Medytacja Aktywacji Kapłanki

Medytacja Aktywacji Kapłanki

 

Nadszedł czas, aby kapłanki Atlantydy przypomniały i odzyskały swoją tożsamość. Czas stać się tym, kim byłyśmy dawno temu … Czas na uzdrowienie i czas by być jednym. Zostałam pokierowana, aby opublikować tę medytację, aby pomóc wam w tej aktywacji. Chciałabym polecić, aby podczas tej medytacji używać olejku różanego (bułgarski olejek z różowej róży – rose otto- jest najlepszy).

Już czas. Kiedyś była tylko Miłość i znowu będzie Miłość!

 

1. Wyobraź sobie, że jesteś w Atlantydzie. Wchodzisz teraz przez drzwi Świątyni Miłości do długiego korytarza. Sufit i ściany tego korytarza wychodzą zza czerwonej chmury. Pachną jak czerwone róże. Z każdym krokiem czujesz się bardziej zrelaksowana i uziemiona. Zostawiasz za sobą wszystkie swoje emocje. Czujesz się tu bezpiecznie i wiesz, że jesteś kochana. Czujesz, że twoje połączenie z Gają wzrasta.

2. Teraz wchodzisz po schodach do świątyni. Jesteś teraz w jaskini. Gdy schodzisz po schodach, zaczynasz słyszeć odgłos wody. Ten dźwięk sprawia, że ​​czujesz się spokojna.

temple_steps

3. Teraz stoisz na dużym obszarze. Po prawej stronie jest wodospad, który napełnia mały staw w kolorze akwamarynu.

 

Woda ze stawu przelewa się do rzeki w jaskini. Zdajesz sobie sprawę, że woda ma w sobie Światło i lśni.

lights

4. Pamiętasz tę wodę. Teraz wiesz, że musisz dostać się do tej wody. Rozbierasz się i płyniesz do wodospadu i obmywasz się a tam. Kiedy jesteś w wodzie, czujesz, że uzdrawiasz się ze wszystkich ran z poprzednich wcieleń. Woda uzdrawia twoje fizyczne ciało. Czujesz, że twoja siła życiowa się wzmacnia.

5. Wychodzisz z wody i widzisz duży obszar z wysokim sufitem. Na suficie widać wiele kryształów w wielu kolorach.

crystals

Obok ścian widzisz uskrzydlone posągi kobiet.

wingedwoman

6. Pamiętasz to miejsce. Pojawiają się głębokie wspomnienia. Teraz wiesz, że jesteś aktywowana. Czujesz wdzięczność za to doświadczenie i opuszczasz to miejsce, by wrócić z powrotem.

 

 

Źródło: http://isigacagri2015.blogspot.co.uk/2017/11/priestess-activation-meditation.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.