[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek 13 Czerwca 2019

 Archanioł Gabriel ~ Czwartek 13 Czerwca 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

Jaki jest wasze ulubione narzędzie aby wyprowadzić się z oporu? Bardzo ważne jest aby opracować strategie, które pomogą wam pozbyć się oporu, bo właśnie opór nie dopuszcza was do przyjęcia przepływu, rozwoju i otrzymywania miłości i wsparcia Wszechświata. Za każdym razem gdy unikacie własnej ekspansji, będziecie odczuwać dyskomfort.

Więc jakie są sposoby aby pomóc wam wrócić do przepływu? Możecie spróbować afirmacji, która jest kojąca i wspiera ruch do przodu, na przykład: “Bóg (lub dowolną istota, która rezonuje z wami) kieruje mnie teraz” lub “Mój ruch do przodu jest kierowany i wspierany”. “Jest dla mnie bezpiecznie zaufać przepływowi”.

Możecie po prostu zdecydować aby usiąść i pokochać tę część siebie, która jest w oporze, dopóki nie poczujecie się lepiej i nie będziecie gotowi ruszyć. Możecie pogłębić swoje zaufanie i wiarę poprzez modlitwę lub medytację. Możecie przypomnieć sobie inne czasy, kiedy objęcie przepływu doprowadziło was do wspaniałych wyników.

Można świadomie praktykować wdzięczność, bo nie można być wdzięcznym i być w oporze jednocześnie. Możecie szukać piękna natury lub spędzać czas na działalności, która przynosi wam radość. Tańczcie! Śpiewajcie! Poruszajcie swoim ciałem tak aby czuć się dobrze. Możecie znaleźć pomocne energetyczne oczyszczanie, na przykład, zanurzanie się w słonej wodzie lub inny sposób leczenia, który wam się podoba. Istnieje tak wiele metod, które pomogą wam przyjąć powrót do przepływu!

Nie bójcie się eksperymentować podczas gdy każdy człowiek jest inny. Róbcie notatki gdy znajdziecie coś co naprawdę pomaga aby można było do nich wrócić, bo gdy jesteście w dyskomforcie zwykle zapominacie o tym co wiecie.

Zwróćcie uwagę na to jak jesteście w oporze wobec siebie i zastąpcie wasze negatywne mówienie o sobie, zachętą i miłością. Jesteście w centrum wszystkiego, dlatego jeśli jesteście zajęci odtrącaniem siebie, nie będziecie w przestrzeni aby otrzymywać lub poruszać się do przodu w umocniony sposób.

Za każdym razem gdy myślicie, że wy lub otaczające was rzeczy są niewłaściwe, zapytajcie: “A co jeśli nie są złe?” Co, jeśli służą one do określonego celu? “Co, jeśli wszystko jest bosko doskonałe takie jakie jest?” “Co jeśli nie muszę nic robić, tylko zaakceptować tu i teraz?” Należy zwrócić uwagę na to co czujecie w swojej czakrze serca. Rozważając te nowe pomysły, prawie zawsze będziecie czuć ulgę w sercu.

Za każdym razem gdy przestaniecie upierać się, poczujecie ulgę ponieważ będziecie poruszać się od regresu do ekspansji. Proście o przewodnictwo. Miejcie wolę by być otwartymi. Przyjmijcie swoje poddanie się w danej chwili i wiedzcie, że jesteśmy tylko o prośbę od was aby pomóc przeprowadzić was przez nieznane tam, gdzie wasza dusza kusi was aby iść. ~Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/06/13/daily-message-thursday-june-13-2019/

 

 

 

 

Hits: 111

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o