[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek 11 czerwca 2019

Archanioł Gabriel ~ Wtorek 11 czerwca 2019

 

 

Przez Shelley Young

Drodzy, zawsze otrzymujecie dokładnie to,czego potrzebujecie do ekspansji i ewolucji. Jeśli jest coś co musicie doświadczyć a ktoś inny nie jest gotowy lub nie chce tego doświadczyć, inny przyjdzie aby służyć waszemu wzrostowi.

Możecie być pewni, że jeśli inny jest w oporze na ewolucję, to nigdy nie opóźni waszej własnej drogi do oświecenia. Ich wolna wola jest zawsze szanowana i wspierana, tak jak wasza a wszechświat przesunie się aby zapewnić wam nowe okoliczności, które pozwolą wam kontynuować własny rozwój i ekspansję.

Czy widzicie? Każdy jest honorowany we wszelkich wyborach, w pięknym przepływie miłości i wsparcia, który zawsze przesuwa się aby zaspokoić potrzeby wszystkich. Wasze pragnienie własnej ewolucji jest zawsze słyszane i wspierane i nigdy nie może zostać zakłócone przez brak uczestnictwa innych.

Czasami dusze decydują się przerwać na jakiś czas aby uczyć się indywidualnie, a następnie połączyć w przyszłości. W rzeczywistości zdarza się, że jest to jedyny sposób w jaki następna faza wzrostu może nastąpić dla jednego lub obojga ludzi. Ponownie, jest to część pięknego tańca wszechświata – dusze z miłością poruszające się razem i oddalające się, wszystko w zależności od tego co jest dla dobra wszystkich zaangażowanych. Z tej perspektywy widać, że miłość i ekspansja stanowią sedno tego wszystkiego. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/06/11/daily-message-tuesday-june-11-2019/

 

 

 

 

Hits: 73

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o