[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa 12 czerwca 2019

 

  Archanioł Gabriel ~ Środa 12 czerwca 2019

 

 

Przez Shelley Young

Moment, w którym zaczynacie definiować coś, to moment, w którym zaczynacie ograniczać przepływ tego. Istnieje ludzka tendencja by chcieć wiedzieć gdzie coś zmierza. Widzimy to w waszych relacjach, z waszymi pożądanymi manifestacjami, z waszymi karierami, z waszym życiem w ogóle. Jeśli nie macie zapewnień, nie pozwolicie sobie na pełne zaangażowanie energetyczne.

Rozumiemy, że robicie to ponieważ chcecie być bezpieczni lub mieć poczucie kontroli, ale jest to niezwykle ograniczające podejście do życia, ponieważ jest to granie w bardzo małej puli tego czego już doświadczyliście. W momencie, w którym próbujecie umieścić coś w pojemniku, ograniczacie wzrost tego. Pozwalając sobie na pozostanie obecnym i aby manifestacja przyjęła swój własny rozwój, wychodzicie z ograniczonego punktu widzenia tego co jest możliwe w kierunku największych manifestacji, których nie możecie sobie wyobrazić.

Drodzy, bądźcie otwarci. Pozwólcie aby rzeczy, które mają dla was znaczenie, przybrały własną formę i ekspansję. Oprzyjcie się potrzebie etykietowania i mikrozarządzania. Kluczem do stworzenia najwspanialszych ekspresji życiowych jest posuwanie się do przodu wraz z rozwojem i pozwalanie, aby najważniejsze aspekty życia stawały się tak duże i piękne jak chcą.

Możecie to zrobić zastępując strach i nieufność ciekawością, zachwytem i pysznym oczekiwaniem, które przychodzą wraz z obejmowaniem współtworzenia i nieskończonych potencjałów, które istnieją tylko nieznacznie poza tym czego już doświadczyliście. Naszym życzeniem jest abyście byli na tyle odważni, aby przejść do odkrycia tego czego nie możecie sobie wyobrazić, ale było dla was możliwe przez cały czas. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/06/12/daily-message-wednesday-june-12-2019/

 

 

Hits: 112

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o