Plejadiański Sojusz-Nowy Program Ochrony

Moi Drodzy,ten program ma podwójny cel, AUTOMATYCZNIE ochrania was przed jakimikolwiek atakami Sił Ciemności i AUTOMATYCZNIE aktywuje was w cotygodniowej Aktywizacji,by efektywnie przyśpieszyć waszą Duchową Ewolucję.

Ochrona…

Będziecie automatycznie chronieni przed jakimkolwiek Energetycznym,Mentalnym i Elektromagnetycznym atakiem oraz, w tym samym czasie,wasze wewnętrzne Energetyczne Pole będzie uzdrowione i głęboko oczyszczone, ale będzie to wymagało byście  odnawiali swoją tarczę ochronną wiele razy w ciągu dnia.Przy każdym odnowieniu tarcza ochronna będzie trochę silniejsza i będzie wystarczała na trochę dłuższy czas. Będziecie  również otrzymywać dodatkowe uzdrowienie i wsparcie podczas snu.

Aktywizacja…

Będziecie automatycznie aktywizowani (razem ze wszystkimi pozostałymi Siostrami i Braćmi obecnymi w tym programie) w każdą niedzielę o 3pm.czasu UTC (17.00 w Polsce) i w każdy czwartek o 3am. UTC(5.00 w Polsce), dokładnie co 3 i pół dnia. W tym czasie przydatnym jest bycie w stanie relaksu,ale aktywizacja rozpocznie się mimo to,nawet jeśli będziecie zajęci  codziennymi obowiązkami. Odliczanie jest umieszczone w głównym menu bloga.

Każda nowa Aktywizacja przyśpieszy waszą Duchową Ewolucję,będziecie również aktywizowani jako Latarnie Światła,   szczegóły i  instrukcje będą przekazane we właściwym czasie.

Jak wejść do tego programu…

By wejść do tego programu po  prostu  pomyśl to zdanie:”Proszę Plejadiański Sojusz by na stałe umieścił mnie i (lista innych osób,które chcesz umieścić) do NOWEGO PROGRAMU OCHRONY,TERAZ.Dziękuję.

I to wszystko!

Jak używać waszej tarczy…

Raz jak zostaniecie umieszczeni w Programie Ochrony, by wezwać jego tarczę do działania(lub odnowić ją) po prostu pomyśl zdanie:“Aktywacja Plejadiańskiej Tarczy dla<lista wszystkich osób>,TERAZ.Dziękuję.

Za każdym razem gdy tarcza ochrania was  przed atakiem,jej żywotność spada, więc jeśli jesteście często atakowani musicie ją często odnawiać, jeśli jesteście rzadko  atakowani, musicie odnawiać ją rzadko.

Nie ma sztywnej reguły  dla odnawiania  Tarczy Ochronnej, ale możemy dać wam kilka przydatnych sugestii:

1)…odnawiajcie ją gdy idziecie spać i natychmiast po przebudzeniu
2)…odnawiajcie ją częściej gdy jesteście w stresującym środowisku lub sytuacji
3)…odnawiajcie ją za każdym razem gdy czujecie się choć trochę dyskomfortowo.
4)…wiele energetycznych i mentalnych(nie elektromagnetycznych) ataków pochodzi z nieświadomych otwartych wrót, wtedy tarcza nie może blokować ich bez waszej świadomej współpracy, więc jeśli czujesz się atakowany odnów tarczę ale pamiętaj również by zrelaksować się i pozbyć się  konfliktowego  mentalnego  stanu wywołanego przez napastnika(możesz stale wzywać Tarczę Ochronną jak MANTRĘ), to pomoże tarczy działać lepiej.

BĄDŹ pozytywny,BĄDŹ prawdziwy,BĄDŹ SOBĄ.

Światło i Miłość i NIESKOŃCZONE BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DLA KAŻDEGO MOI DRODZY!;)

 

Link do oryginalnego pistu:http://pleiadianalliance.blogspot.com/p/the-new-protection-program.html?m=1

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.