[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Piątek 5 lipca 2019

 

  Archanioł Gabriel ~ Piątek 5 lipca 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

 

Jeśli dziecko popełni błąd ponieważ nie znało nic lepszego, szybko wybaczacie. Wyjaśniacie, że istnieją różne opcje i dlaczego mogą chcieć dokonać innego wyboru w przyszłości. Rozumiecie, że wybór był niewinny i postrzegacie go jako szansę na wzrost i ekspansję.

Kiedy straciliście dla siebie to współczucie i zrozumienie? Kiedy straciliście to współczucie i zrozumienie dla innych? Czy możecie z miłością przekierować siebie bez potrzeby zawstydzania się lub karania siebie? Czy możecie ofiarować tę samą łaskę innym?

Jest wysoce nieprawdopodobne, że dokonacie doskonałych wyborów w 100% przypadków tylko dlatego, że osiągnęliście dorosłość. Nadal się rozwijacie i ewoluujecie i będzie to trwać do końca waszych dni. Poznacie swoje preferencje próbując wielu rzeczy i odkrywając poprzez doświadczenie to, co najlepiej pasuje do was i waszej prawdy.

Wasz rozwój wymaga przekierowywania raz za razem, ewoluowania jednego wzmocnionego wyboru na raz. Odkrywacie swoje mistrzostwo, które obejmuje aspekty tego czym ono jest i czym nie jest. To wszystko jest częścią bycia w sferze doświadczenia i należy oczekiwać, że będzie to część waszej ewolucji. Bądźcie uprzejmi i łagodni wobec siebie i innych poprzez to wszystko, Drodzy, ponieważ wstyd i wina są energiami, które nie mogą nikogo wspierać w odkrywaniu ich najwyższego wyrazu siebie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: https://trinityesoterics.com/2019/07/05/daily-message-friday-july-5-2019/

 

 

Hits: 77

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o