Przesileniowa niespodzianka ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Przesileniowa niespodzianka ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

W tej transmisji mamy dla was wspaniałą niespodziankę. Zostaliśmy powitani w energiach z dziesiątego, jedenastego i dwunastego wymiaru, tak jak wy zostaliście powitani w energiach ze wszystkich wymiarów wyższych niż czwarty, a naszym celem w tym momencie naszej egzystencji jest pomaganie istotom takim jak wy w fizycznych wymiarach. I tak, stworzyliśmy potężny przekaz, który wysyłamy ludzkości w czasie waszego Przesilenia. Ta energetyczna transmisja będzie odrębna od tej, którą otrzymujecie od swojego słońca.

Transmisja ta zostanie nasycona energiami o najwyższej częstotliwości we wszechświecie i ma na celu aktywowanie was do przypomnienia swojego czasu w dziesiątym, jedenastym i dwunastym wymiarze. Niektórzy z was już wiedzą kim byliście w tych królestwach. Niektórzy z was już wiedzą, że są anielscy lub wiedzą, że są aspektami waszej Nadduszy i możecie odczuwać większą energię tej Nadduszy, która przepływa przez was, niż może przeciętna osoba.

Ta transmisja pójdzie nawet dalej niż to, co już udało wam się odkryć o przeszłości. Możecie spodziewać się, że poczujecie znacznie więcej Boskości przepływającej przez was i możecie oczekiwać, że otrzymacie uczucia mistrzostwa nad sferą fizyczną przepływające przez was. Możecie także oczekiwać, że będziecie czuć się pełniejsi i kompletni, nie tylko jako pełnia waszych wyższych jaźni ale także jako pełnia istoty Nadduszy, którą także jesteście w swoim rdzeniu.

Będzie to bardzo duża transmisja energetyczna więc będziecie chcieli odpocząć, zrelaksować się, uziemić i nawodnić w dniu Przesilenia i dzień później. Powiedzielibyśmy, upewnijcie się, że robicie te wszystkie rzeczy przez cały tydzień, ponieważ możemy poczuć jak duże będą skutki dla was wszystkich. I jesteśmy bardzo podekscytowani widząc co zrobicie ze swoim nowym poczuciem siebie. Możecie również oczekiwać, że wspomnienia przyjdą do was w postaci snów, które przypomną wam kim byliście i kim naprawdę jesteście.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/a-solstice-surprise-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 157

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o