[Benjamin Fulford] Oddziały amerykańskie rozmieszczane na całym świecie z 10 000 zamkniętych aktów oskarżenia, aby zlikwidować chazarskich gangsterów

2017-12-18

Oddziały amerykańskie rozmieszczane na całym świecie z 10 000 zamkniętych aktów oskarżenia, aby zlikwidować chazarskich gangsterów

Autor: Benjamin Fulford White Dragon Society

Prezydent USA Donald Trump spędził weekend w Camp David ze swoimi głównymi generałami, aby nakreślić dokładną strategię ścięcia głów chazarskiej mafii na całym świecie, mówią źródła Pentagonu. “Lotnisko w Atlancie zostało zamknięte, podczas gdy Departament Obrony odmówił ujawnienia lokalizacji 44 000 żołnierzy amerykańskich, którzy mogą być zaangażowani w likwidowanie kabała na całym świecie”, powiedziało wyższe rangą źródło Pentagonu. Obecnie istnieje blisko 10 000 zamkniętych aktów oskarżenia, ponieważ coraz więcej zbrodniarzy z Chazarii przekazuje dowody na swoich kolegów – podają źródła.

Istnieje również wiele pozasądowych zabójstw. “Liberalny burmistrz San Francisco miasta przyjmującego imigrantów, Edwin Lee, zmarł nagle po tym, jak nielegalny imigrant został uznany za niewinnego w zabójstwie Kate Steinle, nawet po jego spowiedzi”, zauważa jedno ze źródeł. “Śmierć Lee jest przesłaniem dla Demokratów i burmistrzów miasta, takich jak Rahm Emmanuel z Chicago i Bill De Blasio z Nowego Jorku,” ostrzega źródło.

Chazarska mafia także zabija wiele osób. W Japonii dwaj byli menedżerowie Toshiby, Atsutoshi Nishida i Taizo Nishimura, nagle zmarli w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, ponieważ mieli dostarczyć dowodów na atak tsunami i nuklearny ataku terrorystyczny przeciwko Japonii w Fukushimie 11 marca 2011 roku, według źródeł bliskich rodziny królewskiej.

Atak ten został przeprowadzony przez popleczników rodziny Rockefellerów, których członkami są Hillary i Bill Clinton, jak podają źródła. Z kolei Rockefellerowie przyjmowali rozkazy od faszystowskiej loży P2 Wolnej Masonerii. Rodzina Rockefellerów, nawiasem mówiąc, wybrała Mela Rockefellera, syna Nelsona Rockefellera, jako nową głowę rodziny, dodają te źródła.

W Kanadzie Barry Sherman, właściciel kanadyjskiego giganta farmaceutycznego Apotex, został znaleziony martwy obok swojej żony Honey przy krytym basenie rodzinnym. Według źródeł CIA,  Sherman został zabity, aby ukryć ślad dowodowy prowadzący do Fundacji Clintonów i ich zbrodni na Haiti.

Jesteśmy w posiadaniu tajnego dokumentu wskazującego na udział Fundacji Clintonów i firmy farmaceutycznej z Kanady, która miała dostarczać leki generyczne dla mieszkańców Haiti. Chodzi o to, że zamierzali dostarczyć gorszej jakości lek generyczny i zaoszczędzić różnicę w cenie “, mówi źródło CIA.

W każdym razie, bez względu na to, ilu potencjalnych świadków zostało sprzątniętych, sytuacja osiągnęła punkt, w którym Chazarowie nie będą w stanie wymordować drogi wyjścia dla siebie.

12 grudnia na przykład wybory senatorskie w Alabamie były ostrą operacją przeciwko Chazarom, mówią źródła Pentagonu.

Senator Roy Moore otrzymał pozwolenie by wyboru w Alabamie zostały sfałszowane, więc Trump mógł zebrać dane dotyczące głosowania, aby zlikwidować organizację Sorosa, Demokratów i kabała za oszustwa wyborcze“, mówią źródła.

Trzech pracowników liczących głosy zostało już aresztowanych” – zauważają.

Przewodniczący Izby Paul Ryan jest następny by dołączyć do rosnącej listy polityków, którzy rezygnują z powodu trwającej czystki Izby i Senatu, dodają źródła.

Senator John “Daesh” McCain także najwyraźniej chce opuścić ten świat, zanim jego liczne zbrodnie zostaną upublicznione.


McCain opisywany jako coraz bardziej słaby

Źródła w Senacie poinformowały CNN, że ostatnio martwią się o senatora Johna McCaina, w tym tygodniu, kiedy republikanin z Arizony powstrzymywał się w Senacie, by wygłosić mowę o skutkach ubocznych leczenia jego raka mózgu.

Źródła opisują McCaina jako wyglądającego coraz bardziej słabo i powiedziały, że nie przemawiał na ostatnich spotkaniach GOP (Partii Republikańskiej), tak jak przedtem, dodając do  jego nieobecności w tym tygodniu z powodu leczenia w Walter Reed Medical Center.

Jedno z źródeł powiedziało, że McCain zawsze przemawiał na tych spotkaniach i że ostatnio wcale tego nie robił. Źródło nie komentowało ostrości umysłu McCaina, ale jego poziom energetyczny i wskazało, że jego brak uczestnictwa nie był czymś normalnym. Jednym ze znanych skutków ubocznych leczenia raka jest zmęczenie.

Senator Lindsey Graham z Południowej Karoliny, najbliższy przyjaciel McCaina w Senacie, powiedział, że rozmawiał w środę z Cindy McCain o zdrowiu jej męża.

Poddawany jest leczeniu skutków ubocznych terapii” – powiedział Graham. “Jestem zadowolony, jeśli chodzi o sposób, w jaki leczenie wpływa na jego nowotwór. Lecz leczenie ma swoją negatywną stronę. Próbuje on więc odpocząć. Jestem przekonany, że wróci i nadal będzie uczestniczył przez długi czas “.

Fox News


Nawet piorące mózgi media propagandowe zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że coś się dzieje, gdy widzą “chirurgiczny but” Hillary Clinton (ukrywający bransoletkę GPS na kostce ), pozostający długo po tym, jak powinien zostać usunięty, jeśli oficjalna wymówka złamanego palca jest prawdą. Bez wątpienia zostanie podana jakaś podła wymówka i zaakceptuje ją nadal poddana praniu mózgu część populacji.

 

 


Co się stało … z twoją stopą?

Zauważa się, że Hillary Clinton wciąż nosi chirurgiczny but dwa miesiące po tym, jak spadła ze schodów w swoich szpilkach i złamała palec u nogi.

Była Sekretarz Stanu przebywała w Vancouver w ramach swojej światowej trasy promującej jej pamiętnik wyborczy What Happened (Co się stało).

Clinton wyszła na scenę w efektownej, monochromatycznej skórzanej kreacji. Ale najbardziej zauważalnym był duży but pooperacyjny na prawej stopie – który nosi od czasu, gdy w październiku upadła i złamała palec u nogi.

Daily Mail


Ludzie, którzy wciąż wierzą w historię kabała, są jak ludzie w żartach o mężczyźnie, któremu powiedziano, że zdradza go żona.
W żartach wynajmuje detektywa, aby potwierdzić niewinność swojej żony. Detektyw wraca i mówi: “Spotkała się z innym mężczyzną na ulicy i razem weszli do hotelu”.
Mąż pyta: “Widziałeś, jak wchodzą razem do pokoju?” Detektyw mówi: “Tak”. “Widziałeś, co działo się w pokoju?” – pyta mąż. “Tak, zajrzałem przez dziurkę od klucza i zobaczyłem ich razem na łóżku” – odpowiada detektyw. “Czy byli przykryci kocem?” – pyta mąż. Detektyw mówi do mężczyzny:”Tak”. Ten pyta: “Czy widziałeś pod kocem?”, A detektyw mówi: “Nie.” “W takim przypadku nie możesz udowodnić, że oszukuje” – mówi mąż.

Mąż nie chce stawić czoła rzeczywistości, ponieważ zburzyłoby to cały jego światopogląd i podobnie, ludzie poddani praniu mózgu będą lgnąć do najśmielszych wymówek, aby uniknąć rzeczywistości.

Podobnie, jeśli ludzie Clintona wyjaśnią, że gips jest nadal założony z powodu “komplikacji”, ludzie niedopuszczający do siebie faktów uwierzą w tą historię, zamiast zaakceptować, że została aresztowana.

 

Niemniej jednak docieramy do punktu, w którym nawet ci ludzie będą zmuszeni stawić czoła rzeczywistości. Cały system FBI i Departamentu Sprawiedliwości, który próbował chronić Hillary Clinton przed oskarżeniem, jest również systematycznie ujawniany i demontowany.

Obraz przedstawiony tutaj z witryny rense.com zapewnia dobre podsumowanie wizualne.

Teraz nawet korporacyjne media zmuszone są zaakceptować fakt, że tak zwane “Państwo Islamskie” było tworem CIA.

 

To wychodzi teraz na jaw, ponieważ 18 listopada nalot wojska USA na CIA zamknął operację Mockingbird, a korporacyjne media są zmuszone ogłosić prawdę.

http://www.zerohedge.com/news/2017-12-15/weapons-went-cia-isis-less-two-months-new-study-reveals

Wyraźną oznaką tego, jak niezwykłe są czasy, w których żyjemy, jest to, że były Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, Barack Obama, stara się uzyskać azyl polityczny w Anglii.

https://www.theguardian.com/uk-news/2017/dec/17/prince-harry-interviews-barack-obama-today-programme-guest-slot

To, co to pokazuje, wraz z faktem, że Donald Trump nie jest mile widziany w Wielkiej Brytanii, to fakt, że świat anglosaski jest podzielony pomiędzy kontrolowaną przez linię krwi Anglię i przeciwną liniom krwi, rządzoną przez gnostyckich Iluminatów Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Taka sytuacja prawdopodobnie osiągnie krytyczny etap w styczniu, gdy nieformalny sojusz angielsko-chiński spróbuje międzynarodowo doprowadzić Stany Zjednoczone do bankructwa, w oparciu o jego skumulowany deficyt handlowy i niezdolność zapłaty prawdziwymi pieniędzmi za towary, które importuje.

Stany Zjednoczone odpowiedzą grożąc wojną. Pojawi się to w wiadomościach w formie USA uderzającej szabelką w Koreę Północną, ponieważ po raz kolejny dzierży ona kartę totalnej wojny jądrowej, próbując wyłudzić więcej pieniędzy.

Chińczycy szykują się tym razem, by sprawdzić blef Stanów Zjednoczonych, co widać po tym, jak rząd ostrzega swoich ludzi przed przygotowaniami do wojny nuklearnej, podczas gdy prowadzi wojskowe ćwiczenia w pobliżu Tajwanu i Korei Północnej.

http://www.scmp.com/news/china/diplomacy-defence/article/2124613/north-korea-time-bomb-government-advisers-urge-china

https://sputniknews.com/asia/201712131059976881-beijing-bombers-jets-encircle-taiwan/

https://www.rt.com/news/413269-china-navy-drills-north-korea/

Chińczycy i Brytyjczycy chcą utworzenia rządu światowego, aby zapewnić pokojową i opartą na prawie planetę, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.
W przypadku braku jakiegokolwiek kompromisu z rządem wojskowym USA, nastąpi chaos finansowy, nawet jeśli uniknie się wojny.

Obecny system finansowy jest dysfunkcjonalny i służy jedynie jako sposób na wlewanie śmiesznych pieniędzy z prywatnego banku centralnego do superbogatych za pośrednictwem giełdy.

Ten sposób dystrybucji pieniędzy odsunął rynki finansowe od rzeczywistości, a rzeczywistość zawsze zwycięży, bez względu na to, jak bardzo starasz się tego uniknąć.

Boston Consulting Group przeprowadziła ankietę wśród 250 najlepszych inwestorów instytucjonalnych, którzy razem zarządzają funduszami o wartości ponad 500 miliardów dolarów i uznali, że są najbardziej pesymistyczni od czasu wstrząsu Lehmanna w 2008 roku.

 

Mamy nadzieję, że zostanie uruchomiony nowy, przejrzysty i merytokratyczny system finansowy, ale być może będziemy musieli przejść przez chaotyczny upadek starego systemu, zanim będzie to możliwe. Dowiemy się tego w nowym roku.

Na koniec osobista uwaga, Abraham Cooper z Centrum Simona Wiesenthala wystąpi 20 grudnia w Klubie Zagranicznych Korespondentów Japonii. Cooper zakazał jednej z moich książek za bycie “antysemicką”. Kiedy spytałem go, co jest w mojej książce “antysemickie”, powiedział, że napisałem, że prezydent USA George Bush Jr był odpowiedzialny za śmierć wielu cywilów w Iraku.

Bush ma być ewangelickim Chrześcijaninem, a informacje o śmierci cywili w Iraku pochodzą z medycznego czasopisma Lancet. Tak więc mamy rzekomego Żyda zakazującego książki napisanej przez osobę o żydowskim pochodzeniu, która potępia ludobójstwo przez nie-Żyda, ponieważ jest “antysemicka”. Jak obłudnym można być? Biedny pan Weisenthal musi przewracać się w grobie.

Według przedstawicieli Tokuma Shoten Publishing, Weisenthal Center zapłaciło redaktorom łapówki za umieszczanie wprowadzających w błąd reklam w gazetach na temat mojej książki. Doprowadziło to do całkowitego zakazu reklamy wszystkich moich książek w gazetach i innych miejscach reklamowych, bez względu na ich treść.

Jest to typowe dla tego, co robią oni pisarzom na całym świecie i jest to częścią ich sieci kontroli w Japonii i innych krajach. W Stanach Zjednoczonych Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego zamroził konta bankowe wszystkich wydawnictw, aby nie publikowały moich książek w języku angielskim.
Cooper i jego kumple z żydowskiej mafii płacą również prawicowym awanturnikom, aby atakowali etniczne koreańskie dzielnice handlowe, aby utrzymać walkę między Koreą Południową i Japonią, według członków tych grup.

Ten człowiek jest przestępcą i jego miejsce jest w więzieniu. Jeśli Cooper zostanie aresztowany, będzie śpiewał jak kanarek o całej sieci kontroli mafii chazarskiej w Japonii i innych krajach. Wyjaśni również dokładnie, w jaki sposób mafia chazarska kieruje Koreą Północną.

Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby jacyś żandarmi wojskowi pojawili się na imprezie i go aresztowali. Zabierzcie go do Guantanamo i każcie mu śpiewać.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/12/18/u-s-troops-deploy-worldwide-10000-sealed-indictments-take-khazarian-mob/

https://www.disclosurenews.it/en/troops-and-handcuffs-for-the-khazarian-mobs-ben-fulford/

One thought on “[Benjamin Fulford] Oddziały amerykańskie rozmieszczane na całym świecie z 10 000 zamkniętych aktów oskarżenia, aby zlikwidować chazarskich gangsterów

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.