[Benjamin Fulford] Anglosaski sojusz scementowany wizytą Trumpa w Wielkiej Brytanii, doprowadzi do odwrócenia post- 9/11 faszystowskiego trendu

2019-06-10

Anglosaski sojusz scementowany wizytą Trumpa w Wielkiej Brytanii, doprowadzi do odwrócenia post- 9/11 faszystowskiego trendu

 

 

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu uzdrowiła rozdźwięk w anglo-amerykańskim sojuszu i gwarantuje, że post- 9/11 faszystowski przewrót na Zachodzie zostanie odwrócony, według źródeł Pentagonu i brytyjskiej rodziny królewskiej. “Wizyta w Wielkiej Brytanii dotyczyła w dużej mierze atak porozumienia w anglo-amerykańskiej osi i wszystkich bieżących spraw, o których już wiecie. Brexit to bardzo duży problem. Ja bym powiedział, że wyjazd był udany a więzi pomiędzy oboma krajami są teraz silniejsze” – tak podsumował członek brytyjskiej rodziny królewskiej.

Oznacza to, że istnieje podział pomiędzy anglo-amerykanami i europejskimi faszystowskimi nazistowskimi arystokratami, stojące za Grupą Bilderberg. Półoficjalny raport uczestnika Bilderberg potwierdza, że istnieje poważny rozłam pomiędzy kierowaną przez Niemcy frakcją UE i Anglosasami, a także Włochami.

http://www.hurriyetdailynews.com/what-was-discussed-at-the-bilderberg-meetings-analysis-144045

Źródła we francuskim wywiadzie tymczasem twierdzą, że znaleźli dowody na to, że niedawne wybory parlamentarne w UE zostały ustawione przez niemiecką frakcję. Wskazują oni na artykuły, w których wyraźnie są ogłaszane wyniki wyborów, które pojawiły się zanim wybory się odbyły. Walka o wyzwolenie Francji trwa, źródła mówią.

https://www.youtube.com/watch?v=BptCA6JtKRI&feature=youtu.be

Holenderscy informatorzy, tymczasem, rozpowszechniali obciążające informacje na Bilderberg utworzoną przez nazistowską holenderską rodzinę królewską i ich związek z faszystowską amerykańską frakcją Rockefeller (Clinton), Bush itp.. Między innymi, donoszą oni, że Boeing wyprodukował bombowce i wysłał je do Niemiec aby bombardowały Amerykanów podczas II wojny światowej.

http://paulaliebe.com/blog/2019/04/17/who-paid-for-the-wwii/?fbclid=IwAR2HNPAy_wX0FgdfC204a3VxAnLgjZsx6xa2zocOQJFFucUGF94x_BdVO9k

Jest to ważne, ponieważ mamy teraz 30-letniego weterana Boeinga Patricka Shanahana jako “pełniącego obowiązki Sekretarza Obrony” w Stanach Zjednoczonych, nawet gdy wszyscy prawdziwi wojskowi weterani opuścili administrację Trumpa na początku tego roku.

Źródła Pentagonu mówią nam, że “podobny do domina nagły upadek 26 telefonicznych słupów prosto wzdłuż arterii obsługującej wiele obiektów Boeinga w Seattle wzdłuż wschodniego przedmieścia” w zeszłym tygodniu nie był “przypadkiem”.

To był komunikat od białych kapeluszy dla Boeinga aby zaprzestał stosowania technologii zdalnego sterowania w swoich samolotach używanych w ‘wypadkach lotniczych’, a także innych jego podżegających do wojny/używanych do zbrodni wojennych/wojskowych technologii (które mogą korzystać z 5G), zarówno publicznie jak i w tajemnicy“- mówią źródła.

Ponadto, istnieje teraz więcej znaków, że szykuje się duże finansowe wydarzenie, prawdopodobnie większe niż szok Lehmanna, aby wykończyć Radę Rezerwy Federalnej i będącą właścicielem banku centralnego UE nazistowskiej frakcji mafii chazarskiej.

Oznacza to, że “platformy transakcyjne” pustego pieniądza, stworzone przez członka Henry’ego Kissingera dla rodziny Rockefellerów po tym jak Stany Zjednoczone porzuciły standard złota w 1971 roku, zostaną zamknięte i zastąpione koszykiem walut notowanych w zakresie w stosunku do ceny złota. Można to potwierdzić patrząc na wykres ruchu walut z 2012 roku, kiedy wygasł 100-letni mandat Rezerwy Federalnej. To w połączeniu z masowym pompowaniem pieniędzy na giełdach doprowadziło do względnej stabilności finansowej.

Jednak, jak podkreślił Prezydent Rosji Władimir Putin w ubiegłym tygodniu po spotkaniu z przewodniczącym CHRL Xi Jinpingiem “Polityka łagodzenia ilościowego i inne środki, które zostały podjęte [po Lehmannie], w rzeczywistości nie rozwiązały problemu a jedynie przesunęły je w przyszłość.”

http://tass.com/economy/1062609

Być może ta przyszłość nadeszła. Uczestnicy rynku stawiają na ogromny, sejsmiczny wstrząs dla systemu finansowego. Na poniższym wykresie pokazano jak obecnie światowy handel upadł analogicznie do tego, co się stało podczas szoku Lehmanna. Nawiasem mówiąc, mamy do czynienia z systematyczną próbą cenzury tej grafiki w anglojęzycznym internecie i zmuszeni byliśmy przejść na stronę po chińsku aby przenieść to.

https://www.tiezong.com/weiyan/14402.html

Inny wykres, który wskazuje na to, że nadchodzi coś wielkiego, pokazuje jak długoterminowe stopy procentowe na rynkach eurodolarowych są nawet poniżej krótkoterminowych wskaźników, niż były bezpośrednio przed Lehmanem. Dzieje się tak dlatego, że inwestorzy czują, że nadchodzi coś bardzo dużego i starają się zatrzymać długoterminowe, stabilne pieniądze, dopóki nie jest za późno.

 

Spotkanie ministrów finansów G20 w miniony weekend w Japonii nie pomogło złagodzić obawy rynku, kiedy opublikowali oświadczenie, w którym, w szczególności stwierdzili: “ryzyko pozostaje podatne na negatywne strony” i że “handel i geopolityczne napięcie wzrosło.” Podczas gdy zwykle, mętne i niejasne oficjalne komunikaty są wydawane G20, to jest dość radykalny materiał.

Zapytaliśmy nasze źródła w brytyjskiej rodzinie królewskiej, Pentagonie, CIA i innych o to jaki to może być szok, ale mamy do czynienia z bardzo poważnym medialnym embargiem. Jednak członek brytyjskiej rodziny królewskiej dał do zrozumienia, że do września nic się nie wydarzy.

Fakt, że większość ceł USA na Chiny i sankcje przeciwko Huawei i innym chińskim firmom nie wejdą w życie do września, również wskazuje na to, że jakaś umowa zmieniająca świat będzie negocjowana między teraz i wtedy.

Istnieją pewne oznaki, co może zawierać ta umowa. Źródła w Ministerstwie Finansów Chin mówią, że Chiny zaproponowały pomoc w odbudowie wewnętrznej infrastruktury USA i reintegracji produkcji amerykańskiej w globalnej sieci. Źródła w Pentagonie tymczasem mówią, że są gotowi wyeliminować odpady z kompleksu wojskowo-przemysłowego i zapłacić za odbudowę gospodarki USA z pomocą niektórych technologii, które są trzymane w tajemnicy.

Inny duży problem, który zostanie rozwiązany w najbliższych miesiącach dotyczy gigantów high-tech, takich jak Facebook, Google, Amazon i Apple. Tutaj G20 już zgodziło się, że mają zamiar zmusić ich do płacenia podatków.

https://qz.com/india/1637109/india-is-leading-a-global-charge-to-make-corporate-giants-payfair-tax/?utm_source=reddit.com

Jednak prawdziwy problem, który należy rozwiązać to cenzura i fałszywa informacja, która rozprzestrzenia się dzięki tym zaawansowanym technologicznie oligopolom. Zauważyliśmy na przykład, że wszystkie zdjęcia króla Salmana, które mogliśmy znaleźć w Internecie, zostały zastąpione zdjęciami jego nowego i młodego sobowtóra. Pamiętam dokładnie, tak jak i moi koledzy, że w tym artykule gdzie jest mowa o tym, że król Salman jest tak niedołężny, że nie może sobie przypomnieć co się stało przed chwilą, mamy obraz bardzo starego i niedołężnego króla. Ten obraz został zastąpiony.

https://www.straight.com/blogra/812751/does-saudi-arabias-new-king-salman-have-alzheimers-disease

https://mainichi.jp/articles/20190531/k00/00m/030/087000c

Gazety i tradycyjne media, które faktycznie mają reporterów w świecie rzeczywistym, informujących o prawdziwych wydarzeniach, również mówią, że te zaawansowane technologicznie oligopole wypychają ich z interesu. Mimo, że wpływy z abonamentu rosną, złodzieje high-tech zmniejszyli ich przychody z reklam do $16 mld w 2017 roku z około 50 miliardów dolarów w 2006 roku. To zmusiło je do zmniejszenia liczby pracowników działu informacji do 39 000 z 74 000 za ten sam okres. Przez wiele lat ten biuletyn również ucierpiał z powodu piractwa Google, cenzury Facebook itp.

https://thehill.com/homenews/media/447532-news-industry-joins-calls-for-more-scrutiny-of-big-tech

Teraz te oligopole zaczęły zamykać tysiące niezależnych kanałów informacyjnych w imię “walki z nienawiścią“, kiedy często można pokazać, że to czysta cenzura.

Na przykład dzisiaj rano po kliknięciu na link z Jimstonefreelance.com na artykuł w New York Post o zabójstwie brata Hillary Clinton otrzymaliśmy wiadomość o tym, że link został poddany cenzurze. Teraz po prostu mówi: “nie można go znaleźć.”

Ta wzmocniona cenzura przez gigantów internetu pokrywa się z nową kampanią zabójstw. Źródła w Pentagonie mówią, że Hillary Clinton zabiła swojego brata Tony’ego Rodhama aby zmusić go do milczenia. Ponadto zastępca szefa policji Nowego Jorku Stephen Silks i doświadczony detektyw Joe Calabrese zginęli w zeszłym tygodniu, bo mieli kopie filmów Hillary Clinton i Huma Abedina torturujących i zabijających młodą dziewczynę, źródła mówią. Również została zamordowana była senator stanu Arkansas Linda Collins-Smith. Smith pracowała z wtyczką Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego aby zdemaskować 27 milionów dolarów zabranych ze Służby Ochrony Dzieci przez Fundację Clintonów, mówią źródła watykańskiej P2 Masonerii.

Ten pisarz również niedawno otrzymał zagrożenia śmierci wobec siebie i swojej rodziny od wściekłych chazarskich nazistów, za nasze ujawnianie ich przestępstw. Jednak tym razem nie są w stanie zabić swojej ucieczki przed wymiarem sprawiedliwości. Jest nas zbyt wielu aby zabić i po naszej stronie jest prawda i sprawiedliwość a także wojsko i siły specjalne. Fakt, że Clinton musiała wydać rozkaz o śmierci własnego brata, pokazuje jak blisko są teraz śledczy. Koła sprawiedliwości obracają się powoli ale mielą na pył.

W tym tygodniu zakończymy nasz raport aktualizacją informacji z Indonezji. Banki i lombardy ponownie zostały otwarte po zamknięciu na 9 dni, ku uldze wszystkich, mówią tamtejsze źródła. Tym nie mniej, tamtejsze źródło Towarzystwa Białego Smoka mówi:

Na coś się na pewno zanosi tu ze spornymi wyników wyborów prezydenckich.”

Mój kontakt wewnątrz powiedział mi, że Trybunał Konstytucyjny (MK) powinien wydać opinię około 22 czerwca. To jeszcze nie koniec. Jest kilka niespodzianek, które jeszcze do zagrania. Wygląda na to, że 17 milionów głosów ‘duchów’ zostało potwierdzone przez niezależną analizą w Środkowej i Wschodniej Jawie. Wszystko na rzecz Jokowi.

MK ma tą informację wraz z dowodami a sędziowie wiedzą, że jest ona prawdziwa. To może odwrócić wyniki a Prabowo okaże się zwycięzcą. Indonezyjski wywiad doniósł mi, że Trybunał Konstytucyjny (MK) ogłosi przeprowadzenie nowego głosowania w Środkowej i Wschodniej Jawie. Oni nie mogą ignorować niezbitych faktów. Zmiany nadchodzą z wiatrem.”

To część zdalnej wojny między USA i Chinami, która mam nadzieję, zostanie uregulowana we wrześniu.

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/06/10/anglo-alliance-cemented-by-trump-uk-visit-will-lead-to-reversal-of-post-9-11-fascist-trend/

 

 

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
CHRISTOPHER Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
CHRISTOPHER
Gość
CHRISTOPHER

Thank you for the reality news!!!!