[Benjamin Fulford] Ogromna, podlegająca oskarżeniom zdobycz wywiadowcza po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA

2017-11-27

Ogromna, podlegająca oskarżeniom zdobycz wywiadowcza po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

Dobrzy ludzie wygrywają i to nie potrwa długo, zanim ostatni niewolnicy poddani praniu mózgu zostaną uwolnieni z chazarskiego niewolniczego matrixa kontroli umysłu a zbrodniarze zostaną schwytani.

Nalot Marynarki w zeszłym tygodniu na siedzibę CIA w Langley, w stanie Wirginia, przyniósł ogromną liczbę informacji wywiadowczych, mówi Pentagon i inne źródła. “[Amerykański Prezydent Donald] Trump odnosi DUŻE zwycięstwo, z powiązanymi z Clintonami bandami pedofilów złapanymi na gorącym uczynku w Chinach, a także na Filipinach, w Afryce i Niemczech. Sądy wojskowe i zamknięte akty oskarżenia w USA zbliżają się do 4000, “według źródeł Pentagonu.

Ten nalot był możliwy, ponieważ Trump podpisał 20 października zarządzenie wykonawcze o przywróceniu emerytowanych wojskowych do czynnej służby, aby “zlikwidować kabała Bush-Clinton, żydowską mafię i oczyścić CIA i FBI ze zdrajców”, mówią źródła.

Źródła podają, że podczas nalotu 18 listopada na centralę CIA, zajęte zostały komputery i dokumenty, w wyniku czego “zlokalizowano około 400 obiektów związanych z narkotykami, a wojsko amerykańskie zaczęło bombardować je w Afganistanie 19 listopada.” Dodali, że zbombardowane lokalizacje zostały określone jako należące do Talibów, aby “było to poprawne politycznie”. Innymi słowy, nie chcą, aby świat pomyślał, że w wojskowo-przemysłowym kompleksie trwa wojna domowa.

W każdym razie “Marines raz jeszcze udowodnili, że są semper fidelis (zawsze wierni), ponieważ nie była to tylko operacja wojskowa, ale operacja wywiadowcza, operacja wojny psychologicznej i największa operacja antynarkotykowa w historii” źródła kontynuują.

Oprócz odcięcia pieniędzy z heroiny z Afganistanu, odcięcia lotów i połączeń lądowych z Koreą Północną wstrzymano również przepływ pieniędzy z amfetaminy do chazarskiego kabała, według źródeł Tajnej Azjatyckiej Organizacji.
Masowe aresztowania i deportacja gangu MS-13 z Salwadoru, którzy są wynajętymi zabójcami dla narkotykowego króla El Chapo, a także nowy atak na meksykańskie i kolumbijskie kartele narkotykowe, oznaczają, że pieniądze z kokainy pochodzącej z Ameryki Południowej również są odcięte. Postępująca legalizacja marihuany na całym świecie odcięła również źródło czarnych pieniędzy Chazarów.

Gdy wpływy CIA z pieniędzy z narkotyków wyczerpują się, Międzynarodowy Trybunał Karny jest gotowy ścigać CIA i Busha za tortury i inne zbrodnie wojenne w Afganistanie, a także gdzie indziej, jak twierdzą Pentagon i inne źródła.

Ponadto jeden z największych przypadków korupcji w historii wojskowości Stanów Zjednoczonych doprowadził do śledztwa w sprawie 440 osób, w tym 60 admirałów – jednej trzeciej najwyższego dowództwa marynarki wojennej. Usunięcie tych skorumpowanych oficerów, głównie stacjonujących w Azji, oznacza, że ​​7. Flota wkrótce przestanie chronić skorumpowanych polityków w Japonii, Korei Południowej i tajnej kolonii chazarskiej w Korei Północnej. Będzie to oznaczało, że aresztowania w USA będą następować po podobnych aresztowaniach w Azji.


JEDNA TRZECIA dowództwa marynarki wojennej przyłapana na wielkim skandalu z zagranicznym łapówkarstwem.

Setki funkcjonariuszy wojskowych – w tym niektórzy z najwyższych rangą oficerów w marynarce wojennej – są oskarżeni o pomoc mrocznemu azjatyckiemu kupcowi w oszukaniu Wuja Sama na dziesiątki milionów dolarów … i prawdopodobnie nie słyszeliście o tym.

Nazywa się to skandalem “Grubego Leonarda”(Fat Leonard), a dochodzenie w sprawie łapówek i korupcji jest jednym z największych w historii wojskowości USA. Marynarka wojenna przeprowadziła dochodzenie w sprawie 440 osób, w tym 60 admirałów, za ewentualne przyjmowanie łapówek w zamian za ustawione kontrakty rządowe i korzystne interesy.

Oznacza to, że marynarka wojenna podejrzewa, że ​​jedna trzecia wszystkich admirałów przyjmowała łapówki od obcego agenta.

“Fat Leonard” to Leonard Glenn Francis –  mierzący 6 stóp i 3 cale, ważący 360 funtów malezyjski biznesmen, który zarabia na obsłudze okrętów marynarki na Pacyfiku.

Przekupił elitę marynarki wyśmienitymi rzeczami w życiu, które mógł zapewnić tylko biznesmen oszust: pieniądze, najlepsze trunki, luksusowe wycieczki dla swoich rodzin.

I oczywiście, prostytutki. Mnóstwo prostytutek.

Nawet bilety na koncert Lady Gagi lub Broadwayowską adaptację “Króla lwa”.

W zamian za to przywódcy marynarki wojennej kierowali ogromne kontrakty rządowe do jego firmy, Glenn Defense Marine Asia (GDMA).

Nawet przekierowywali statki Siódmej Floty z dala od swoich pierwotnych celów do portów obsługiwanych przez GDMA.

To było tajemnicą, dlaczego Leonard ciągle uzyskiwał intratne kontrakty rządowe, podczas gdy jego firma zapewniała taką tandetną usługę.

Śledczy mówią, że Leonard objął wszystkie swoje bazy. Przekupił także ludzi w jednostce śledczej Marynarki. Zakłócali dla niego śledztwa i informowali go, kiedy zbliżają się uczciwi inspektorzy.
Leonard był tak dobrze zagłębiony, że nadal dostawał ogromne kontrakty “bez ofert” – nawet gdy prowadzono wobec niego śledztwo!

Za kadencji byłego prezydenta Baracka Obamy, Leonard odarł podatników Stanów Zjednoczonych na sumę ponad 200 milionów dolarów na kontraktach obronnych od 2009 roku. Przyznał, że co najmniej 35 milionów to całkowite oszustwo za usługi, których nigdy nie dostarczył.

Problem sięga o wiele głębiej niż pieniądze. Życie 40 000 poborowych i bezpieczeństwo całego wolnego świata – zależy od dowództwa wojskowego, którzy uczciwość, prawość i kraj powinni stawiać na pierwszym miejscu.

Wyobraźcie sobie, gdyby wybuchła wojna z Koreą Północną lub Chinami, a nasze statki znajdowały się w niewłaściwym porcie, ponieważ malezyjski multimilioner przekupił prawego dowódcę szampanem i prostytutkami?

Oficerowie marynarki mówią, że kradzież i operacja przekupstwa Leonarda były jedną z najgłębszych, rozległych i przenikliwych, jakie widzieli od czasów komunistycznego szpiegostwa.

Mówią, że nawet trzygwiazdkowy admirał przyjmował korzyści.

Leonard i 17 innych osób przyznało się już do winy – a pod rządami prezydenta Donalda Trumpa dochodzenie dopiero się rozpoczyna.
Frank Holmes

Ogromna wywiadowcza zdobycz po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA
https://thehornnews.com/one-third-navy-brass-caught-huge-foreign-bribery-scandal/


Japońscy kryminaliści zaangażowani w atak tsunami z 11 marca 2011 r. i masowe morderstwo nuklearne na Japonię, obawiając się o swoje życie, przetrzymują informatora i Gnostycznego Arcymistrza Iluminatów “Aleksandra Romanowa”, znanego również jako Slasha Zaric, i uwięzili go w nieludzkich warunkach w Szpitalu Hasegawa w Fuchu w Tokio. Numer telefonu do szpitala to 81-422-31-8600. Były premier Yasuhiro Nakasone, były premier Yoshiro Mori, burmistrz miasta Koganei, szef policji w Koganei City oraz wszyscy inni przestępcy zaangażowani w zbrodnię przeciwko ludzkości w Fukushimie zostaną uwięzieni i ewentualnie straceni, chyba że uwolnią Zarica i natychmiast zwołają konferencję prasową, aby wyznać swoje grzechy. Ich majątek zostanie skonfiskowany, a Zaric zostanie wynagrodzony za krzywdę, jaką mu wyrządzono, mówią źródła Organizacji Białego Smoka (WDS). Oczywiście, wyżsi rangą przywódcy w USA, Włoszech i Szwajcarii zostaną również osądzeni za te zbrodnie.

Wielu czołowych chazarskich gangsterów, takich jak Bill Gates i George Soros, zostało już “usuniętych za popełnione zbrodnie” – mówią źródła WDS. Następnymi spośród najbardziej znaczących osób, których usunięcia można się spodziewać to Eric Schmidt z Google, Jeff Bezos z Amazon, Mark Zuckerberg z Facebooka, a także Masayoshi Son z Softbanku i wielu innych oligarchów, którzy byli wykorzystywani jako lejki do prania pustych pieniędzy z prywatnego banku centralnego do rzeczywistej gospodarki.

Źródła japońskiej prawicy twierdzą, że “uporano się już” z Sonem.

Tymczasem źródło w siedzibie amerykańskiej marynarki wojennej dostarczyło również szczegóły innych podłych zbrodni Chazarów, które zostały odkryte podczas nalotu. Otrzymano to za pośrednictwem poczty e-mail od Białego Kapelusza z CIA:


W zeszły weekend amerykańscy marines zrobili nalot na Centralną Agencję Wywiadowczą (CIA) w Langley w stanie Wirginia. Marines uzyskali wiele dowodów, które wskazują na dopuszczenie się przez znanych polityków defraudacji, fałszerstw wyborczych, kradzieży tożsamości, spisków na życie, morderstw, terroryzmu wewnętrznego i pedofilii. Umieściłem następujące 23 PUNKTY, aby wzbudzić wasze zainteresowanie i podsumować, co się dzieje:

Punkt 1

Przeprowadzono nalot na kwaterę główną CIA , FBI zostało zneutralizowane, a 35 bilionów zdefraudowanych ze Skarbca Stanów Zjednoczonych zostało odzyskanych. Około 100 bilionów dolarów zostało zdefraudowanych przez Bushów i Clintonów.

Punkt 2

Prezydent Donald Trump ponownie otworzył akta zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy’ego a George H.W. Bush stał za tym. Zdjęcia z autopsji JFK zostały sfałszowane.

Punkt 3

Ujawnione przypadki molestowania seksualnego wszystkich tych członków Kongresu jest odwróceniem uwagi przez media głównego nurtu od tego, co się naprawdę dzieje (US Marines robi nalot na kwaterę główną CIA a prezydent Trump narzuca wojskowy stan wojenny) poza sceną.

Punkt 4

Alex Jones z Infowars jest zdrajcą i zagrożeniem bezpieczeństwa narodowego, który jest powiązany z jednostką Mosadu, tajnej służby wywiadowczej państwa Izrael.

Punkt 5

Hillary Rodham Clinton wydawała rozkazy zamordowania, za pośrednictwem krajowych oddziałów zabójców, Rona Browna (sekretarza ds. Handlu), Williama Colby’ego (dyrektora centralnego wywiadu), Vince’a Fostera (zastępcy doradcy Białego Domu) i Johna F. Kennedy’ego Jr. (syna zamordowanego Prezydent John F. Kennedego) – i innych.

Punkt 6

W tamtym czasie republikański kandydat na prezydenta Trump miał rację, że ojciec senatora Teda Cruza był zamieszany w sprawę Lee Harveya Oswalda.

Punkt 7

Kongresmen z Kalifornii Adam Schiff, wysoko postawiony członek Komisji Komitetu Stałego ds. Wywiadu Stanów Zjednoczonych i burmistrz Chicago Rahm Emmanuel, były szef sztabu Białego Domu za kadencji prezydenta USA Baracka Obamy, są związani z Mosadem. Zarówno Schiff, jak i Emmanuel są pedofilami.

Punkt 8

Barack Obama urodził się w Kenii, a były prezydent popełnił przestępstwo kradzieży tożsamości. Obama powinien zostać aresztowany za kradzież tożsamości.

Punkt 9

Senator Cruz jest obywatelem kanadyjskim, który sfałszował swój akt urodzenia, aby zostać senatorem Stanów Zjednoczonych i popełnił przestępstwo kradzieży tożsamości. Cruz powinien zostać aresztowany za kradzież tożsamości.

Punkt 10

Prezydent Trump ma akta każdego dziennikarza (np. Andersona Coopera [CNN / CBS], Chrisa Matthewsa [MSNBC], Wolfa Blitzera [CNN] i prawdopodobnie Alexa Jonesa [InfoWars]), który jest na liście płac CIA.

Punkt 11

W zeszły weekend US Marines usunęło komputery z kwatery głównej CIA.

Punkt 12

Teraz mają dowody, że Hillary Rodham Clinton dopuściła się oszustwa wyborczego, zdrady i podżegania do buntu. Jest dilerem narkotykowym. Popełniła masowe morderstwa. Zamordowała ludzi w Departamencie Stanu jako schemat morderstw na zlecenie.

Punkt 13

Bill Plante, który przeszedł na emeryturę jako korespondent CBS News w listopadzie 2016 roku, potwierdził, że JFK został postrzelony z przodu, Senator z Tennessee /Demokratyczny kandydat na prezydenta Al Gore wygrał wybory w 2000 roku, a cały zamach terrorystyczny z 11 września został zmanipulowany. Plante powiedział, że nic z tego nie zostanie ogłoszone, ponieważ dziennikarze boją się o swoje życie.

Punkt 14

Ten kraj nie będzie miał deficytu po wdrożeniu protokołów. Przychód wynosi 100 bilionów dolarów, 35 bilionów dolarów trafia bezpośrednio do Skarbu USA i jest 15 bilionów dolarów nadwyżki. Możemy obniżyć podatki, odbudować wojsko, stworzyć świetny program infrastrukturalny dla tego kraju, a Donald Trump zostanie największym prezydentem od czasów Ronalda Reagana.

Punkt 15

George H.W. Bush próbował trzykrotnie zamordować prezydenta Reagana podczas ośmioletniej prezydentury Reagana.

Punkt 16

“Tata Bush” (i Hillary Clinton) również próbowali zamordować prezydenta Donalda Trumpa siedem razy. A Bush przez te wszystkie lata był zaangażowany w 25 zabójstw przeciwko innym głównym politykom – w szczególności członkom Kongresu i senatorom.

Punkt 17

Gdyby Gore objął urząd a Bushowie nie byli w stanie sfałszować wyborów, miałby miejsce spisek mający na celu usunięcie Gore’a i mianowanie na stanowisko prezydenta  kandydata na wiceprezydenta Al’a Liebermana.

Punkt 18

Ma miejsce próba zatuszowania faktów z udziałem kongresmenów z Kalifornii, Maxine Watersa i Banku Blue Moon w Tajlandii.

Punkt 19

3 listopada 2017 r. Rene Boucher zaatakował antywojennego / pro-życiowego Senatora z Kentucky Randa Paula usiłując dokonać zabójstwa. “Ten facet [Boucher] został rozkruszony,” ponieważ Paul wie za dużo i nie można go kontrolować.

Punkt 20

Reporter z wielkiej sieci miał zamiar przekazać wiadomość jako pierwszy- do której do dziś należy – że rząd skontaktował się z sierocińcami w całym kraju i zapłacił tym sierocińcom za przetransportowanie sierot do Waszyngtonu, więc Dick Cheney i George H.W. Bush i inni pedofile (na przykład Barney Frank) mogli wybrać dzieci, z którymi chcieli uprawiać seks. Potem zabrali te dzieci na imprezy. Na tych imprezach obecne były prostytutki. Członkowie Kongresu byli pod wpływem narkotyków i zrobiono zdjęcia politykom i tym sierotom w seksualnie kompromitujących sytuacjach. Ogromna część Kongresu była (i nadal jest) kontrolowana poprzez szantaż.

Punkt 21

Kiedy amerykańscy marines przeprowadzili nalot na budynki CIA, odnaleźli transakcje finansowe sprzed ataków terrorystycznych z 11 września, dokumenty ubezpieczeniowe i inne dokumenty. Wszystkie te dokumenty znajdują się obecnie w posiadaniu wywiadu Marynarki USA.

Punkt 22

Stan Wisconsin, Rezerwa Federalna i były (w latach 2001-2005) Gubernator Wisconsin Tommy Thompson byli zaangażowani w kradzież bilionów dolarów ze Skarbu USA. Gubernator Wisconsin Scott Walker powinien przekazać wszystko, co ma, lub zostanie wezwany do sądu.

Punkt 23

Gubernator Kalifornii, Demokrata Jerry Brown, zlecił przeprowadzenie śledztwa w sprawie pedogate w jego własnej partii, obejmujące: Kongresmena z Kalifornii /Lidera Mniejszości Nancy Pelosi i Senatora USA Kamala Harrisa.

Od Marynarki z centrali CIA
Wysłane z mojego iPhone’a, Ogromna wywiadowcza zdobycz po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA


Powyższe informacje nie są w pełni zgodne z tym, co mówiły nam nasze własne źródła, ale są na tyle kompleksowe, że opublikowaliśmy je praktycznie dosłownie.

Na przykład nasze własne źródła podają, że Barack Obama urodził się w USA, ale popełnił kradzież tożsamości, ponieważ jego prawdziwym ojcem był amerykański działacz komunistyczny Frank Marshall Davis.

Nie możemy też potwierdzić, że zostaną uruchomione protokoły Wanta i pojawi się 100 bilionów dolarów. Możemy jednak potwierdzić, że Janet Yellen została zmuszona do rezygnacji z funkcji gubernatora Zarządu Rezerwy Federalnej, mimo że jej kadencja miała trwać do 2024 r.

Oznacza to, że drukarnia amerykańskich dolarów zostanie odebrana Chazarom i teoretycznie, będzie można udostępnić nieograniczone fundusze, aby uczynić Amerykę ponownie wielką wraz z resztą świata.

Pozostało jeszcze wiele do zrobienia, zanim chazarski motłoch zostanie naprawdę pokonany, więc teraz nie ma czasu na spoczywanie na laurach.

W Stanach Zjednoczonych korporacyjne propagandowe media muszą zostać usunięte i zmuszone do ogłoszenia prawdy. W zeszłym tygodniu podjęto wiele kroków w tym kierunku.

Na przykład, Washington Post i należąca do Chazarów Advance Publications spotykają się z pozwami o zniesławienie senatora Roya Moore’a z Alabamy po tym, jak ich zarzuty o wykorzystywanie seksualne zostały obnażone jako kłamstwa, mówią źródła Pentagonu. Donald Trump wspiera Moore’a.

Próba chazarskich gangsterów, by zmusić Ruperta Murdocha do sprzedaży Foxa, została powstrzymana przez administrację Trumpa, jak podają źródła Pentagonu. W pierwszej kolejności Departament Sprawiedliwości zmusi Comcast do zbycia NBCUniversal i zrezygnowania z próby przejęcia Foxa, mówią źródła. Aresztowanie czołowych szefów medialnych jest również nieuchronne, mówią źródła.
Chazarowie ze swojej strony zwierają szyki w Izraelu i Arabii Saudyjskiej, z siłami izraelskimi i armią najemników w Arabii Saudyjskiej łączą się, by bronić chazarską kontrolę nad znaczną częścią światowych zasobów ropy naftowej.

Jednak według źródeł Pentagonu “Izrael jest objęty embargiem na broń, podczas gdy długoletni klient Indie zerwały umowę na dostawę pocisków przeciwpancernych wartą 500 milionów dolarów. Merkelowe Niemcy mogą przestać budować okręty podwodne, Izrael może nie dostać więcej F-35 i będzie odmówiona dostawa części, a 10-letni pakiet pomocy wojskowej wart 38 miliardów dolarów złożony podczas kadencji Obamy może zostać anulowany. “

Ogólnie rzecz biorąc, był to naprawdę spektakularny tydzień zwycięstw dla ludzi na Ziemi. Istnieją niezaprzeczalne oznaki, że zmiany reżimu nadchodzą w przypadku Izraela, Japonii, Niemiec, Włoch, Francji i Anglii.

Jeśli tak się stanie i nastąpią masowe aresztowania, dowiemy się, że koszmar niewoli chazarskiego babilońskiego długu naprawdę się kończy.

Powstaje nowy świt dla ludzkości. Utrzymajmy presję, aby tak się stało.

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/11/27/huge-actionable-intelligence-haul-marine-raid-cia-hq/

One thought on “[Benjamin Fulford] Ogromna, podlegająca oskarżeniom zdobycz wywiadowcza po nalocie Marynarki na kwaterę główną CIA

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.