Upragniony kontakt z E.T. ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

Upragniony kontakt z E.T. ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Otrzymaliśmy wiele próśb od tych z was, którzy chcieliby doświadczyć więcej spotkań z istotami pozaziemskimi i chcemy abyście wszyscy wiedzieli, że badamy wszystkie różne możliwości, które istnieją przed wami dla uzyskania większego połączenia między zbiorowością ludzką a innymi istotami, które istnieją w całej galaktyce i poza nią. Wiemy, że jest to silne pragnienie dla tych z was, którzy nigdy nie czuliście się na Ziemi jak w domu i dla tych z was, którzy nigdy nie czuli się tak jakbyście się wpasowali i odczuwamy wiele współczucia dla wszystkich, którzy pasują do jednego lub obu tych kategorii.

Jednakże chcemy również przypomnieć wam, że zmieniające się energie, które są na planecie Ziemia w tym czasie, wymagają od was abyście wszyscy objęli to gdzie jesteście. Nadal jesteście twórcami swojej rzeczywistości i możecie oczywiście stworzyć własne osobiste doświadczenia z ET, ale musicie też być cierpliwi wobec reszty kolektywu. Tak więc, jeśli macie pragnienie pełnego i otwartego kontaktu, wiedzcie, że to się stanie gdy wszyscy będą na to gotowi, w tym ci, którzy żyją w skrajnym strachu przed atakiem ze strony ras pozaziemskich.

Pomaganie sobie i ludzkości być gotowym na kontakt z ET polega na pracy z własnymi lękami, pracy nad gniewem, nienawiścią, a nawet smutkiem. Podczas przetwarzania wszystkiego co ma niższą wibrację, wysyłacie sygnał do reszty galaktyki, że jesteście gotowi na więcej kontaktów jako jednostki. I oczywiście, kiedy coś przepracowujecie w sobie, wysyłacie sygnał do całej ludzkości, który pokazuje wszystkim innym jak to się robi, a także widzicie odbicie na zewnątrz tego, co działo się w was. Pracując nad sobą, usuwając traumy i negatywne emocje, które tkwią w was, tworzycie wersję kolektywu ludzkiego, która robi to samo i która coraz bardziej zbliża się do pełnego kontaktu z ET.

Istnieje wiele cudownych istot na Ziemi, z którymi możecie się połączyć, a kiedy to robicie również wykazujecie gotowość do połączenia się z większą liczbą istot, istot, które zdarza się, że przychodzą z miejsc innych niż planeta Ziemia.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/desiring-e-t-contact-%e2%88%9ethe-9d-arcturian-council/

 

 

 

 

Hits: 96

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o