Reszta 2019 roku ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Reszta 2019 roku ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Kontynuujemy badanie różnych możliwości jakie stoją przed ludzkością do końca tego roku kalendarzowego. Patrzymy na możliwości, które stoją przed wami jako potencjały, które możecie osiągnąć pod koniec tego roku a potencjał wzrostu postrzegamy jako wykładniczy, w dużej mierze dzięki tym z was, którzy są przebudzeni grając olbrzymie role, które gracie. Trzymaliście tak wiele światła dla ludzkiego kolektywu, że możliwości przed wami są prawie nieograniczone. Widzimy jak czerpiecie energie z przesilenia i działacie z nimi w takim stopniu, że przyśpieszacie jeszcze bardziej przebudzenie wśród reszty ludzkości.

Wiemy również, że te osoby, które przygotowują się w tym momencie do przebudzenia, będą was potrzebować. Będą potrzebować waszej pomocy ze sprawami, do których się przyzwyczailiście, takimi jak symptomy wzniesienia, zwiększona wrażliwość i świadomość oraz nowo odkryte umiejętności. Pomożecie również ludziom przetwarzać to czego potrzebują aby przetworzyć i zmierzyć się z tym czemu muszą stawić czoła aby oczyścić traumę i otworzyć się na energie o wyższej częstotliwości. Energie o wyższej częstotliwości prowadzą was wszystkich jako kolektyw do tego złotego wieku przebudzenia. Energie są nieuniknione i będą niewygodne dla każdego kto nie dba o siebie.

Tymczasem sugerujemy abyście nadal dawali przykład. Pokażcie im jak to się robi, dbając o siebie, odpoczywając, relaksując się, nawadniając i przetwarzając gdy jest to konieczne. Tak długo ponosicie tak dużą odpowiedzialność za kolektyw a dobrą wiadomością jest to, że otrzymujecie posiłki. To właśnie widzimy w pozostałej części roku kalendarzowego 2019. Nie wiemy ilu się obudzi i nie wiemy co dokładnie pobudzi każde z tych przebudzeń.

Wiemy jednak, że na Ziemi będzie o wiele więcej ludzi, którzy są obudzeni, a nowo przebudzeni zawsze będą potrzebować pomocy doświadczonych weteranów, którymi wszyscy jesteście w tym procesie, w tej drodze ekspansji i wzrostu. Cieszymy się, że jesteśmy pomocnikami pomocników i chcemy abyście wiedzieli, że będziecie mieli całą pomoc, której potrzebujecie aby wejść w rolę, która będzie dla niektórych z was nowa. My i reszta istot wyższych częstotliwości tutaj, jesteśmy podekscytowani widząc jak wszystkie te nowo przebudzone osoby wpływają na resztę kolektywu i wiemy, że wy również.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-rest-of-2019-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 114

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o