[Benjamin Fulford] Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump staje się “Obump” z syjonistycznym upadkiem w ONZ

 

2017-09-25

[Benjamin Fulford] Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump staje się “Obump” z syjonistycznym upadkiem w ONZ

Coś naprawdę było nie tak z prezydentem Stanów Zjednoczonych Donaldem Trumpem, co było oczywiste dla każdego świadomego człowieka, który wysłuchał przemówienia na forum ONZ w ubiegłym tygodniu. Grożąc “całkowitym zniszczeniem Korei Północnej”, był jedynym światowym liderem, który groził wojną na spotkaniu, które miało na celu promowanie pokoju. Trump zrobił to, ponieważ został zaszantażowany przez chazarskich mafiozów filmami , na których uprawiał seks z nieletnią dziewczyną, mówią źródła CIA, potwierdzając to, co wcześniej przedstawiły źródła Pentagonu. Źródła CIA dodają, że jest też nagranie wideo na którym, zabija dziewczynkę, które została sfałszowane przy użyciu grafiki komputerowej, coś, czego źródła Pentagonu nie były świadome. Ponadto, “Trump próbuje utrzymać się przy życiu i chronić rodzinę przed skrzywdzeniem” – mówią źródła CIA.

Jeśli spojrzymy na to zdjęcie szefa sztabu Białego Domu, generała Johna Kellyego, chowającego głowę w dłoniach, gdy Trump zmienia kierunek od uzgodnionego tekstu przemówienia, można powiedzieć, że wojsko USA ze swej strony nie miało nic wspólnego z tą parodią.
http://www.oregonlive.com/today/index.ssf/2017/09/does_john_kelly_hate_his_life.html
http://www.latimes.com/politics/la-fg-trump-northkorea-20170922-story.html

Północnokoreański dyktator Kim Jong Un odgraża się “zdecydowanym ujarzmieniem psychicznie obłąkanego zdziecinniałego starca za pomocą ognia”, dodając tylko do tych samych chazarskich zachowań na pokaz, które mają na celu napełnienie ludzi z całego świata strachem.

Nie musicie kopać głęboko, aby zobaczeć, że Korea Północna i Donald Trump przyjmują rozkazy od tych samych chazarskich gangsterów. Ścieżka, jak pokażemy, prowadzi do kompleksu Rothschildów w Zug w Szwajcarii.

W przypadku Trumpa, powiązania z chazarską mafią można znaleźć, przyglądając się, kto wydał pieniądze na ratowanie go, gdy ten zbankrutował – Rothschildowie, których kwatera główna znajduje się w Zug.
http://www.latimes.com/politics/la-na-pol-wilbur-ross-commerce-20161208-story.html
https://www.forbes.com/sites/clareoconnor/2011/04/29/fourth-times-a-charm-how-donald-trump-made-bankruptcy-work-for-him/#52fe35cd7ffa

Oczywiście, Trump, podobnie jak jego poprzednik Barack Obama, jest rozdarty między dwiema przeciwstawnymi siłami – patriotami wojskowymi Stanów Zjednoczonych i chazarską bandą – więc musi publicznie zmieniać zdanie, aby obydwaj władcy byli zadowoleni.

Jeśli chodzi o Koreę Północną połączmy kilka z wielu publicznie dostępnych faktów, aby przypomnieć o jej chazarskich powiązaniach. Zacznijmy od technologii jądrowej Korei Północnej. Były sekretarz obrony USA Donald Rumsfeld, na przykład, zasiadał w zarządzie szwajcarskiej firmy ABB, która dostarczała technologię jądrową do Korei Północnej. Pozwalało to produkować pluton, istotny składnik broni nuklearnej.
https://www.theguardian.com/world/2003/may/09/nuclear.northkorea

ABB wraz z Grupą Edmond de Rothschild jest częścią sieci Global Compact Network powiązanej z ONZ.
http://globalcompact.ch/membership/overview

Następnie dowiadujemy się, że to chazarskie łajdackie państwo Ukraina dostarczało Korei Północnej silniki rakietowe, konieczne do umieszczenia broni jądrowej na ICBM( międzykontynentalny pocisk balistyczny).
https://www.nytimes.com/2017/08/14/world/asia/north-korea-missiles-ukraine-factory.html

Istnieje wiele więcej ogólnie dostępnych informacji tego typu dla tych, którzy szukają tego, ale przejdźmy teraz do tego, co sam autor ma do powiedzenia.

Po pierwsze, rodzina Rothschildów gorliwie umizgiwała się do koreańskiego dyktatora Kim Jong Una pięknymi kobietami, fantazyjnymi samochodami, dobrym alkoholem itd. , podczas gdy studiował w Szwajcarii, według członka rodziny Rothschild.

Według Mitsuhiro Suganuma z japońskiej Agencji Wywiadu Bezpieczeństwa Publicznego firma związana z Rothschildami British American Tobacco od dawna zmienia etykiety i sprzedaje na całym świecie tytoń północnokoreański.

Tytoń nie jest jedynym sprzedawanym na całym świecie północnokoreańskim narkotykiem. Wiele źródeł, w tym wysocy rangą członkowie syndykatu yakuzy Yamaguchi-gumi i agenci MI6 w Makau w Chinach, potwierdza, że ​​Korea Północna dostarcza amfetaminę na całym świecie za pośrednictwem chazarskiej sieci dystrybucji.

Następnie, oczywiście mamy niewolnika premiera Shinzo Abe z Japonii,który poświęcił większość swojego przemówienia w ONZ w ubiegłym tygodniu, próbując wystraszyć ludzi w kwestii Korei Północnej. Abe był ściśle związany z Koreańskim Kościołem Zjednoczenia.
https://fukumimi.wordpress.com/2006/06/08/shinzo-abe-the-heir-apparent/

Kościół Zjednoczenia ma ranczo obok rancza Busha w Paragwaju, w Ameryce Południowej i jest jawnie związany z przemytem narkotyków i broni.
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/inside-the-sinister-moonie-cult-how-1301689

Abe wzbudza kolejną panikę, ostrzegając Japończyków by ewakuowali się z Korei Południowej.
https://asia.nikkei.com/Spotlight/Pyongyang-provocation/North-Korea-threat-prompts-Japan-evacuation-preparations

Ktoś też przesłał fałszywą wiadomość do amerykańskich rodzin wojskowych w Korei Południowej, by ewakuowały się, co skłoniło amerykańskie wojskowe służby kontrwywiadu do zbadania, kto stał za tą fałszywą informacją. Może powinni zapytać Abe.
https://www.washingtonpost.com/news/checkpoint/wp/2017/09/22/us-families-got-fake-orders-to-leave-south-korea-now-counterintelligence-is-involved/?utm_term= .aa9bf386e602

Japońscy oficerowie wywiadu opisują toczący się północnokoreański dramat jako “saru shibai” lub ” małpie show” odgrywany przez tych samych ludzi, twierdzących, że należą do dwóch przeciwnych drużyn.

Chazarska mafia od dawna obiecuje północnym Koreańczykom, że będą mogli stworzyć większą Mandżurię, obejmującą Japonię, Półwysep Koreański i północne Chiny, mówią japońskie źródła wywiadu.

Rothschildowie obiecali przenieść 40 milionów Japończyków do Korei Północnej i utworzyć ich azjatycką siedzibę po Fukushimie, wyznał członek rodziny Rothschildów. Japoński premier Naoto Kan częściowo potwierdził to przed tłumem wypełniającym salę w Klubie Zagranicznych Korespondentów w Japonii, kiedy powiedział, że został poproszony o ewakuację 40 milionów z większego Tokio po Fukushimie.

Koreańczycy w Japonii przyjmują rozkazy od człowieka zwanego Kazuyoshi Kokubo, syna cesarza Hirohito, którego miał z koreańską księżniczką, na co wskazują japońskie źródła. To on, a nie fałszywy cesarz, kontroluje Bank Japonii dla Chazarów, mówią te źródła.

A teraz Koreańczycy z Korei Północnej otrzymują coraz większą ilość śmiertelnej broni, podczas gdy ich odpowiednicy w Japonii naciskają nieustannie na propagandę “bój się Korei Północnej”.

Więc co się naprawdę dzieje? Oczywiście można znaleźć odpowiedź, używając starego powiedzenia: “Idź za pieniędzmi”.

Fabułą pozostaje de facto bankructwo amerykańskiego korporacyjnego rządu i chazarskich gangsterów, którzy są jego właścicielami. To nie ma nic wspólnego z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki, którą sobie przywłaszczyli. Należy również zauważyć, że Amerykanie są przekonani, że bankructwo satanistycznego bytu w Waszyngtonie doprowadzi do ich wyzwolenia.

W każdym razie, powracając do bankructwa, Chazarowie używają swojego starego stanu gotowości – groźby rozpoczęcia 3 wojny światowej – tym razem używając Korei Północnej, próbując wymusić więcej pieniędzy, aby utrzymać ich horror w toku.
Próbują też wykorzystać szeroko wyolbrzymione doniesienia o zniszczeniu Puerto Rico przez huragan Maria jako pretekst do ogłoszenia “siły wyższej”, co za tym idzie nie muszą płacić 123 miliardów dolarów, które to państwo należące do DC jest winne. Istnieje również fałszywa kampania w celu pozyskania pomocy finansowej dla Puerto Rico. Wystarczy zapytać Haitańczyków lub innych ofiar katastrof inżynieryjnych, jak dużo pomocy finansowej otrzymali.
http://www.npr.org/2015/06/03/411524156/in-search-of-the-red-cross-500-million-in-haiti-relief

Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego płaci policji, próbując wyłudzić więcej pieniędzy od kierowców. Sytuacja jest tak zła, że rząd kanadyjski ostrzega Kanadyjczyków, aby nie zabierali ze sobą zbyt dużo gotówki do Stanów Zjednoczonych, ponieważ zostaną one skradzione przez policję.

Ich wysiłki podtrzymania fałszywego systemu finansowego pustego pieniądza tymczasem przekształcają rynki finansowe w masową halucynację. Wielu ludzi budzi się na rynku widząc, że odrywa się on od rzeczywistości tak , że nawet staje się typowym żartem.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-22/friday-humor-russell-2000-reaches-new-record-high

Możemy kontynuować całą listę dowodów, od ograbionych funduszy emerytalnych na rozkładającej infrastrukturze kończąc, pokazując, jak bardzo beznadziejna jes sytuacja finansowa korporacji USA, ale każdy, kto śledzi prawdziwe wiadomości, już to wie.
Drugą rzeczą, która ma miejsce, jest to, że Chazarowie tracą kontrolę nad ropą, materiałem, który wspierał ich petrodolar odkąd odeszli od złota w 1971 roku, wywołując “wstrząs Nixona”. Wenezuela przyłączyła się do Iranu, Rosji i innych odmawiając przyjęcia waszyngtońskiego dolara jako zapłaty za ropę. Teraz Rosjanie odbierają pola naftowe kontrolowane przez chazarską armię IS na Bliskim Wschodzie, co obniża przychody z ropy naftowej.

Chazarskie niewolnicze państwo Izrael i jego zastępcze oddziały najemników próbują zagrabić ropę używając Kurdystanu, ale “Izrael jest przeciwny w  referendalnym podstępie w Kurdystanie, aby kraść więcej ropy przez największe potęgi, a także przez Turcję, Iran, Irak, i resztę świata “, mówią źródła Pentagonu.

Zapędzony w kozi róg reżim chazarski w Waszyngtonie otrzymał wystarczające pieniądze od swoich wierzycieli, aby utrzymać się do 15 grudnia, a co dalej będzie przedmiotem intensywnych negocjacji za kulisami. W tym kontekście wszystkie te północnokoreańskie wrzaski są po prostu waleniem w stół przez Chazarów podczas negocjowania ugody upadłościowej.

Więc, co może się wydarzyć po 15 grudnia? “Były żołnierz marynarki [Steven] Bannon spotkał się z chińskim nr. 2 Wangiem Qishanem , aby stworzyć kanał dyplomatyczny dla Trumpa, a być może wypracować szczegóły końcowe dla globalnego resetu walut i dolara opartego na złocie”, mówią źródła Pentagonu. “Wang jest prowadzi walkę z korupcją, ale nadal jest de facto finansowym carem i może nim pozostać jeszcze 5 lat”, zauważają źródła.

Tymczasem zostaliśmy poinformowani przez informatora w kwaterze Rothschildów w Zug w Szwajcarii wraz ze źródłami CIA, że agent Rothschildów był “ostatnio na Wyspach Kanaryjskich starając się kupić trochę pozaksięgowego złota”. “Kiedy mówią o zakupie ‘trochę’ ” “Au, to oznacza 100 do 500 ton. To jest ich kod “- kontynuuje się źródło.

Źródło z rodziny Azjatyckich Smoków mówi również, że “starszy rodziny wreszcie podniósł swój ciężki tyłek i uwolnił trochę funduszy”. Pierwsza transza pieniędzy trafi do rosyjskich, chińskich i amerykańskich wojsk używanych do oczyszczania sytuacji w Korei, Japonii i gdzie indziej, źródło to mówi.

Dotychczasowe doświadczenia nauczyły nas niechętnie przewidywać, że sprawy będą miały miejsce w konkretnych datach. Jednak 15 grudnia jest wartą obserwowania.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/09/25/u-s-president-donald-trump-becomes-obump-zionist-meltdown-un/

2 thoughts on “[Benjamin Fulford] Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump staje się “Obump” z syjonistycznym upadkiem w ONZ

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.