Medytacja Czerwcowego Przesilenia 21 czerwca o 15:54 UTC

Medytacja Czerwcowego Przesilenia 21 czerwca o 15:54 UTC

 

Zbliżamy się do czerwcowego przesilenia, które nastąpi 21 czerwca w 15:54 czasu UTC (17:54 w Polsce). W tym dniu na półkuli północnej słońce osiąga najwyższe położenie na niebie, co czyni go najdłuższym dniem w roku i również naznacza początek lata. Na półkuli południowej słońce osiągnie najniższe położenia na niebie, co uczyni go najkrótszym dniem w roku a także naznaczy początek zimy.

Czy jesteście na półkuli północnej lub południowej, wszystkie rytuały przesilenia celebrują Ziemię, Światło i Słońce i są świętymi okazjami, kiedy możemy połączyć się z naszymi sezonowymi i duchowymi cyklami, łącząc się z Ziemią, Słońcem i Kosmosem.

Przesilenie to czas do autorefleksji i zmian. Teraz nadszedł czas aby spojrzeć na szersze ramy swojego życia i duchowej drogi i przyjrzeć się temu co nie odpowiada równowadze. Co wam nie służy? Jakie rzeczy mówicie sobie lub innym, które nie odpowiadają temu, co wyznajecie? Co robicie takiego, że nie służy dla osobistego i duchowego wzrostu?

Na półkuli północnej to przesilenie letnie: zgodne z żywiołem ognia, pasji, woli i zapału. Jest to czas aby szukać odpowiednich działań, aby wybrać pójście zgodnie z własnymi przekonaniami. Letnie przesilenie daje nam możliwość wejścia w osobistą siłę, którą rozwijaliście w zeszłym roku i zamanifestować ją jako nowy nawyk, nowe relacje, nowy sposób aby być w swoim ciele.

 

Jest powolna strona letniego przesilenia – uczy nas cierpliwości. Owoc jest jeszcze zielony a gdy nie jest gotowy, po prostu nie można się spieszyć. Istnieje powolny, stały rytm czasu, w którym zdarzenia wejdą w nasze życie, jeśli im pozwolimy. Nie możemy poganiać spraw ale jeśli tylko zrelaksujemy się i puścimy sprawy, osiągają swoją pełnię bez wysiłku i zmagań ego z naszej strony. Wiosenne nasiona zostały zasiane, będziemy pracowali nad nimi przez całą wiosnę – teraz nadszedł czas aby pozwolić naturze przyjąć jej kurs.

https://www.wyldwitchery.com/blogs/the-grimoire-a-blog/the-spiritual-meaning-behind-the-summer-solstice

Na półkuli południowej jest to Przesilenie Zimowe, również świętowane ogniem i świętujemy narodziny nowego roku słonecznego, powrót Światła. Świętujemy narodziny duchowego słońca wewnątrz każdego z nas. Dla wielu kultur Przesilenie Zimowe to święto energii Bogini (Księżyca), ponieważ w ten dzień Księżyc daje narodziny Słońcu. W noc Przesilenia Zimowego można świętować z kąpielą Bogini aby pomóc oczyścić stare i powitać nowe. Istnieje kilka prostych rytuałów dla Letniego i Zimowego Przesilenia tutaj:

Summer and Winter Solstice Rituals

Przesilenie Zimowe to czas dobrej energii, czas, który dobrze służy aby zajrzeć w głąb siebie i skupić się na tym, czego naprawdę chcecie i potrzebujecie. Czas pomyśleć o tym co było i co będzie. Możemy wykorzystać energię tego czasu aby uwolnić wiele negatywności z poprzednich miesięcy, zostawić przeszłość i dokonać zmian w sobie abyśmy mogli wejść w ten nowy rok słoneczny z narodzonym na nowo poczuciem siebie, celu i determinacji. To czas przejścia z ciemności do Światła – czas autorefleksji, odrodzenia, odnowienia i świadomości tego, że mamy zdolność odnowienia siebie. Czas aby ustanowić nowe cele i intencje, oczekując sukcesu, który manifestujemy dla nadchodzącego roku i zacząć tworzyć życie, którym chcemy żyć.

Gdziekolwiek jesteście, wszystkie znaki Przesilenia przypominają nam, że Słońce jest wieczne, cykl jest odnawiany i wy też. Nie jesteśmy oddzieleni od Stwórcy, jak byliśmy przyzwyczajeni wierzyć. Jesteśmy boskimi istotami i jesteśmy zjednoczeni. Słońce jest symbolem naszych wzajemnych powiązań. Ono świeci jednakowo na wszystko na naszej pięknej planecie i Pachamama (Matka Natura) wspiera wszystkich jednakowo. To czas osiągnięcia jedności.

Wykorzystamy okazję tegorocznego czerwcowego Przesilenia aby oczyścić pozostałą ciemność na Ziemi i przyspieszyć proces Wniebowstąpienia planety Ziemia i jej mieszkańców.

https://connect2lifeeu.blogspot.com/2019/05/soul-family-workshop-by-cobra-notes.html

Będziemy robić tę medytację w momencie czerwcowego Przesilenia w piątek, 21 czerwca wo 15:54 czasu UTC (17:54 w Polsce).

Czas medytacji dla większej liczby miast można znaleźć pod tym linkiem poniżej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?p1=1440&iso=20190621T1554&msg=June%20Solstice%20Meditation&sort=2

A oto link minutnika:

https://www.timeanddate.com/countdown/generic?p0=1440&iso=20190621T1554&msg=June%20Solstice%20Meditation

A także link wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/553441471853054/

Uwaga: ze względu częściowego pokrywania się czasu Medytacji Czerwcowego Przesilenia z Medytacją Kolumn Buddycznych na rodziny Czarnej Szlachty 15:45 UTC w ten dzień, proponujemy przenieść czas tej Medytacji Kolumn Buddycznych o jedną godzinę później, na 16:45 UTC (18:45 w Polsce).

Instrukcje: (zalecany czas tej medytacji to 15 minut)

1. Użyj własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji Przesilenia jako narzędzia do przyspieszenia procesu Wzniesienia planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do wnętrza Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się z centrum Ziemi, a następnie w górę przez twoje ciało w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i galaktyce i w końcu, łączący się z Galaktycznym Centrum i Źródłem. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj wszystkie fizyczne grupy Siostrzeństwa Róży, Wojowników i Pracowników Światła wokół planety, otoczonych różowym Płynnym Światłem EELA (Syriańskiego Anioła Miłości). Wizualizuj jak to Światło zakotwicza się głęboko wewnątrz wszystkich Wojowników i Pracowników Światła, łącząc ich jeszcze bardziej z energią Bogini, przygotowując ich do realizacji specjalnych zadań w czasie Wydarzenia.

5. Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający wszystkich ludzi na powierzchni Ziemi, wyzwalając ich od wszelkiego programowania, kontroli i stłumienia. Wizualizuj jak wszystkie negatywne zachowania i programowanie umysłu ciemnych sił są usuwane z ludzkości a wszystkie implanty umieszczone w populacji na powierzchni, całkowicie rozpuszczone.

6. Wizualizuj Biały Ogień AN oczyszczający całą pozostałą negatywną broń na płaszczyznach fizycznej, plazmowej, eterycznej i astralnej. Wizualizuj wszystkie działania Sił Światła, postępujące z pełną prędkością.

7. Wizualizuj Wydarzenie mające miejsce, przywracając Jedność, Harmonię, Pokój i Dobrobyt dla Ziemi i jej mieszkańców. Wizualizuj jak każdy przywraca na nowo połączenie ze swoim Wyższym “Ja” i duchowymi przewodnikami.

 

Bogini chce Wzniesienia i Wzniesienie będzie!

 

 

 

Możecie dowiedzieć się więcej o Białym Ogniu AN tutaj, Jeśli chcecie:

https://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/05/white-fire-of-an.html

Biały Ogień AN.

 

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2019/06/june-solstice-meditation-on-june-21st.html

 

 

 

 

Hits: 250

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o