Ulepszenie od Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Ulepszenie od Źródła ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Cieszymy się, że możemy przekazać wam tę konkretną transmisję, ponieważ jesteśmy teraz gotowi podzielić się z Wami kilkoma cennymi informacjami, które zostały nam udostępnione i bardzo się cieszymy, że możemy je rozpowszechniać. Jesteście częścią gigantycznej sieci świadomości, która wykracza poza całą świadomość w naszej galaktyce. Jest to sieć, która rozciąga się nawet poza ten wszechświat i tak jak czasami otrzymujecie ulepszenia jako jednostki, i jako kolektyw, cała ta sieć świadomości otrzymała ulepszenie, które pochodzi bezpośrednio od Źródła.

Co to znaczy? Czym różni się to od zmiany świadomości? To są bardzo dobre pytania. Wiemy, że robicie postępy w każdej chwili każdego dnia i możecie sobie wyobrazić jak wiele postępów dokonuje się w całym wszechświecie, jak wszyscy razem się przesuwamy – wszystkie systemy gwiezdne, wszystkie wymiary i wszystkie galaktyki w tym wszechświecie. O wiele więcej istot uznaje siebie jako aspekty Źródła i to stworzyło sposobność dla Źródła aby umożliwić przepływ większej ilości Siebie.

Zasadniczo, wszyscy razem stworzyliśmy ekspansję wewnątrz Źródła, z której wszyscy korzystamy. Cała energia w sieci rozprzestrzenia się na każdy indywidualny szczegół, ponieważ każdy aspekt Źródła zawiera świadomość. Co to oznacza dla was jako jednostki? Oznacza to, że dostępnych jest więcej ścieżek. Jest więcej istot, z którymi możecie się połączyć i możecie uzyskać więcej dostępu do całości tego kim jesteście, jako Istot Energii Źródła.

Jak dużo z tego możecie pobrać zależy zawsze od tego, w jakim wymiarze jesteście i z jaką ilością może poradzić sobie wasze ciało, a to uaktualnienie pozwala wam przyjąć więcej. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z ogłoszenia tego wszystkim i bycia częścią tej pięknej sieci, ponieważ sami również cieszymy się z tego pięknego i nieskazitelnego ulepszenia z Energii Źródła.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/an-upgrade-from-source-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o