[Benjamin Fulford] Czy Donald Trump jest zbyt wystraszony, by nazwać George’a Busha i P2 Wolnej Masonerii zabójcami Kennedy’ego?

2017-10-30

[Benjamin Fulford] Czy Donald Trump jest zbyt wystraszony, by nazwać George’a Busha i P2 Wolnej Masonerii zabójcami Kennedy’ego?

Prezydent amerykańskiej korporacji Donald Trump w zeszłym tygodniu ogłosił, że opublikuje wszystkie zapisy związane z zamordowaniem prezydenta Johna F. Kennedy’ego, “inne niż nazwiska i adresy jakiejkolwiek wspomnianej osoby, która wciąż żyje”. Innymi słowy, wydaje się, że jest on też zbyt wystraszony by wspomnieć o zaangażowaniu George’a Busha Sr. (Scherf, Pecce) i Watykańskiej Loży P2 Wolnej Masonerii faszystowskiej frakcji New World Order.

Przedstawiciele Pentagonu mówią jednak: “Trump wpłynął na CIA, Mossad, FBI i Kabał Busha, aby opublikowały WSZYSTKIE pliki JFK, jako że [ówczesny izraelski premier] Ben Gurion chciał śmierci JFK, a ci sami sprawcy też przeprowadzili 9/11 . “

Są to ludzie, którzy chcą stworzyć faszystowski rząd światowy kontrolowany przez członków europejskich rodzin królewskich, którzy twierdzą, że pochodzą od Cezarów i od króla Dawida, co zostało ujawnione w śledztwach kryminalnych w przeciągu wielu lat. Badania te, w tym spotkania z wieloma członkami tej grupy rodzin, doprowadziły nas do wniosku, że są to prawdziwi “mędrcy Syjonu”.

Dzięki wyznaniom Benjamina Freedmana …
http://www.sweetliberty.org/issues/israel/freedman.htm

i innych, John F. Kennedy stał się świadomy spisku rozpoczęcia III wojny światowej, zniszczenia 90% ludzkości i przekształcenia reszty w niewolników. Syjoniści prawie osiągnęli ten cel, wywołując totalną wojnę nuklearną podczas kryzysu kubańskiego. Dlatego Kennedy zdecydował się zabrać im główne źródło władzy – zdolność do tworzenia pieniędzy z powietrza.

George Bush Sr. (którego prawdziwe nazwisko pochodzi od Sherfa i Pearce’a przez arystokratyczne rzymskie nazwisko Pecce) i syjoniści zamordowali Kennedy’ego, aby zapobiec nacjonalizacji Rady Rezerwy Federalnej.

Ci ludzie wciąż kontrolują tworzenie dolarów amerykańskich, euro i japońskiego jena z powietrza. Ich głównym instrumentem władzy w Stanach Zjednoczonych jest nadal Syjonistyczny Zarząd Rezerwy Federalnej Bush / Clinton / Rockefeller, zgadzają się badacze prawdy.

Bardzo interesujący przykład tego, jak gangsterzy dystrybuują swoje pieniądze, można zobaczyć w artykule pod linkiem poniżej, który pokazuje, w jaki sposób wzrost cen akcji Amazon odpowiada wzrostowi drukowanego pieniądza w banku centralnym i ruchom w przeciwnym kierunku niż rzeczywiste wyniki Amazona. Nie ma wątpliwości, że Jeff Bezos jest obecnie “najbogatszym człowiekiem na świecie”, ponieważ został wybrany na głównego dystrybutora pustego pieniądza.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-27/amazon

Śledztwo kryminalne wykazało, że większość (jeśli nie wszystkie) głównych korporacji giełdowych jest kontrolowana przez fundusze hedgingowe, takie jak Vanguard, BlackRock, State Street, Fidelity itp., przez tą grupę rodzin, wielu znaną obecnie jako mafia chazarska.

W Japonii pisarz ten zidentyfikował kolaborantów używanych przez mafię chazarską, dzięki zeznaniom zabójców, którzy wcześniej byli tam zatrudnieni. Ci ludzie znikają teraz jeden po drugim podczas gdy ich byli płatni zabójcy odwracają się od nich, mówią zabójcy.

Polityk kolaborant Seiji Maehara odegrał kluczową rolę w niedawnym sfałszowaniu japońskich wyborów przez gangsterów chazarskich kierowanym przez agenta Rothschilda Michaela Greenberga i kuzyna Barbary Bush, Richarda Armitage. Maehara jest synem północnokoreańskiego agenta Son Tae Chuka, znanego również jako Daisaku Ikeda. Ikeda przez lata był absolutnym władcą buddyjskiej grupy świeckiej Soka Gakkai i kontrolerem partii politycznej Komeito, której członkowie oszuści mają kluczowe znaczenie dla utrzymania kontroli Chazarów nad Japonią. Ikeda jest w pasywny (prawdopodobnie martwy) od kilku lat, więc teraz Maehara jest obecnie odpowiedzialny, mimo że pozornie należy do innej grupy politycznej. Źródła Organizacji Białego Smoka(WDS) w Japonii twierdzą, że Maehara regularnie chodzi do ambasady USA w Tokio i nigdy nie jest poproszony o okazanie jakiegokolwiek dowodu tożsamości.

Chazarowie sfałszowali japońskie wybory, ponieważ Partia Nadziei kierowana przez Koike Yuriko planowała znacjonalizować Bank Japonii, mówią źródła zbliżone do japońskiego cesarza.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zaplanował wizytę w Japonii w dniach 5-7 listopada. Centrum Studiów Strategicznych i Międzynarodowych (CSIS, pracodawca Greenberga i Armitage) zorganizowało w zeszłym tygodniu w Tokio duże spotkania, aby przedyskutować program, który przedstawią Trumpowi.

Przed tym zgromadzeniem CSIS wysłał najwyższej rangi agenta, który spotkał się z przedstawicielem Organizacji Białego Smoka. Podczas tego spotkania przedstawiciel CSIS, który osobiście nie akceptuje Armitage, powiedział, że został wysłany przez prezydenta Filipin Rodrigo Duterte aby …
sprawdził tajemniczego dr. Michaela Van de Meera, a.k.a, dr. Michael Meiring, który stracił obie nogi w wyniku wybuchu bomby w Davao na Filipinach, kiedy Duterte był tam burmistrzem. Przedstawicielowi powiedziano, że Van de Meer uważa, że podłożenie ​​bomby zlecił Duterte, który według niego pracował dla George’a Busha. Przedstawiciel CSIS odpowiedział, mówiąc, że Duterte zaprzeczył jakiemukolwiek zaangażowaniu w podłożenie bomby.

Na pytanie, co Van de Meer robi na Filipinach, wyjaśnił, że szuka złota. Van de Meer reprezentował to, co nazywał “rodziną” i potrzebował złota, aby powstrzymać bankructwo. “Rodzina”, o której mówił, to nikt inny, jak ludzie, którzy twierdzili, że pochodzą od króla Dawida – tj. chazarska mafia.

Aby zrozumieć tragiczną sytuację, w jakiej znajduje się obecnie mafia chazarska, spójrzcie na diagram światowego długu w poniższym linku.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-28/visualizing-63-trillion-world-debt

Pokazuje on, że kontrolowane przez mafię chazarską kraje grupy G7 odpowiadają za 64% światowego długu. Japonia i sama Korporacja Stanów Zjednoczonych odpowiadają za 51% światowego długu. Większość azjatyckich wierzycieli narodów chazarskich domaga się zapłaty w złocie, czego brakuje Chazarom.

Chazarowie kupili czas w 2001 r., wysadzając World Trade Center i atakując Irak w celu kradzieży ropy naftowej aby spłacić długi.

Tym razem histeryczni chazarscy syjoniści desperacko próbują wydostać się ze zobowiązań finansowych, organizując Armageddon z pomocą Korei Północnej, dlatego sfałszowanie japońskich wyborów było dla nich tak ważne.

Dlatego ważne jest, aby Donald Trump nie dał się oszukać na fałszywą chazarską “północnokoreańską groźbę”, gdy w przyszłym tygodniu przyjedzie do Azji. Donald Trump został już oszukany przez historię “północnokoreańskich ofiar porwań”. Na przykład chazarska mafia opowiada historię, że 13-letnia Megumi Yokota została porwana przez Koreę Północną i regularnie pokazują w kółko jej rodziców w telewizji, jak wylewają łzy z powodu ich “zaginionej córki”. W rzeczywistości Megumi została matką północnokoreańskiego dyktatora Kim Jong Una, a jej rodzice regularnie odbywają tajne spotkania z nią i ich wnukiem Kim Jong Unem w Moskwie i Ułanem Bator w Mongolii, według japońskiego wywiadu wojskowego, członków rodziny Rothschildów i innych.
Japoński reżim marionetek, gdy tylko sfałszowali wybory, posłusznie zaczęli krzyczeć o “zagrożeniu północnokoreańskim”, zgodnie z rozkazem ich chazarskich niewolniczych mistrzów. Zabójca Yamaguchi-gumi “Mr. K “powiedział w zeszłym tygodniu temu pisarzowi, że jego przewidywania dotyczące klęski żywiołowej w Japonii w okresie wyborczym opierały się na chazarskich groźbach użycia broni wywołującej trzęsienia ziemi, aby zapewnić japońskie posłuszeństwo ich rządom. Zwrócono uwagę panu K., że broń wywołująca trzęsienia ziemi nie jest ulicą jednokierunkową, a nagłe wielokrotne trzęsienia ziemi w La Palma, jednej z Wysp Kanaryjskich na Atlantyku, zagroziło tsunami o wysokości 100 metrów na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych i Europie Południowej w zeszłym tygodniu. To był prawdziwy powód, dla którego Chazarowie wycofali się z użycia swojej broni wywołującej trzęsienia ziemi.
http://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/canary-islands-volcano-eruption-tsunami-warning-cumbre-vieja-tenerife-a8018776.html

Dopóki sytuacja w Korei Północnej pozostanie pod kontrolą, tym razem świat ma bardzo realną szansę na doprowadzenie do bankructwa tych chazarskich zbrodniarzy raz na zawsze. Dając do zrozumienia, że to może się zdarzyć, źródło WDS w Kanadzie zauważa, że ​​”w ciągu następnych ośmiu dni Kanada, Europa, Japonia, Ameryka i Wielka Brytania będą gospodarzami spotkań banków centralnych. Coś się święci, to jest pewne.” To coś może być końcem bankowości pustego pieniądza, co jest nieuniknione. Co do tego, kiedy to nastąpi, zobaczymy.

W każdym razie chazarska kontrola Bliskiego Wschodu, a więc i petrodolara, rozpada się. W Iraku, kapitalista Mossadu, Massoud Barzani “został usunięty od władzy, gdy Kurdowie zwrócili się przeciwko niemu za służenie Izraelowi” – zauważają źródła z Pentagonu. Rosja przejęła kontrolę nad kurdyjskim rurociągiem do Morza Śródziemnego i może odciąć ropę naftową do Izraela, dodają źródła.

Chazarski niewolniczy kraj Arabia Saudyjska desperacko stara się pokazać umiarkowane oblicze i szuka inwestorów, ponieważ jego potęga pieniądza z ropy wciąż słabnie. Ale dopóki Saudyjczycy nie nauczą się pracować, a nie polegać na zagranicznych sługach, nie będą się zbytnio interesować ich planami.

Również w Stanach Zjednoczonych oczyszczanie Chazarów nadal się rozwija. Widać to było w zeszłym tygodniu, gdy Donald Trump i Steven Bannon zaostrzyli kontrolę nad Partią Republikańską dzięki exodusowi anty-Trumpowych senatorów, Boba Corkera, Jeffa Flake i Luthera Strange, którzy byli wspierani przez lidera amerykańskiej senackiej większości Mitcha McConnella i establishment Partii Republikańskiej.

Również czystka w chazarskich mediach korporacyjnych była kontynuowana w zeszłym tygodniu wraz ze zwolnieniem Marca Halperina z Waszyngtońskiego Biura NBC z powodu zarzutów o molestowanie seksualne. Będzie tego o wiele więcej, ponieważ Hollywood i korporacyjne konglomeraty medialne zostaną wyłączone spod kontroli Chazarów, obiecuje Pentagon i przedstawiciele agencji.
Źródła Pentagonu wydały także następujący komentarz w sprawie nowego rządu w Chinach: “[Antykorupcyjny car] Wang Qishan stworzył sobie wielu wrogów i musiał ustąpić ze stanowiska Biura Politycznego Komitetu Stałego, aby nowy facet Zhao Leji mógł zahamować korupcję, ale nadal jest finansowym człowiekiem Xi i nieoficjalnym kanałem dla Trumpa, ponieważ posiada wiele nieruchomości w USA. “

Nowe Biuro Polityczne chińskiego Komitetu Stałego ma dwóch przedstawicieli z Szanghajskiej frakcji Jiang Zemina, dwóch z frakcji Guangdong Hu Jintao i trzech z północnej frakcji Xi Jinpinga. Oznacza to, że co najmniej dwa główne ośrodki władzy muszą podpisać się pod każdą ważną decyzją, a żadna z frakcji nie może sprawować kontroli dyktatorskiej.

Ta chińska grupa będzie dyskutować o tym, jak poprawić światowe zarządzanie, z rosyjską ortodoksyjną chrześcijańską władzą symbolizowaną przez prezydenta Putina i amerykańską nacjonalistyczną stratokrację (rząd wojskowy) symbolizowaną przez Trumpa. Jeśli świat będzie miał szczęście, wiele ważnych i dobrych decyzji zostanie podjętych, gdy Trump odwiedzi Azję w dniach 3-14 listopada 2017 r.

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/10/30/donald-trump-scared-name-george-bush-sr-p2-freemasons-kennedy-assassins/
https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/11/full-article-benjamin-fulford-2017-10.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.