Linie czasowe dla Przesilenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Linie czasowe dla Przesilenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy w trakcie odkrywania wielu możliwości jakie istnieją dla ludzkości podczas nadchodzącego Przesilenia. Wy również odkrywacie te możliwości swoją świadomością w nocy, kiedy śpicie. Przechodzicie na inne linie czasu aby zobaczyć jaki rodzaj energii będzie wam najbardziej służył jako jednostkom.

Niezależnie od tego jaką linię czasu wybierzecie dla siebie jako jednostki, pojawi się wersja ludzkiego kolektywu, który również dokonał tego wyboru z wami. Jedną z opcji jest to, że energie Przesilenia polegają na otrzymywaniu większej ilości energii krystalicznej i tworzeniu większej ilości doświadczenia waszego ciała świetlistego, co pozwala wam utrzymać większą świadomość waszej wyższej jaźni w waszej fizycznej formie.

Inną możliwością, którą badacie jest większy kontakt z ET dla całej ludzkości, nie tylko dla was jako jednostek. Istnieje inna możliwa linia czasu, która obejmuje udostępnienie informacji za pomocą bardzo wiarygodnego źródła. Mówimy o informacjach, które zmienią sposób, w jaki ludzie patrzą na swoje rządy a także na samą rzeczywistość. Rozważacie także linię czasu, w której będą odkrycia twardych, niezaprzeczalnych dowodów fizycznych, że istoty pozaziemskie istniały na waszej planecie dawno, dawno temu. I istnieje inna możliwość, że zostaną znalezione dowody, które łączą ludzkość z czasem dinozaurów.

Tak więc, podczas gdy te możliwości są projektowane przed wami w stanie czuwania, w stanie świadomym, sugerujemy abyście zdecydowali, która z nich byłaby dla was najbardziej korzystna i wersję rzeczywistości, której chcecie doświadczyć. Powiedziawszy to, jest tylko kwestią czasu zanim wszystko co właśnie wam przedstawiliśmy stanie się doświadczeniem. Ale to wy tworzycie to doświadczenie swojej podróży przez czwarty wymiar.

I tak, możecie wybrać kolejność tych odkryć i doświadczeń dla siebie jako jednostki. Jak powiedzieliśmy, nie wybieracie dla całej zbiorowości, ponieważ każda linia czasu zawiera w sobie inną wersję kolektywu ludzkiego.

Istnieje więcej niż jedna rzeczywistość gdzie macie opcję doświadczenia i cieszymy się, że jesteśmy świadkami tego, że wybieracie bardziej świadomie tę rzeczywistość, której chcecie doświadczyć. Cokolwiek wybierzecie upewnijcie się, że spędzicie trochę czasu na Przesileniu, kiedy tylko jesteście na planecie, otwierając się na energie, które przywołaliście i doświadczenia, których pragniecie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/timelines-for-the-solstice-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 97

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o