Koniec Gry

Koniec Gry

 

 

Ciemni wreszcie zrozumieli, że gra jest skończona, więc przestawili się w tryb “wszystko albo nic”.

W pierwszej fali ataków od tego uświadomienia udało im się ponownie wyciągnąć nowo przybyłe Bliźniacze Płomienie z ich awatarów i utrzymać je w zatrzymaniu w ciemnych pośrednich królestwach w ramach kwarantanny Ziemi.

Siły Światła zainicjowały przeciwśrodki, wyzwalając Dusze, uzdrawiając je i zwracając je do odpowiednich avatarów po oczyszczeniu obszaru. Niektóre Gwiezdne Nasiona na planecie mogły wyczuć ten proces, najpierw czując obecność swoich Bliźniaczych Dusz, ale potem znowu czując się odseparowanymi od nich w ciągu ostatnich tygodni.

Najpierw te wydarzenia mogą wydawać się złe, ale potem okażą się korzystne.

W drugiej fali ciemni ponownie starają się działać przeciwko samej Bogini, wszystkim co mają (ze szczególnym celem zneutralizowania Wysokich Kapłanek).

Tu na powierzchni, wciąż są inkarnowane Wysokie Kapłanki. Te pozostałe nie są publiczne, więc są lepiej chronione od ataków fizycznych. Jednak na poziomie energetycznym są one narażone na ogromne bombardowania. Obecnie Siły Światła realizują określone działania w zakresie przeciwdziałania temu.

Podczas niedawnego Nowiu ciemni również, jak zwykle, zintensyfikowali swoje rytuały, dlatego tak ważne jest aby energetycznie chronić się, szczególnie w czasie tych faz:

https://fm144.blogspot.com/2019/02/effects-of-super-full-moon.html

 

A teraz dobre wieści …

Fizyczne spotkanie niektórych Kluczowych Pracowników Światła w wielkiej Brytanii dały impuls do wyzwolenia wysp Brytyjskich, choć spotkanie było zawczasu mocno atakowane i powinna być zinfiltrowane przez ciemnych. W trakcie tego spotkania premier Wielkiej Brytanii poinformowała o swojej dymisji.

 

Jednakże był to jeszcze jeden przykład tego, jak ważne jest aby zachować grupy Lightworkerów czyste i zabezpieczone przed atakiem.

To już zaczyna się od pozornie banalnych rzeczy, takich jak sieci społecznościowe. W dawnych czasach świątynie były infiltrowane … dziś to Facebook. Wątpię czy jakakolwiek duchowa grupa na FB (lub na innych platformach) nie jest zinfiltrowana przez negatywnych członków. To w większości przypadków ludzie, którzy już zdradzili Sił Światła w poprzednich żywotach, w zamian za bogactwo i władzę … na przykład, przekazując lokalizacje ważnych Świątyń Światła, aby ciemni mogli zmienić je w popiół.

W dzisiejszych czasach ludzie siedzą w domu przed klawiaturą i robią to samo co wtedy, tylko cyfrowo. Dlatego ważne jest aby trzymać się Protokołów Operacyjnych dla Lightworkerów, które wielu czytelników może już wiedzieć, ale nadal są ważne:

How to Spot and Shut Down Darkness Conduits in Your Network

Tu nie chodzi o cenzurę lub ograniczenie wolności słowa, a o tworzenie bezpiecznego środowiska dla tych grup Pracowników Światła, które naprawdę wnoszą znaczący wkład w planetarne uzdrowienie i uwolnienie.

Ciemni wszędzie mają swoich ludzi. Nie tylko Archonci bezpośrednio manipulują; reptylianie i inne negatywne istoty na planach eterycznych także stanowią problem.

Wiele osób (zwłaszcza tych, które regularnie nie chronią się energetycznie, żyjąc niskowibracyjnym stylem życia lub mając psychiczny uraz, co dotyczy niemal wszystkich Dusz na powierzchni z powodu uwięzienia wewnątrz cyklu reinkarnacji) jest energetycznie okupowanych przez takie reptyliańskie/negatywne byty lub tymczasowo są zinfiltrowane nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Pozwala to ciemnym dostać się do Grup Światła i szpiegować przez avatar osoby, co się tam dzieje. Następnie próbują zatruć atmosferę wewnątrz, werbalnie atakując innych członków i tak dalej.

 

To jest to, co Siły Światła chciały pokazać nam w pierwszym filmie “Matrix” , kiedy mówili o “Agentach”:

Takie infiltracje stają się naprawdę problematyczne kiedy powinny odbywać się medytacje lub fizyczne spotkania.

Na przykład, jeśli tworzycie Grupę Siostrzeństwa Róży lub jakąkolwiek inną grupę Pracowników Światła i spotykacie się fizycznie, i są ludzie, którzy albo:

– po prostu siedzą cicho, obserwując i nic nie wkładając w to co się dzieje;

– posiadają negatywną aurę, obok której inni uczestnicy czują się nieswojo lub odpychani;

– po prostu chcą aby im służono i zabiegano o ich względy;

– dowodzą innymi ludźmi wokół, kąsają innych uczestników lub werbalnie atakują ich;

– zawsze są niepunktualni lub na stałe opuszczają pomieszczenia, bo nie wytrzymują wysokich energii;

– plotkują z (w większości zinfiltrowanymi) nie-członkami o wszystkim co dzieje się wewnątrz grupy;

– chcą zaprosić do grupy negatywnych ludzi, którzy następnie bardzo złoszczą się kiedy nie pozwala im się przyłączenia…

… wtedy możecie być pewni, że do waszej grupy przeniknęli szpiedzy, energetyczne wampiry i reptylianie, którzy chcą rozsadzić grupę.

 

I możecie być także pewni, że dokładnie ci członkowie już to robili w poprzednich żywotach. Dlatego tak ważne jest aby zachować grupy w czystości, jeśli chodzi o wykonywanie ważnych Operacji Światła dla planetarnego wyzwolenia.

To okupowanie może mieć również wpływ na Pracowników Światła, którzy zwykle są silni i pełni Światła. Nagle również zaatakują innych ludzi, potem znów staną się normalnymi i nic nie będą pamiętać o tym co się stało lub co zostało powiedziane. Dlatego ważne jest energetycznie oczyścić się, a także całą grupę.

Kiedy okupacja ma miejsce, pomocne jest oczyścić poszkodowanego człowieka Filarem Światła i Białym Ogniem AN aż poczujecie, że infiltrująca istota odchodzi a Dusza wraca (należy to zrobić tylko wtedy, gdy poszkodowany człowiek nie jest w tym samym pokoju; i nie zapomnijcie energetycznie chronić człowieka po tym).

To wszystkie informacje dotyczące ochrony Grup Pracowników Światła.

 

 

Jak wielu z was na pewno już zauważyło, to ciekawe móc obserwować, że prawdziwe doniesienia na temat UFO w ostatnim czasie znacznie się zwiększają w MSM (media głównego nurtu):

https://www.washingtonpost.com/outlook/2019/05/28/ufos-exist-everyone-needs-adjust-that-fact/?noredirect=on&utm_term=.15d7397783b1

https://www.rt.com/usa/460131-truth-is-out-there-pentagon-ufo/

https://www.ibtimes.co.in/nazis-developed-advanced-flying-saucers-using-alien-technology-reveals-confidential-cia-file-777048?fbclid=IwAR0gTInnD9JL4jnFgFRJyiXYpQMYcs7ox2DaBoq2j7tLnW4lCqcKT-69pwE

Ta zmiana kursu w reportażach świadczy o tym, że populacja jest przygotowywana do ujawnienia.

Co do politycznego chaosu w niektórych krajach na całym świecie, bądźcie pewni, że Siły Światła i Pozytywne Grupy są zaangażowane, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wszystko idzie nie w tym kierunku. Dotyczy to szczególnie Europy, gdzie obecnie są wykonywane różne operacje.

Być może później będzie można powiedzieć o tym więcej.

Teraz jesteśmy w tej Końcówce … i to jest trudne, ale wyjdziemy zwycięsko!

 

Więc skończmy ten wpis następującym pasującym utworem muzycznym:

 

 

 

 

 

Źródło: https://fm144.blogspot.com/2019/06/endgame.html

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o