jest coś, co należy celebrować. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/06/07/daily-message-friday-june-7-2019/

 

 

 

 

Hits: 81

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o