Sananda via Ann Dahlberg, 19 lipca 2017 r

Jesus-Sananda-520x245

Jestem Sananda i przyszedłem dzisiaj, aby rozpalić Światło w waszych sercach. Jest to bardzo silna i lekka energia, która dotarła już do Ziemi i możecie potrzebować trochę pomocy, aby przyswoić ją w waszych ciałach. Być może będziecie musieli przyjmować ją krok po kroku. W tym właśnie będę dziś pomagał. Więc wezwijcie mnie, jeśli czujecie, że potrzebujecie pomocy w pochłanianiu Światła do waszych ciał. Jest wiele współpracujących ze mną istot, które również chętnie chcą pomóc. Wszyscy wasi przewodnicy również wam służą. Jest to Światło świadomości Boga, które dociera teraz do Ziemi – niektórzy nazywają to świadomością Chrystusową.

Teraz jest możliwość wzniesienia się we własnej świadomości i stać się piękną istotą, którą jesteś już głęboko w środku. Energia jest wysoka drogie dzieci na Ziemi. Energia jest wysoka i powoli rozprzestrzenia się wokół Ziemi ciepłymi miłymi promieniami. Obejmuje wszystko, co może obejmować i normalizuje i rozpuszcza możliwe blokady, które napotyka na swojej drodze. My w wyższych sferach stoimy i pomagamy jej znaleźć drogę do ludzkich serc. Dlatego teraz mówię, że powinniście wezwać nas, jeśli potrzebujecie pomocy w przyjmowaniu tej pięknej energii Światła. Jest to łagodna i kochająca energia, która teraz spływa na Ziemię jako dar z Nieba.
Bądź spokojny przez chwilę, a potem przyjmij ją, a Twoje życie stanie się dużo łatwiejsze. Będziesz czuł się tak, jakbyś mógł chodzić po chmurach – po prostu będziesz chciał biegać, śmiać się i śpiewać. Twój umysł stanie się młody i lekki i zobaczysz wszystkie możliwości, które istnieją na świecie. Nic już nie będzie niemożliwe. W tym Świetle świadomości wszystko staje się o wiele łatwiejsze. Powinniście być dumni, wszystkie dzieci na Ziemi, za to, że zostaliście obdarzeni świadomością Światła tu na Ziemi. Jest to najczystsze i najpiękniejsze światło, które istniało i istnieje we wszechświecie. To jest łaska Boga, która świeci teraz nad Ziemią, więc oddajcie swoje serca Bogu i dziękujcie za błogosławieństwo, które On wam dał.

Dziękuję Bogu każdego dnia i w każdej godzinie za wielkie miłosierdzie i miłość, którą dał nam. Ja, Jezus lub Sananda, kocham was tak bardzo i poruszam się między wami, aby wam pomóc, ile tylko mogę. To wielki zaszczyt być częścią tej transformacji, a moje serce jest pełne radości i miłości, aby móc to dzielić z Wami. To wielki czas na Ziemi i wielka chwila dla całego Wszechświata. Nastaje z nim dużo radości i wdzięczności. Pewnego dnia moje drogie dzieci zrozumiecie dlaczego i dlaczego to wy jesteście tymi, których wybrano by być tu i teraz. Jest to większe wydarzenie, niż możecie teraz zrozumieć, ponieważ jesteście w ludzkich ciałach. Jednak nie pozostało wiele czasu, zanim się spotkamy i będziemy mogli dzielić się tym kawałkiem historii – wystarczająco abyście mogli zrozumieć własną historię tutaj na Ziemi.
Wiele statków krąży wokół Ziemi. Niektóre można zobaczyć, ale większość z nich jest niewidoczna. Została o nich poinformowana tylko niewielka część ludzkości na Ziemi. Większość ludzi nie jest jeszcze przygotowana na to spotkanie, ale dzięki nowej energii Światła może się to zmienić w ciągu kilku chwil. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Wam i Ziemi w waszej transformacji do wyższych regionów Światła.

Kocham was bardzo i mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy.

Wezwijcie mnie do pomocy. Jestem waszym pokornym sługą.

Sananda

 

 

Tłumaczenie ze szwedzkiego na angielski: Per Staffan

Żródło: http://sananda.website/sananda-via-ann-dahlberg-july-19th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.