Nowa Medytacja dla Bomb Toplet i Plazmowych Pasożytów codziennie o 14:00 GMT(15:00 w Polsce)

Nowa Medytacja dla Bomb Toplet i Plazmowych Pasożytów codziennie o 14:00 GMT(15:00 w Polsce)

W “Krótkiej Aktualizacji Sytuacji” opublikowanej pod koniec września, Cobra wspomniał nam, że na płaszczyźnie plazmowej znajduje się wiele Pasożytów (lub Plasmoidów). Ukrywały się w obrębie istoty Yaldabaoth do niedawna, kiedy stały się bardziej aktywne, gdy istota Yaldabaoth stała się osłabiona.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/09/short-situation-update.html

 

Również w najnowszej “Aktualizacja sytuacji” opublikowanej wczoraj, Cobra wspomniał, że ​​plazmoidowe pasożyty w pobliżu powierzchni Ziemi zostały wystarczająco oczyszczone by umożliwić pierwszy raz od 1995 r. powrót do przestrzeni podksiężycowej pewnej ilość floty plejadiańskiej .

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/10/situation-update.html

Mamy też dobrą wiadomość, w ostatnim tygodniu usunięto z naszej planety dużą część grupy Chimery.

Mimo że w sierpniu Cobra stwierdził w raporcie o “Medytacji Jedności “, że wśród 80 pozostałych członków grupy Chimery w tamtym czasie, pierwsza grupa wyjechała z Long Island i przeniosła się do nowej siedziby DARPA w północnej Wirginii, a inna grupa przeprowadziła się do Peterson Air Force Base w Kolorado. Ostatnia grupa pozostaje w ośrodku klonowania poniżej Laboratorium Cold Spring Harbor na Long Island.

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/08/unity-meditation-report.html

W najnowszym artykule Davida Wilcocka o strzelaninie w Las Vegas, podaje on doskonałe podsumowanie tego, co naprawdę działo się w nocy i jak rzekomy “samotny” strzelec związany jest z Lockheed Martin.

https://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1220-vegas-meta-analysis

Stwierdza on, że:

“… Lockheed Martin, na wiele sposobów, jest największym i najbardziej tajnym kontrahentem tajnych operacji wojskowych na całym świecie”.

Dlatego, aby pomóc Siłom Światła stale przebywającym w przestrzeni podksiężycowej, a także aby usunąć pozostałych członków Chimery i egzotyczną broń, proponujemy nową codzienną medytację o godzinie 14:00 GMT(15:00 w Polsce).

Zastąpi ona zarówno medytację “Fioletowego Płomienia dla Long Island i Yaldaboath”, którą zasugerowałem w przeszłości o 14:00 GMT, oraz obecną “Codzienną medytację dla usunięcia bomb Toplet” o godzinie 15:00 czasu GMT  sugerowaną przez Sword at Spear of Light.

https://theeventhub2015.blogspot.co.uk/2017/06/updated-violet-flame-meditation-for.html

https://spearoflight.blogspot.co.uk/2017/09/toplet-bombs-removal-meditation-protocol.html

Oto link do naszego wydarzenia medytacji na facebooku:
https://www.facebook.com/events/122095605139710

Można przekonwertować strefę czasową GMT na lokalną strefę czasową:
http://www.thetimezoneconverter.com/

Tutaj są godziny medytacji dla wielu miast:
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=New+Toplet+and+Plasma+Parasite+Meditation&iso=20171016T14&p1=1440

 

Instrukcje:

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców oraz usunięcia wszystkich egzotycznych broni na płaszczyźnie plazmowej, aby zainicjować Wydarzenie

3. Wyobraź sobie słup niebieskiego światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez gwiezdne wrota AN zlokalizowane w centralnej gwieździe pasa Oriona, a następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka  Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła wychodzący ze środka Ziemi, a następnie przez twoje ciało i do góry w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Następnie w górę do gwiezdnych wrót AN i wreszcie łączący się z Centrum Galaktycznym i Źródłem.

Teraz siedzisz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie ku górze i w dół.

Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający ostatnie pozostałe twierdze Chimery w DARPA w północnej Wirginii, w Bazie Peterson Air Force w Colorado i Laboratorium Cold Spring Harbor na Long Island, a także korporacje Lockheed i wszelkie podmioty zależne – w tym ich pola energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej.

Następnie wizualizuj ten Fioletowy Płomień rozciągający się na całą planetę, oczyszczając jej pole energetyczne na płaszczyznach plazmowej, eterycznej i astralnej.

 

5. Wizualizuj Fioletowy Płomień rozszerzający się poza Gaję, oczyszczający pozostałą istotę Yaldabaoth i wszystkie inne plazmoidowe pasożyty.

6. Teraz wizualizuj Biały płomień AN wychodzący z filaru Światła pomiędzy Źródłem a Ziemią, oczyszczający wszystkie pozostałe bomby toplet na płaszczyznach plazmowych. Wezwij Archanioła Metatrona, aby pomógł w tym procesie oczyszczania. Wizualizuj jak wszystkie bomby toplet są usuwane w nieszkodliwy sposób i rozpuszczane.

7. Wizualizuj Biały płomień AN rozszerzający się na cały Układ Słoneczny, oczyszczając wszystkie anomalie, przynosząc Jedność i zakotwiczając Światła ze Źródła , aby mogło łatwo manifestować się na Gai i doprowadzić kwarantannę do jej końca.

8. Wizualizuj usuwanie Yaldabaoth i wszystkich plazmidów oraz uwolnienie Ziemi z ich uścisków.

9. Wizualizuj planetę wolną od jakichkolwiek wpływów plazmowej anomalii i poczuj jak wibracje płaszczyzn plazmowej, eterycznej i astralnej stają coraz jaśniejsze i promienne, aż cała ciemność zniknie, podczas gdy Światło ze Źródła jest w pełni zakotwiczone.

 

Zwycięstwo światła!

 

 

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/10/new-toplet-and-plasma-parasite.html

One thought on “Nowa Medytacja dla Bomb Toplet i Plazmowych Pasożytów codziennie o 14:00 GMT(15:00 w Polsce)

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.