[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota 6 lipca 2019

 

  Archanioł Gabriel ~ Sobota 6 lipca 2019

 

 

 

Przez Shelley Young

Drodzy, im bardziej uwalniacie potrzebę etykietowania, tym więcej macie wolności. W momencie gdy coś oznaczycie, nakładacie na to skrępowanie i ograniczenia. W wielu przypadkach natychmiast hamuje to wzrost tego.

Etykiety karmią oczekiwania i ograniczenia wzrostu. Często są tworzone ponieważ próbujecie coś kontrolować lub zmusić do zachowania się w określony sposób. Podobnie jak ryba nie wyrośnie ze swojego zbiornika, w momencie gdy umieścicie swoje kreacje w pudełku, mogą stać się tylko tak duże jak ich pojemnik.

Największym darem jaki możecie dać sobie i rzeczom, które są dla was ważne, jest wolność wyrażania siebie i przestrzeń, w której mogą stać się najwspanialszymi wyrazami siebie. Oceniacie siebie tak nisko gdy zaczynacie ograniczać rzeczy w swoim pragnieniu bezpieczeństwa i przewidywalności, bo w chwili gdy coś przestaje rosnąć traci swój cel. Jest o wiele więcej do zaoferowania niż to o czym zdajecie sobie sprawę!

Pozwólcie aby wasze relacje wzrastały i ewoluowały. Dając im przestrzeń do rozwijania się wspieracie je w rozkwicie do ich największych potencjałów. Jakie macie etykiety dla siebie samych? Czy możecie je poluzować lub stać się rozleglejszymi we własnych oczekiwaniach wobec siebie? Czy możecie pozwolić aby wasza służba dalej ewoluowała? Czy możecie zaprzyjaźnić się z przepływem i pozwolić by nadal was zaskakiwał i zachwycał?

Wasza ekspansja jest tym co pozwala wam lśnić coraz jaśniej w waszym najwyższym wyrazie siebie. To samo dotyczy wszystkich rzeczy, które są dla was najważniejsze. Wspierajcie pełnię wszystkiego wokół siebie a będziecie zdumieni tym, jak dużo więcej potencjału niż kiedykolwiek moglibyście sobie wyobrazić jest we wszystkich dziedzinach waszego życia. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/07/06/daily-message-saturday-july-6-2019/

 

 

 

Hits: 111

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o