Krótki Raport o Sytuacji (20.06.2019)

Krótki Raport o Sytuacji (20.06.2019)

 

 

 

Teraz na niebie szaleje kosmiczna wojna. Statki floty Drako/Reptylian otrzymali posiłki po wezwaniu pomocy. Negatywne Statki, które ukrywały się zakamuflowane w głębi zewnętrznej przestrzeni kosmicznej, kierują się w stylu Kamikaze do zasadzki przeciwko okrętom Konfederacji. Ale sytuacja jest pod kontrolą.

Siły Światła, z drugiej strony, zgromadziły elitarne siły (z najlepszych ludzi z różnych planet), które został stworzony specjalnie po to aby wyzwolić Załogę Naziemną. Można to traktować jako swego rodzaju “Srebrne Dowództwo” a informacje zawarte na takich stronach są częściowo poprawne:

Meet Commander Ukeron from Galactic Pleiadian Delta Security Forces

SURFACOM and The Galactic Federation of Light

 

To “Srebrne Dowództwo” także chciałoby również zauważyć, że obecnie wskazane jest aby nie spędzać więcej niż 20 minut na słońcu(!), ponieważ promienie obecnie są manipulowane przez ciemnych.

Ponieważ Siły Światła są zajęte rozwiązaniem sytuacji w kosmosie, negatywne siły tymczasem znowu próbują posuwać do przodu swoje działania i ataki wewnątrz Sieci.

Pola bierności były ustawione tak, aby Gwiezdne Nasiona zostały uśpione i nie dokonały aktywności dla wyzwolenia podczas tej fazy.

W tym samym czasie negatywne siły okultystyczne pompują energię cieplną (poprzez manipulowanie żywiołami) w niefizyczne płaszczyzny, a także energetyczne ciała Gwiezdnych Nasion wewnątrz kwarantanny Ziemi, tak, że wiele z nich może wykazywać objawy zwiększonej agresywności, nadmierną potliwość, infekcje, pieczenie/swędzenie oczu, ciągłe kichanie, a także gorączki, w niektórych przypadkach.

 

Jednak przyczyny są niefizyczne. Tak więc, ta energia cieplna musi zostać wyciągnięta z ciała, najlepiej poprzez Kolumny Białego Światła … dopóki nie poczujecie ulgę. Możecie również moczyć stopy w chłodnej wodzie i wyobrazić sobie, jak woda pobiera/odprowadza całą negatywną nadmierną energię cieplną z systemu (po tym spłukać wodę w toalecie). I jeśli czujecie się na tyle silni, można również oczyścić całą planetę od tego nadmiaru ciepła podczas krótkiej medytacji.

Aby wyzwolić planetę od pozostałej ciemności, jutro znów będzie miała miejsce jeszcze jedna wielka Medytacja Letniego Przesilenia, do udziału w której serdecznie zapraszamy wszystkie Gwiezdne Nasiona dla dalszego postępu w wyzwoleniu planety:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/06/june-solstice-meditation-on-june-21st.html

June Solstice Meditation is THIS FRIDAY!

 

 

 

Ta sama odwieczna gra Kabała (która nie utrzyma się dość długo) staje się nieaktualna … z pomocą waszej świadomości, głosu i działań:

 

 

 

 

 

Źródło: https://fm144.blogspot.com/2019/06/short-situation-report-20062019.html

 

 

 

 

Hits: 398

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o