[Benjamin Fulford] Usuwanie chazarskiego kabała przyspiesza: Marines szturmują kwaterę główną CIA; Ponad 2000 oskarżonych w Stanach Zjednoczonych; Upadek sieci kontroli w Europie

2017-11-20

Usuwanie chazarskiego kabała przyspiesza: Marines szturmują kwaterę główną CIA; Ponad 2000 oskarżonych w Stanach Zjednoczonych; Upadek sieci kontroli w Europie

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society, 20 listopada 2017 r

 

Usuwanie satanistycznego chazarskiego kabała, które kończy zachodnie zło, przyspiesza w niezaprzeczalnym tempie. Co najważniejsze, źródła Pentagonu potwierdzają wiele doniesień internetowych, że Marines dokonali szturmu na kwaterę główną CIA w miniony weekend. Jednym z celów było zamknięcie operacji Mockingbird, grupy CIA, która zmieniła mass media, a także Google, Facebook itd. w masową propagandę kontroli umysłu, mówią źródła NSA.

Przeprowadzona została również obława na grupę instytucjonalnych następców, która zamordowała prezydenta Johna F. Kennedy’ego, zgodnie ze źródłami Pentagonu. “Departament Sprawiedliwości i [Specjalny doradca Robert] Mueller pracują w godzinach nadliczbowych i mogą przekroczyć 2000 zamkniętych aktów oskarżenia”, mówi jedno ze źródeł Pentagonu.

Te posunięcia, w połączeniu z czystką wszystkich saudyjskich członków rodziny królewskiej i wojskowych, którzy byli powiązani z 9/11, a także usunięcie dyktatora Zimbabwe Roberta Mugabe i rychłe usunięcie izraelskiego satanistycznego premiera Benyamina Netanyahu, nie pozostawiają wątpliwości, że – rozpoczęły się aresztowania i obławy na kabalistów na całym świecie.

Grupa rodzinna Rothschild / Saxe Gotha traci także kontrolę nad Europą. W Niemczech kanclerz Angeli Merkel (córka Hitlera) nie udało się utworzyć nowego rządu. We Francji setka ustawodawców z partii niewolnika Rothschilda, prezydenta Emmanuela Macrona, uciekła, podczas gdy masowe protesty przeciwko rządom tych fałszerzy wyborczym wybuchają w całym kraju. W Anglii niewolnica Rothschilda, premier Theresa May, również jest niepopularna i oczekuje się, że wkrótce zostanie usunięta.

Tymczasem w Japonii admirał Harry Harris, głównodowodzący Dowództwa Amerykańskiego na Pacyfiku, spotkał się w zeszłym tygodniu z premierem niewolnikiem Shinzo Abe. Według źródeł, które były na spotkaniu, Abe powiedział Harrisowi, że Japonia przygotowuje obozy koncentracyjne dla napływających uchodźców z Korei Północnej, których Abe spodziewa się przybycia, podczas gdy Harris sprowokował wojnę z tym krajem. Harris powiedział Abe, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby “upewnić się, że Korea Północna zostanie powstrzymana” – podało źródło.

Harris udowodnił w ten sposób, że jest albo niesamowicie głupi, niewiarygodnie zły, albo niewiarygodnie przekupiony – prawdopodobnie kombinacja wszystkich trzech. Ten jeden człowiek uniemożliwia teraz uwolnienie ludzkości od tyranii Chazarów. Harris ukrywa zbrodniarza wojennego, zdrajcę i dilera narkotykowego Richarda Armitage, a także kryminalistę, agenta Rothschilda Michaela Greenberga w bazie lotniczej Yokota w Japonii.
On również przewodził niedawnemu fałszerstwu, po raz kolejny, w wyborach krajowych w Japonii przez niewolnika Rothschilda premiera Shinzo Abe.  Abe, ograbił oszczędności bankowości pocztowej w Japonii, publiczne emerytury i inne publiczne pieniądze, które są jedyną rzeczą, która powstrzymuje światowy chazarski syndykat przestępczy przed utratą wszelkiej władzy.

To te skradzione pieniądze z Japonii wspierają bańkę na giełdzie w USA, i powstrzymują należącą do Chazarów Korporację Stanów Zjednoczonych od bankructwa i zastąpienia przez prawdziwą demokrację kontrolowaną przez ludzi, dla ludzi.

Nowo umocniony Abe rusza teraz do przodu, by zbudować wojskowy ośrodek badań biologicznych, pod przykrywką Szkoły Weterynaryjnej Kake. Oznacza to, że Harris wspiera zbrodniarza wojennego, a zatem sam jest zbrodniarzem wojennym.

Sygnalizując, kim są jego prawdziwi władcy, Harris wygłosił przemówienie na temat wsparcia chazarskiej sieci kontroli w Instytucie Franka Lowy w dniu 14 grudnia 2016 r.

https://www.lowyinstitute.org/publications/admiral-harry-harris-address-lowy-institute

Lowy, wraz z Larrym Silversteinem, kupili budynki World Trade Center tuż przed chazarskim atakiem terrorystycznym 11 września 2001 r. w Nowym Jorku.

Harris jest również pod presją Lockheed Martin i innych producentów broni, aby rozpocząć wojnę z Koreą Północną w celu promowania sprzedaży broni i utrzymania u władzy mafii chazarskiej. Harris jest także zaangażowany w chazarską fabułę, by rozpocząć III wojnę światową i wymordować 90% ludzkości. Czekanie do maja przyszłego roku, aby ten człowiek zakończył swoją kadencję, jest nie do przyjęcia.

Admirale Harris, to jest obietnica: zostaniesz aresztowany, postawiony przed sądem wojennym i uwięziony jako zbrodniarz wojenny i zdrajca. Zostaniesz również pociągnięty do odpowiedzialności prawnej za morderstwo poprzez tortury trzech osób, któremu przewodniczyłeś w Guantanamo Bay na Kubie.

W każdym razie, jak wspomniano powyżej, hierarchia chazarska powyżej Admirała Harrisa jest systematycznie likwidowana, co oznacza, że ​​sidła zamykają się na nim. Gdy go już nie będzie, amerykańska żandarmeria wojskowa wyruszy do Tokio i zatrzyma Armitage, Greenberga, Abe i innych gangsterów, którzy pracują tu dla Chazarów.

Źródła w NSA i CIA mówią, że setki aresztowań miały już miejsce w zeszłym tygodniu w Stanach Zjednoczonych. Podjęto jednak decyzję, by nie ogłaszać tych aresztowań, ponieważ pozwoliłoby to innym na ucieczkę, zanim aresztowani ludzie mogliby donieść na nich – mówią źródła.
W Stanach Zjednoczonych działa również wiele chazarskich oddziałów specjalnych, które desperacko usiłują utrzymać kontrolę nad tym krajem, twierdzą źródła Pentagonu. Te oddziały specjalne są systematycznie eliminowane. Część tego została ogłoszona w formie aresztowań 267 członków gangu MS-13.

https://www.voanews.com/a/united-states-announces-arrests-ms13-gang-members/4119777.html

Ponadto, jako klarowny znak, że rządy Chazarów już załamują się, nieżydowscy gubernatorzy Zarządu Rezerwy Federalnej mówią o dawaniu pieniędzy bezpośrednio ludziom zamiast ich obecnej praktyki przekazywania ich miliarderom i bilionerom. Na przykład John Williams, szef Fed w San Francisco, mówił o “docelowym dochodzie nominalnym”, co oznacza w języku Fed, przekazywanie pieniędzy bezpośrednio ludziom.

https://www.reuters.com/article/us-usa-fed-williams/feds-williams-calls-for-global-rethink-of-monetary-policy-idUSKBN1DG33N?il=0

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-16/fed-hints-during-next-recession-it-will-roll-out-income-targeting-nirp

W Europie Miguel Angel Fernandez Ordones, były gubernator hiszpańskiego Banku Centralnego, powiedział 7 listopada, że ​​zastąpienie kreacji pieniędzy przez prywatne banki pieniędzmi kreowanymi przez instytucję państwową byłoby dobrym rozwiązaniem.

https://www.youtube.com/watch?v=6ipBlJGQN0I

Ten rodzaj publicznego komentarza przez urzędników państwowych, którzy mają rzeczywistą władzę nad pieniędzmi, jest widocznym znakiem, że stara prywatna sieć kontroli Banku Centralnego rozpada się.

Źródła Pentagonu również mówią, że “Zmiana reżimu nie jest już domeną USA, ponieważ zamach stanu w Zimbabwe nastąpił po tym, jak szef armii wyjechał do Chin, i konieczne jest umieszczenie zabezpieczonego aktywami dolara Zimbabwe jako waluty rezerwowej Afryki przed globalnym resetem walut. “

Jest to zgodne z tym, o czym pisaliśmy w poprzednim artykule dotyczącym Indii, Rosji i Chin, mówiących prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w Wietnamie o ich posunięciach w zakresie ustanowienia waluty opartej na złocie jako alternatywy dla dolara amerykańskiego. Jest to również zgodne z informacją o rozgrywce o wenezuelskim “niewywiązaniu się z zobowiązań” , ponieważ tak naprawdę to co się stało to, że Wenezuela przestała wspierać chazarski petrodolar.

Rothschildowie zostali ostrzeżeni, by zrezygnować z próby zakłócenia tego procesu, rozpoczynając III wojnę światową, według źródeł CIA i Pentagonu. “Kolizja w powietrzu nad rezydencją Rothschildów Waddesdon Manor mogła być ostrzeżeniem, aby wycofać się z wojny z Iranem” – podało źródło Pentagonu.

Poza tym ONZ podjęła działania, aby zapobiec ostatniej próbie wybuchu wojny światowej, wysyłając w zeszłym tygodniu list do dyplomatów, informując ich, że oskarżenia Arabii Saudyjskiej, że wspierani przez Iran rebelianci Houthi wystrzelili do nich rakietę, były fałszywe.

https://www.sott.net/article/368228-Confidential-un-brief-reveals-no-proof-Iran-sent-missiles-to-Houthis

Izrael, budząc się z faktu, że jego apokaliptyczne plany były złudzeniem, desperacko próbuje zawrzeć sojusz z narodami arabskimi, takimi jak Arabia Saudyjska, aby zapewnić sobie przetrwanie. Zdaje się, że mówią: “My, Semici, musimy trzymać się razem”. Zdrowy rozsądek dyktowałby, że Arabowie zrobią to tylko po osiągnięciu pokoju z Palestyńczykami, a ich skradzione ziemie zostaną zwrócone lub zrekompensowane.

https://www.haaretz.com/israel-news/1.823163

Potrzeba, by Izrael w końcu zawarł pokój z sąsiadami, jest również podkreślana przez trwającą czystkę wpływów żydowskich i izraelskich w Stanach Zjednoczonych. Na tym froncie źródła Pentagonu mówią: “Russia Today i Sputnik zostały zmuszone do zarejestrowania się jako zagraniczni agenci, aby ustanowić precedens dla amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości, aby zmusić AIPAC i inne żydowskie organizacje do zrobienia tego samego. “

Te same źródła twierdzą, że nagły wysyp oskarżeń o nadużycia seksualne również stanowi część czystki żydowskiego wpływu. “Żydowski komediant i senator Demokratów Al Franken został oskarżony o nadużycia seksualne i może zostać wydalony z Senatu, ponieważ czystka żydowskiej mafii nasila się poza Hollywood do D.C. Odrażający Joe Biden będzie następny.”
Ponadto, źródła Pentagonu twierdzą, że Fortress Investment Group i właściciel Softbanku, Masayoshi Son, byli “naciskani, aby nie pożyczać pieniędzy firmie The Weinstein, co doprowadziło do jej bankructwa.” Japońskie prawicowe źródła mówią, że Son jest obecnie używany jako jeden z głównych kanałów dystrybucji pieniędzy wyczarowanych przez Bank Japonii (BOJ). Dostawał również petrodolary od Arabii Saudyjskiej.

Jednak źródło, które od dawna pracowało dla Rothschildów, twierdzi, że Son i założyciel Microsoftu, Bill “Szczepcie Ich” Gates, wspólnie zbudowali dużą podziemną sieć bunkrów w Karuizawa w Japonii. Źródło mówi, że Son zapłacił za większość tego, prawdopodobnie używając pieniędzy BOJ wymuszonych od cesarza przez Henry’ego Kissingera. Inne źródło, które pracowało jako caddy (noszący kije golfowe) dla Son’a, powiedziało, że podsłuchał go, układającego listę osób, które mają zostać zamordowane.

Amerykańskie wojsko dostało radę aby znaleźć alternatywę dla Son’a i innych przestępców, takich jak były minister finansów Heizo Takenaka, w celu dystrybucji pieniędzy BOJ. Son nie jest popularny w japońskim podziemnym świecie i jego radioaktywny okres półtrwania nie powinien trwać już dłużej. Jeśli Son ma jakieś uwagi na ten temat, może odpowiedzieć mi na e-mail.

Na koniec, członek gabinetu Abe w zeszłym tygodniu zaoferował temu pisarzowi wielomilionową łapówkę, aby skłonić mnie do zaprzestania pisania cotygodniowych raportów. Powiedziano mu, grzecznie, aby wsadził sobie jego ofertę przekupstwa tam, gdzie słońce nie dochodzi.

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/11/20/khazarian-cabal-purge-accelerates-marines-storm-cia-hq-2000-indicted-u-s-collapse-control-grid-europe/

2 thoughts on “[Benjamin Fulford] Usuwanie chazarskiego kabała przyspiesza: Marines szturmują kwaterę główną CIA; Ponad 2000 oskarżonych w Stanach Zjednoczonych; Upadek sieci kontroli w Europie

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.