PROGRAM AKTYWIZACJI.

Moi Drodzy, jest niezwykle istotne by jak najwięcej Pracowników/Wojowników Światła  zrobiło duży krok naprzód w ich Duchowej Ewolucji i zaczęło aktywnie i efektywnie współpracować w Wyzwoleniu Planety Ziemia.

Następnym, trzecim krokiem jest “Program Aktywizacji”.

Każdy nowy Program, każdy nowy krok tworzy mocniejszą podstawę dla osobistej ewolucji i poprawia efektywność wszystkich poprzednich kroków(Programów).

Ten nowy program ma ISTOTNE znaczenie  dla osobistej ewolucji, nie jest to obowiązkowy krok, ale ma zdolność do szybkiego i efektywnego przyśpieszenia osobistej ewolucji i zmiany kursu na twoją Duchowa Misję.

Pamiętajcie Moi Drodzy… formujemy nowe Siły Zadaniowe Ziemi, potrzebujemy was!

Uczestnicząc w tym programie będziecie stopniowo stawać się bardziej zaangażowani w waszą  Duchową Misję i w Wyzwolenie Planety Ziemia.

Ten program oparty jest na Grupowej Aktywizacji, która zacznie się AUTOMATYCZNIE w każdą niedzielę o 3.00pm(15.00)  Coordinated Universal Time UTC (17.00 w Polsce).

 

By być umieszczonym w tym wspaniałym programie, po prostu poproś o to.

Przykład:
Proszę PLEJADIAŃSKI SOJUSZ by na stałe umieścił mnie i( lista wszystkich osób, które chcesz umieścić) do PROGRAMU AKTYWIZACJI,TERAZ,dziękuję.

Raz jak zostaniesz włączony do Programu Aktywizacji, będziesz AUTOMATYCZNIE ( bez dalszych próśb) otrzymywał twoją aktywizację razem ze wszystkimi Braćmi i Siostrami z całego świata, raz w tygodniu w niedzielę o 3.00pm(15.00) CEST. W tym czasie wskazane jest być w stanie głębokiego relaksu, by uzyskać maksymalne korzyści, ale aktywacja zacznie się mimo to, nawet jeśli jesteś zajęty codzienną pracą.

Możesz sprawdzić czas aktywizacji dla twojej strefy czasowej, tutaj:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=ACTIVATION+PROGRAM&iso=20991231T030000

Bądź pozytywny, Bądź Prawdziwy, Bądź SOBĄ.

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.