Bycie właściwym vs. czuć się dobrze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Bycie właściwym vs. czuć się dobrze ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Byliśmy bardzo zainteresowani tym aby zauważyć, jak daleko wszyscy pójdziecie, aby chronić swoje poczucie bycia właściwym lub po właściwej stronie sprawy. Kiedy przywiązujecie się do ideologii, do partii politycznej, do jakiegoś nadchodzącego ruchu, przywiązujecie samych siebie. I z tym zawsze trzeba być ostrożnym. Zawsze chcecie aby wasz umysł się rozwijał wraz z resztą waszej świadomości. Wasz umysł nie jest powodem, dla którego macie świadomość. Macie umysł ponieważ jesteście świadomością i rozwijacie się.

Chcecie aby wszystko co rozważacie swoim umysłem, wyrażało wasz rozwój. Tak więc, nie chcecie przywiązywać się do systemu wierzeń lub zestawu przekonań, które ograniczają zdolność widzenia pod różnymi kątami. Chcecie zrozumieć skąd pochodzi druga strona. Nie chcecie po prostu odrzucić kogoś z powodu jego przynależności do partii politycznej, czy dlatego, że mają inne spojrzenie na coś niż wy. Bądźcie otwarci i pozwólcie sobie być spontanicznymi.

Kiedy jesteście przywiązani do konkretnego systemu wierzeń, brakuje elastyczności. A gdy brakuje elastyczności w myślach i przekonaniach, brakuje elastyczności w zdolności do działania zgodnie ze swoimi uczuciami w danej chwili. Zawsze chcecie zaufać swoim uczuciom i to jeszcze jeden powód dlaczego nie chcecie zostać przywiązani do myśli. Nie chcecie przywiązywać się do myśli, które was ograniczają. Dlatego zalecamy aby spędzać jak najmniej czasu w swoich myślach i jeszcze mniej czasu w sporach z ludźmi, którzy nie zgadzają się z waszymi myślami i przekonaniami, których kurczowo trzymacie się jako właściwych.

Słuszność zadowoli was tylko na chwilę. Odczuwanie tego co chcecie czuć, powinno być waszym priorytetem. To powinno być waszym priorytetem ze względu na to, jak ważne jest aby czuć to co chcecie czuć. W ten sposób tworzycie swoją rzeczywistość, a im więcej czasu spędzacie na tym aby mieć rację lub być po właściwej stronie sprawy, tym więcej czasu spędzacie na tym aby odpychać i opierać się tym, którzy mają inny punkt widzenia. I wtedy nie zwracacie uwagi na to co czujecie, i wtedy wasze uczucia zaczynają tworzyć rzeczywistość, której nie chcecie doświadczać.

I wtedy prawdopodobnie obwiniacie tych tam za problem, a to pozbawia was sił. Jesteśmy tutaj aby dać wam siłę i przypomnieć, jak głupie jest przywiązywanie się do perspektywy a następnie dyskutowanie o tym z innymi, którzy nigdy nie zobaczą waszej strony. Dlatego zachęcamy tych z was, którzy są przebudzeni abyście byli być większymi ludźmi, ludźmi, którymi, jak wiemy, możecie być.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/being-right-vs-feeling-good-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

 

Hits: 98

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o