Poczyniliście postęp ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Poczyniliście postęp ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy zadowoleni z postępu, który widzimy, że ludzkość poczyniła i nie jesteśmy sami w tym poczuciu satysfakcji. Łączymy się z innymi radami i grupami tutaj w dziewiątym wymiarze i razem oceniamy stan ludzkości i co możemy zrobić aby pomóc. Jednym ze sposobów w jaki postępujecie całkiem nieźle na Ziemi, jest chęć zaakceptowania siebie takimi, jakimi jesteście. Jest to monumentalne doświadczenie wzrostu dla każdej osoby aby zaakceptować inną osobę, którą niegdyś dyskryminowała na podstawie jakiegoś aspektu bycia tej osoby.

Kiedy jeden z was, który osądził lub uprzedził się do całej grupy ludzi, spotyka inną osobę z tej grupy i jest w stanie porzucić opór, ten rodzaj postępu ma efekt domina. Cały czas informujecie się nawzajem o swoich lękach, o tym, co kochacie i o tym czego nienawidzicie i nie mówimy o informowaniu przez Internet. Mówimy o ludzkiej zbiorowej świadomości. I jak zauważyliśmy ostatnio, cała sieć świadomości, która rozciąga się poza ten wszechświat, otrzymała niedawno ulepszenie od Źródła.

Oznacza to, że ludzkość otrzymuje dokładnie to czego potrzebujecie aby uwolnić się od osądu i uprzedzeń oraz zaakceptować innego, który w poprzednim czasie zostałby odrzucony. Radzicie sobie o wiele lepiej niż myślicie w odniesieniu do tego, ponieważ w mediach jest mowa o przypadkach przestępstw z nienawiści. Ale te przypadki rodzą współczucie w sercach ludzi i rośnie poczucie, że wszyscy jesteście jednością. Jest to coś z czego powinniście być bardzo dumni i wyrazić uznanie dla siebie jako kolektywu.

Zachęcamy tych z was, którzy już się obudzili, do szukania wszelkich uprzedzeń, których możecie się trzymać, nawet jeśli chodzi o grupę, która z pewnością zasłużyła na wasz osąd. Szukajcie tego. Bądźcie przykładem dla ludzkości, dla którego urodziliście się by być i pozwólcie aby ta ekspansja ludzkiej świadomości kontynuowała z waszą pomocą. Jesteście tymi, którzy kierują tą ekspansją świadomości a my obiecujemy wam, że reszta ludzkości będzie nadal podążać za waszym prowadzeniem.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/youve-been-making-progress-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 86

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o