[Benjamin Fulford] Byli prezydenci zbankrutowanej korporacji USA pojechali na “Błagaton” do Ojca Chrzestnego Busha

2017-10-23

 

Byli prezydenci zbankrutowanej korporacji USA pojechali na “Błagaton” do Ojca Chrzestnego Busha

 

Sidła powoli, ale nieubłaganie zamykają się na klanie chazarskiej mafii Bush/Clinton (Scherf / Rockefeller) i ich drukarni Zarządu Rezerwy Federalnej. Wiele prawnych śledztw, masowych aresztowań niższych rangą chazarskich gangsterów i ujawnianie ich opinii publicznej są obecnie częścią regularnego dyskursu publicznego, nie tylko na blogach, które były uprzednio oczerniane jako strony “spiskowe”.

Ciekawą oznaką desperacji Chazarów był spektakl George’a Busha Seniora pozującego z czterema innymi byłymi prezydentami (minus Donald Trump) Korporacji Stanów Zjednoczonych w ramach “błagatonu”.
http://thehill.com/blogs/in-the-know/in-the-know/356605-photo-of-lady-gaga-and-five-former-presidents-goes-viral

Po pierwsze, musimy zauważyć, że z pomocą grafiki komputerowej i sobowtórów trudno powiedzieć, czy to wydarzenie naprawdę miało miejsce. Na przykład wiele źródeł powiedziało temu pisarzowi, że Bill Clinton (Rockefeller) zmarł na AIDS na początku tego roku.

Niemniej jednak, zakładając, że to wydarzenie rzeczywiście miało miejsce, to jest to co źródło wyższego szczebla CIA w Teksasie miało do powiedzenia na ten temat:

“Błagaton” w Teksasie jest czystą bzdurą. Zauważ, że pieniądze przechodzą przez Fundację George H.W. Busha (Scherf). Robią przekręty na pieniądzach, jak tylko mogą. Chazarska mafia Kabała musi być naprawdę zdesperowana “.

Przyczyny ich desperacji narastały lawinowo w ostatnich tygodniach. Być może najbardziej śmiertelne były bieżące ujawnienia dotyczące ludobójstw dokonanych przez Chazarów. Zaczęło się od opublikowania dokumentów dowodzących, że rząd Stanów Zjednoczonych zaangażowany był w zamordowanie ponad 500 000 Indonezyjczyków w połowie lat sześćdziesiątych.
https://www.commondreams.org/news/2017/10/18/documents-reveal-active-us-support-indonesian-mass-killings-1960s

Źródło CIA w Teksasie przyznaje: “Odsunęliśmy [prezydenta indonezyjskiego] Soekarno od władzy i wprowadziliśmy Soeharto do władzy”. Żałuje on, że był częścią operacji, wspierając ich. Jego wymówka: robił to, co mu rozkazał szef w Langley.

Prezydent Donald Trump obiecał więcej ujawnienia w następującym wpisie na Twitterze, mówiąc: “Pod warunkiem otrzymania dalszych informacji, pozwolę sobie, jako Prezydent, na otwarcie długo blokowanych i tajnych dokumentów o JFK”.

Trzy oddzielne źródła – jedno z NSA, jedno z Pentagonu i jedno z CIA – wszystkie powiedziały, że nie sądzą, aby Trump opublikował prawdziwą prawdę o zamachu na Kennedy’ego.

Jednak jedno z wyższych rangą źródeł Pentagonu, które było w przeszłości konsekwentnie wiarygodne, powiedziało, że “Ujawnienie dokumentów o JFK przez Trumpa może uwikłać Busha Seniora, Mossad, CIA i tajne państwo i może być preludium do wywiadowczych stert informacji o 9/11, ukrywanych technologiach, tajnych programów kosmicznych i innych ujawnieeń przed masowymi aresztowaniami “.

Czytelnicy, którzy od dawna śledzą tego bloga już wiedzą, że JFK został zamordowany, ponieważ próbował, używając złota dostarczonego przez Soekarno, przejąć kontrolę nad emisją dolarów amerykańskich od będącego w prywatnych rękach Zarządu Rezerwy Federalnej (FRB).

Źródła Pentagonu mówią, że w każdym razie “kontrola chazarska nad FRB jest kaput, podczas gdy Gubernator Fed Jerome (Jay) Powell może być wybrany jako następny przewodniczący FRB, pokonując trzech Żydów Garyego Cohna, Janet Yellen i Kevina Warsha, który jest zięciem miliardera, spiskowca 9/11 i izraelskiego kapitalisty Rona Laudera …. Doktor nauk ekonomicznych Stanforda John Stanley może również zostać powołany do FRB jako wiceprzewodniczący lub gubernator. “

Źródło kontynuuje: “Kiedy nastąpi globalny reset walut, FRB może zostać przejęta przez Departament Skarbu USA i emitować oparte na złocie amerykańskie banknoty (USN).

Źródło CIA w Texasie, które to twierdzi, że nienawidzi Busha Seniora, ale wydaje się, że jest blisko z nim związane mówi, że chazarska mafia gotowa jest do odwetu, podejmując drastyczne działania, ostrzegając, że “Cały Internet posiada zainstalowane tylne drzwi i mafia chazarska może i wyciągnie wtyczkę jako końcowy akt. Bingo! Klient potwierdzi to, jeśli chciałbyś zadzwonić do niego w tej sprawie. Wszystkie globalne komputerowe zapisy finansowe zniknął. Oops, przepraszam, to musieli zrobić muzułmanie, Północni Koreańczycy, Rosja, Iran, albo może boogeyman … zależnie od smaku jaki będzie miała ich agenda w danym miesiącu.

Źródło CIA w Azji zgadzają się, zauważając:
“Zamierzają zburzyć system. Najprawdopodobniej będzie to wynikiem zapaści na giełdzie w USA, a następnie na giełdzie w Tokio. Jak myślisz, dlaczego obie osiągają nowe poziomy szczytów prawie codziennie? 50-procentowa korekta w Dow wymaże co najmniej 10-12 bilionów dolarów. Dodaj do tego Tokio i możesz dodać kolejne 5-7 bilionów dolarów. Wystarczy by rozłożyć system finansowy, ponieważ te dwa rynki, połączone są ze sobą jak bliźnięta syjamskie, zapoczątkują efekt domina, wpływając na rynki akcji na całym świecie. Europa podąży za tym niemal natychmiast. “

Źródło to podało również następujące ostrzeżenie dotyczące krypto-walut:

“Jak obaj wiemy, prawdziwi twórcy Bitcoina (nie rzekomy Satoshi Nakamoto, japoński wynalazca w dziedzinie informatyki) od samego początku zbudowali tylne drzwi do systemu. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas, na początek opróżnią wszystkie portfele Bitcoina i odejdą z ponad 100 miliardami dolarów, taką wartość ma teraz Bitcoin. Prawdopodobnie będzie to znacznie więcej, zwłaszcza, jeśli włamią się do pozostałych łańcuchów bloków. Kto stoi za zasłoną, pociągając dźwignie – kto jest prawdziwym Czarnoksiężnikiem z Oz? Ta sama grupa (różne inicjały), która stworzyła Internet, dzięki czemu poufne dane mogą być wysyłane przez cyberprzestrzeń bez wykrycia, z bazy do bazy, szybko i cicho “.

Te groźby spowodowania chaosu w Internecie są również związane z faktem, że Trump mianuje antymonopolowego prawnika Joseph Simonsa do Federalnej Komisji Handlu. Doprowadziło to do spekulacji, że bastiony chazarskie, takie jak Google i Facebook, mogą być znacjonalizowane i / lub rozdzielone.
https://www.bloomberg.com/news/articles/2017-10-19/trump-picks-lawyer-simons-to-lead-ftc-amid-equifax-breach-probe

Jasnym sygnałem, że system kontrolowany przez Chazarów to fałsz, jest publikacja deficytu korporacyjnego rządu USA w wysokości 666 miliardów dolarów w roku fiskalnym 2017. Rzeczywisty deficyt w tym roku wynosił ponad 1 bilion dolarów, ale mówienie, że to było satanistyczne 666 miliardów dolarów, było ich sposobem na pokazanie środkowego palca światu. Są bankrutem, więc niezależnie od liczb jakie pokazują, jest to bezcelowe.
https://www.cnsnews.com/news/article/terence-p-jeffrey/gop-congress-presides-over-highest-spending-obamas-stimulus
https://www.wsj.com/articles/u-s-ran-666-billion-deficit-in-fiscal-2017-sixth-highest-on-record-treasury-says-1508522722

Prawdopodobnie wyjaśnia to, dlaczego tak wielu ultra-bogaczy na świecie kupuje fizyczne złoto, dzieła sztuki, cenne kamienie szlachetne i cokolwiek innego, co jest namacalne, cenne i przenośne, dzięki czemu można je zabrać do kryjówek, które budują w odległych miejscach. Jeśli myślą, że jest miejsce na tej planecie, w którym mogą się ukryć, są naiwni. Najlepszym rozwiązaniem dla nich jest poddanie się i nadzieja na pokój i pojednanie.

W każdym razie Chińczycy, Rosjanie i inni przygotowują się na scenariusz upadku zachodniego systemu finansowego wraz z jego systemem płatności międzynarodowych CIPS. Oznacza to, że wyjdą  z finansowej burzy dość gładko.

Na zachodzie potrzebna będzie gotówka, papierowy rejestr ksiąg rozrachunkowych i logistyka dla artykułów spożywczych, paliwa i innych niezbędnych rzeczy, dopóki system finansowy nie zostanie ponownie uruchomiony, pomijając Chazarów. Pisemne dokumenty i akty własności ziemi, fizyczne certyfikaty akcji i inne papierowe dokumenty finansowe zostaną następnie wprowadzone do nowego, opartego na rzeczywistości, systemu. Długi nie zostaną wprowadzone do nowego systemu.

Te groźby zamknięcia systemu finansowego powodują u nich rozpacz i odzwierciedlają stałą i niezakłóconą likwidację mafii chazarskiej na tak wielu frontach, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych

Śledztwo w sprawie, dlaczego Clintonowie sprzedali 20% amerykańskich dostaw uranu do Rosji, co wydaje się być wymianą za dotacje, jest jednym z frontów, na którym Chazarowie przegrywają dotkliwie. Współudział byłego szefa FBI Jamesa Comey’a w obronie Hillary Clinton jest kolejnym.

Wojsko Stanów Zjednoczonych zamyka kolesi, którzy przeprowadzili masakrę w Las Vegas. Źródła związane z wojskiem USA w Japonii mówią, że G4S, brytyjska firma zajmująca się ochroną zatrudniająca 600 000 pracowników, “była w Las Vegas” i że ci faceci byli zaangażowani:
http://crisiscast.com/media-crisis-management

To śledztwo doprowadzi do chicagowskiego oddziału mafii chazarskiej, a stamtąd do Włoch.

Śledztwo ws. Harveya Weinsteina (HW) stało się również głównym niszczycielskim przyczółkiem w kierunku zakończenia chazarskiej kontroli w Hollywood. Oto, co źródło Pentagonu miało do powiedzenia na ten temat:

“Dramat z Hollywood ‘zemsta gojów’ jest hitem, jako członek plemienia HW został wyrzucony nie tylko z Akademii Filmowej, ale także Akademia TV, Stowarzyszenie Producentów Ameryki, Stowarzyszenie Dyrektorów Ameryki i Uniwersytet Harvarda zostały zmuszone do odebrania mu jego medali “.
Ponadto wiele tysięcy pedofilów zostało aresztowanych na całym świecie, a zatrzymani wskazują na wyższych rangą pedofilów i satanistów. W Hollywood, FBI aresztowało 120 handlarzy ludźmi i uwolniło 84 wykorzystywanych seksualnie nieletnich. Tymczasem w Brazylii, 108 osób zostało aresztowanych w największej w Ameryce Łacińskiej obławie na pedofilów.

Źródła Pentagonu mówią, że FBI prowadzi śledztwo w sprawie powiązań HW z pedofilem i agentem Mossadu Jeffem Epsteinem. Śledztwo ws. Epsteina zmierza nieuchronnie do ludzi, takich jak Bill Clinton i były premier brytyjski Tony Blair, jako że ofiary dzieci czują się wystarczająco bezpiecznie, aby wskazać swoich oprawców.

Tymczasem kontrolowany przez Chazarów naród Izraela   ucierpiał poważnie, podczas gdy Rosjanie i Irańczycy przejęli pola naftowe w Kurdystanie, które były jednym z głównych źródeł dochodu tego kraju. Będą następne.

W Europie Czechy stały się kolejnym narodem (po Wielkiej Brytanii, Węgrach, Polsce i innych), który chce zdystansować się od unijnych faszystów, wybierając na stanowisko premiera nacjonalistę, porównywanego z Trumpem miliardera Andreja Babisa.

Jednak w Japonii siły chazarskich gangsterów, kierowane przez kuzyna Barbary Bush, Richarda Armitage, zaprojektowały to, co Japońska Partia Niepodległości i inne nazywają fałszywymi wyborami, aby utrzymać u władzy ich marionetkę Shinzo Abe.

To, co azjatyckie źródło CIA miało do powiedzenia: “Richard Armitage jest zdecydowanie prawą ręką Busha Seniora. Ten facet wraca z powrotem do czasów Wietnamu. Jego specjalność: przemyt narkotyków i broni, niewielki handlem ludźmi dorzucany dla odmiany. Był też jednocześnie Asystentem Sekretarza Obrony. Duża ilość pozaksięgowego Au została przeniesiona podczas jego kadencji w Pentagonie “. W przeszłości inni autorzy powiedzieli temu pisarzowi, że zdrada Armitage jest jednym z głównych powodów, dla których Stany Zjednoczone przegrały wojnę w Wietnamie.

Więc kiedy usunięty zostanie szef Armitage, Bush Senior, Armitage i jego klienci będą również musieli stawić czoła sprawiedliwości.

Tymczasem, gdy Zachód nadal zajmuje się oczyszczaniem gangsterów, którzy przeniknęli do najwyższych poziomów władzy, Chiny zmierzają wspiąć się na nowe szczyty w ich trwającym copięcioletnim kongresie partyjnym, opracowując dokładnie jak zrealizować swoje marzenia o przyszłości kraju. Patrzą nie tylko pięć lat do przodu, ale 10, 20 i 30 lat w przyszłość.

Jeśli Zachód nie chce pozostać w tyle, musi zakończyć oczyszczanie korupcji i pospieszyć się z nowymi systemami finansowymi i politycznymi.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/10/23/past-presidents-bankrupt-u-s-corporation-go-beg-athon-godfather-bush/
https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/10/full-article-benjamin-fulford-2017-10_26.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.