Grupa Chimery – Przyczyna całego Zła

 

Grupa Chimery – Przyczyna całego Zła

Istnieje bardzo tajna negatywna grupa o kryptonimie Chimera, w obrębie Negatywnego Wojska, która pochodzi z Oriona i przeniknęła do wojsk wszystkich głównych narodów podczas i po inwazji w Kongo w 1996 roku. Ta grupa potajemnie kontroluje ogromną większość baz wojskowych wokół świata, wiele z tych baz należy do amerykańskiego wojska.

Ta grupa obejmuje przywódców ciemnych sił z galaktyki Andromedy. Przybyli na Ziemię w humanoidalnych ciałach fizycznych 25 000 lat temu i poddali kwarantannie planetę. Wytworzyli skalarną elektromagnetyczną barierę wokół Ziemi (“Zasłonę”), skutecznie zapobiegając pozytywnym kontaktom z ET, a tym samym izolując ludzkość. Następnie zbudowali rozległą sieć podziemnych miast, używając Drakonów jako niewolników i Reptylian jako niewolników i stamtąd kontrolowali ludzką populację na tej planecie.

Grupa Chimery narzuciła tajne porozumienia na przywódców wszystkich narodowych wojsk na całym świecie w celu zlikwidowania i usunięcia śladów kontaktów z życzliwymi istotami pozaziemskimi:

Są w kontakcie z głównym Archontem i są silnie powiązani z jezuitami i NSA. Z powodzeniem infiltrowali swoich agentów w grupach takich jak Corteum i Labyrinth.

Poprzez głównego Archonta, mają ograniczony dostęp do Archontów na płaszczyźnie eterycznej. Ci eteryczni Archonci wymuszają umowy dusz na członkach Kabała, zmuszając ich do bycia posłusznymi wobec grupy Chimery. Jeśli pewien członek Kabała zostanie usunięty, Archonci eteryczni po prostu znajdują innego gospodarza i wymuszają na nim związanie się umową duszy.

W przeszłości pewna grupa pozytywna zatrudniła snajperów w celu usunięcia niektórych członków grupy Kabała i nie odniosło to sukcesu, ponieważ ci członkowie Kabała po prostu wracali do fizycznej płaszczyzny w nowym sklonowanym ciele, które już zostało im przygotowane do użycia w bazach wojskowych kontrolowanych przez grupę Chimery. Po 2004 r. wszystkie te klony zostały zniszczone przez Opór, a teraz snajperzy wyżej wspomnianej pozytywnej grupy będą znacznie skuteczniejsi w eliminowaniu poszczególnych członków Kabała i żadna liczba ochroniarzy Blackwater / Academi nie będzie w stanie ich ochronić.

Grupa Chimera umieściła fizyczne bomby dziwadełko w większości amerykańskich baz wojskowych i baz wojskowych innych narodów, a te bomby stanowią główną linię obrony przed postępem sił Konfederacji Galaktycznej i Ruchu Oporu na powierzchni tej planety.
Powstały także planetarne sieci plazmowych urządzeń skalarnych. Ta sieć jest obsługiwana z baz wojskowych i obejmuje całą planetę. Plazma jest czwartym stanem materii po stałym, ciekłym i gazowym i jest w rzeczywistości łącznikiem pomiędzy materią fizyczną i eteryczną. Plazmowe urządzenia skalarne mogą więc wpływać na nasze ciało fizyczne i grupa Chimery wykorzystuje te urządzenia, aby atakować Pracowników/Wojowników Światła, wpływając na ich funkcje ciała, zaburzając oddychanie i rytm serca. Wykorzystują również plazmowe lasery skalarne do formowania myśli w umysłach Pracowników Światła, plazmowych infradźwięków w celu obniżenia częstotliwości powłoki aury Pracowników Światła i plazmowych urządzeń ultradźwiękowych jako najważniejszych urządzeń szpiegujących i nadzorujących. Opór już usuwa te skalarne urządzenia plazmowe najszybciej jak mogą.

Prowadzona jest na pełną skalę cicha wojna pomiędzy Pozytywnym Wojskiem i Grupą Chimery na całym świecie.

lista 10 największych tajnych grup, które pracują pod kontrolą grupy chimery:

1. Wolna Masoneria

2. Iluminaci

3. Skull and Bones (Czaszka i Kości)

4. The Sons of Liberty (Synowie Wolności)

5.The Thule Society (Towarzystwo Thule)

6. The Knights of the Golden Circle (Rycerze Złotego Kręgu)

7. The Black Hand (Czarna Ręka)

8. Hashshashin – Zakon Zabójców

9. Grupa Bilderberg

10. Ordo Templi Orientis (Zakon Templariuszy Wschodu)

 

 

Źródło: http://prepareforchange.net/2017/09/03/the-chimera-group-the-root-of-all-evil/

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.