[Benjamin Fulford] Wojna finansowa może przerodzić się w potężne ataki EMP podczas gdy wyłania się ostateczny koniec.

2018-01-08

Wojna finansowa może przerodzić się w potężne ataki EMP podczas gdy wyłania się ostateczny koniec.

Autor: Benjamin Fulford White Dragon Society

Trwająca wojna o kontrolę nad systemem finansowym, a tym samym kontrolę nad przyszłością planety, dociera do niebezpiecznego crescendo, zgadza się wiele źródeł. Najbardziej znaczące, amerykańska armia odwróciła uwagę świata w zeszłym tygodniu fałszywym sporem między prezydentem USA Donaldem Trumpem i jego byłym consiglieri, Stevem Bannonem, podczas gdy oni wykorzystali SpaceX do wystrzelenia swojego tajnego satelity Zuma, mówią źródła Pentagonu.

http://www.chicagotribune.com/news/nationworld/science/ct-spacex-secret-satellite-20180107-story.html

Ten satelita Pulsu Elektromagnetycznego  (EMP) został wystrzelony, podczas gdy zbliża się 31 stycznia, ostateczny termin płatności przez rząd Stanów Zjednoczonych i zostanie wykorzystany przeciwko Korei Północnej, mówią źródła. Ponieważ Korea Północna jest pośrednikiem i jest naprawdę zbyt analogowa, by mogła zostać dotknięta przez atak EMP, jest to niewątpliwie zawoalowane zagrożenie ze strony szwajcarskich kontrolerów, którzy wyniszczyli USA i rozbudowali Chiny.

Zwróćcie uwagę, że zachodni tajny rząd wykorzystuje ruchy ciał niebieskich, by zaplanować ważne wydarzenia geopolityczne i że 31 stycznia będzie datą pierwszego połączenia niebieskiego księżyca, superksiężyca i zaćmienia Księżyca od 150 lat.

Na marginesie, amerykański system petrodolara znajduje się obecnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie, ponieważ najwięksi eksporterzy ropy, Rosja, Wenezuela i Iran, sprzedają ropę bez przechodzenia przez system dolara. Próby amerykańskich agencji zmiany reżimu w Iranie i Wenezueli do tej pory zawiodły; ośmielając innych głównych eksporterów energii, takich jak Katar i Indonezja, do myślenia o ominięciu petrodolara. Ponadto Rosja właśnie podwoiła swoje możliwości eksportu ropy naftowej do Chin 1 stycznia dzięki nowemu rurociągowi.

Pakistan również zadał poważny cios staremu systemowi, ogłaszając, że będzie używał chińskiego juana w handlu, jednocześnie wypędzając 1,4 miliona Afgańczyków i zapraszając Chiny do zbudowania tam bazy wojskowej. Oznacza to, że przychody z heroiny z Afganistanu mogą być zagrożone. Ponieważ petrodolar jest trafniej opisywany jako petro-narko-dolar, jest to także wielki cios dla starego systemu.

Na tym tle Chiny rozważają 18 stycznia jako datę rozpoczęcia handlu kontraktami terminowymi ropą denominowanymi w chińskim juanie i złocie.

Właśnie dlatego źródła Pentagonu mówią o ataku EMP, podczas gdy źródła CIA mówią, jak powiedziano w zeszłym tygodniu, że tylne drzwi będą używane do “zamknięcia systemu finansowego”.

W tym kontekście warto również zauważyć, że w zeszłym tygodniu irański tankowiec zapalił się u wybrzeży Szanghaju. Najprawdopodobniej było to ukryte ostrzeżenie dla Chińczyków przez amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy, by dać im do zrozumienia, że ​​mogą odciąć wiele chińskiej energii. Innymi słowy, mówią Chińczykom, aby wycofali się z jednostronnego zastąpienia starego systemu finansowego, dopóki nie zostanie osiągnięte ostateczne porozumienie w sprawie nowego.

Tymczasem teraz, kiedy szeregi czołowych czczących szatana mafiozów chazarskich w Stanach Zjednoczonych zostały zdziesiątkowane, Białe Kapelusze chwytają najwyższych europejskich pedofilów i chazarskich gangsterów i zabierają ich do amerykańskiej bazy wojskowej na wyspie Diego Garcia, mówią źródła Pentagonu.

Julian Assange jest teraz w amerykańskim areszcie wojskowym i dostarczył odpowiednie informacje amerykańskim Białym Kapeluszom w wojsku i agencjach. Na przykład używają teraz Navy Seals do śledzenia “co najmniej siedmiu kontenerów, aby powstrzymać handel ludźmi “, mówią źródła Pentagonu.

W kampanii przeciwko chazarskim handlarzom ludzkich niewolników, drugi odcinek mini-serialu BBC “McMafia” pokazał, jak rosyjskie i wschodnioeuropejskie kobiety są przewożone do Izraela przez Egipt, zauważają źródła.

Natychmiast po emisji programu Egipt przeprowadził obawę na 75 osób handlujących ludźmi. Również izraelski kryminalista Moshe Harel został aresztowany w zeszłym tygodniu za kierowanie ogólnoświatową siecią handlu ludźmi na świecie.

———————————-

Policja aresztowała izraelskiego organizatora przemytu narządów.

Izraelski przywódca globalnego gangu handlarzy narządami został aresztowany na Cyprze, podała w sobotę Kosowska policja .

Moshe Harel jest podejrzany o organizowanie dziesiątek nielegalnych przeszczepów nerek w klinice Medicus w stolicy Prisztinie w 2008 roku i został zatrzymany, według doniesień lokalnych mediów.

Podejrzany, którego inicjały to MH, został aresztowany kilka dni temu na Cyprze w następstwie międzynarodowego nakazu aresztowania” – powiedział w rozmowie z AFP rzecznik policji Kosowa, Baki Kelani z Prisztiny.

Harel był ścigany przez władze przez prawie dekadę za wykorzystywanie ofiar, często werbowanych z ubogich obszarów w Europie Wschodniej i Azji Środkowej, obiecując 15000 euro (18 000 dolarów) za ich narządy.

Odbiorcy, głównie Izraelczycy, płacili za przeszczep do 100 000 euro.

Sieć handlu organami została ujawniona w 2008 r. po tym, jak turecki obywatel załamał się na lotnisku w Prisztinie po usunięciu nerki.
Policja dokonała nalotu na klinikę Medicus, która została zamknięta po skandalu.

W 2013 r. prowadzony przez UE sąd w Kosowie skazał pięciu kosowskich lekarzy na kary do 8 lat więzienia za handel organami w tym kraju.
Dawcy, których organy zostały bezprawnie usunięte, zostali pozostawieni bez odpowiedniej opieki medycznej i traktowani “jak odpady“, powiedzieli prokuratorzy w czasie procesu.

Sąd Najwyższy w Kosowie unieważnił wyrok w 2016 r. i zarządził nowy proces, który jest w toku.

Akt oskarżenia został nazwany Harel, od nazwiska głównego organizatora sieci handlu ludźmi, a turecki lekarz Yusuf Ercin Sonmez – nazwany przez media w Kosowie jako “turecki Frankenstein” i wciąż ścigany- był podejrzany o wykonanie przeszczepów w klinice.

Arab News

———————————-

 

Nastąpił również poważny atak na chazarskie fundusze hedgingowe i ich operatorów, zauważają ​​źródła Pentagonu. Zauważają, że 10 Chazarów, w tym kierujący funduszem hedgingowym Bridgewater Associates, Bruce Steinberg, “zginęło w katastrofie samolotu na Kostaryce“. Były szef FBI James “Comey pracował dla Bridgewater, ale to może być wiadomość dla ciemnych bankierów i ich inwestorów “, dodają.

Ataki na fundusze hedgingowe i brudne pieniądze w Izraelu są kontynuowane, podczas gdy były dyrektor Och Ziff, Michael Cohen został oskarżony o oszustwo w Afryce i jest on powiązany z legalnie działającym izraelskim miliarderem Danem Gertlerem” – kontynuują źródła.

W międzyczasie prezydent USA Donald Trump rozwiązał komisję ds. oszustw wyborczych po tym, jak jej praca zaowocowała ponad 10 000 zamkniętych aktów oskarżenia, na podstawie których są teraz podejmowane działania, źródła mówią.

Powiązanie Hillary Clinton ze sprawą Uranium One, Fundacją Clintonów i skandale e-mailowe zostały opublikowane w większości głównych korporacyjnych mediach propagandowych po oficjalnym ogłoszeniu formalnego dochodzenia przez FBI i Departament Sprawiedliwości.

Po spaleniu dokumentów i komputerów w jej nowojorskim domu, Hillary może zostać powieszona za zdradę stanu“, mówią źródła Pentagonu.

W rzeczywistości Hillary i wielu innych należy powywieszać za masowe morderstwa, a nie tylko za zdradę.

Jeśli to dochodzenie jest prawdziwe, doprowadzi to do podwodnej broni jądrowej, która została użyta u wybrzeży Haiti, by wywołać tam tsunami i trzęsienie ziemi.
To z kolei przyciągnie uwagę tzw. głównego nurtu na masowe morderstwo za pomocą ataku nuklearnego i tsunami na Fukushimę w Japonii.

To nieuchronnie doprowadzi do długo oczekiwanego usunięcia japońskich polityków-niewolników i ich chazarskich panów marionetek.

Jak już dawno mówiliśmy, atak na Japonię w Fukushimie był częścią planu Rothschildów i ich ukrytych szwajcarskich panów, którzy przenieśli swoją siedzibę w Azji z Tokio do Korei Północnej.

Następnie premier Naoto Kan publicznie oświadczył, że był naciskany by przeprowadzić ewakuację 40 milionów ludzi z Tokio na Półwysep Koreański w następstwie tej “katastrofy“.

Znakiem tego, jak głęboko sięga królicza nora, niedawno opublikowana japońska książka twierdzi, że cesarz Hirohito z czasów II wojny światowej był w rzeczywistości Marszałkiem Polowym w armii brytyjskiej.

Książka twierdzi, że pokazuje kopie brytyjskich powiązań wojskowych, na poparcie jej twierdzeń.

Członkowie rodziny Rothschildów powiedzieli nam w przeszłości, że rolą Japonii podczas II wojnie światowej była głównie kradzież złota z Azji w celu zapewnienia dalszej kontroli Chazarów nad światowym systemem finansowym.

Tymczasem źródło, które twierdziło, że reprezentuje “dobrą stronę rodziny Rothschildów“, wysłało schemat z instrukcją “podążaj za białym królikiem”.

Na samym szczycie tego wykresu twierdzą, że Watykan i katolicyzm są kluczem do zrozumienia wszystkiego.

W każdym razie jeden z azjatyckich przywódców, który jest głęboko w zmowie z mafią chazarską, premier Malezji Najib Razak, już przygotowuje się do ucieczki, według źródeł CIA i MI6 w Azji.

Oto surowe dane wywiadowcze od CIA w Azji:

“To jest bardzo ważne.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-07/malaysian-opposition-picks-92-year-old-mahathir-to-fight-najib

A ostatnie zdanie to puenta:

Najib nie wypowiedział się jeszcze publicznie na temat nominacji Mahathira. W tym tygodniu premier ma odwiedzić Arabię ​​Saudyjską. “

Mój kontakt w MI-6 w Malezji powiedział mi, że “Najib próbuje uzyskać azyl w Arabii Saudyjskiej. Może nie wrócić do Malezji. Robi mu się gorąco. Wyprowadził ponad 5 miliardów dolarów z Malezji i wszyscy, którzy go znają, są tego świadomi.

Pamiętajcie, że Najib został uwikłany w skandal z brakującymi funduszami z udziałem Arabii Saudyjskiej i Goldman Sachs.

Jest także kluczową osobą podejrzaną w sprawie zaginionych malezyjskich lotów 370 i 17.

Najib prawdopodobnie nie znajdzie żadnego prawdziwego schronienia w Arabii Saudyjskiej, ponieważ tamtejszy reżim nie jest już pod kontrolą jego byłych wspólników w zbrodni, którzy zostali usunięci. Obecnie armia amerykańska de facto kontroluje Arabię ​​Saudyjską.

Mógłby raczej szukać schronienia na Ukrainie, ale jest mało prawdopodobne, że tamtejszy zbrodniczy rząd będzie trwał znacznie dłużej.

Jest tak dlatego, że większość krajów Europy Wschodniej, które liczyły na to, że sprowokuje to Rosję, odchodzi od chazarskiego projektu UE.

Widać to w odrzuceniu przez 16 krajów Europy Wschodniej planu importu milionów pojedynczych młodych muzułmańskich mężczyzn.

Widać to również w przyjęciu przez nie, patrzącego na wschód eurazjatyckiego  projektu infrastruktury jeden pas, jeden kierunek.

W Niemczech, byłym bastionie projektu UE, nacjonaliści podnoszą się i żądają niepodległości po 70 latach rządów okupacyjnych.

Angela Merkel, najwyższa rangą chazarska przedstawicielka linii krwi u władzy na Zachodzie, została poproszona o rezygnację przez przeciwnych liniom krwi gnostyckich Iluminatów.

Pamiętajcie, że reżim, który reprezentuje Merkel, źle zarządzał Niemcami, tak że gwałtownie spadł niemiecki wskaźnik narodzin, a  przetrwanie niemieckiego narodu samo w sobie jest zagrożone.

Teraz, kiedy zaczęło się wydawanie wyższych rangą europejskich Chazarów, nie będzie mogła dłużej utrzymać się władzy.

Wiele osób już zniknęło z siedziby UE w Brukseli. Ludzie znikają również z radaru we Włoszech i Szwajcarii.

Rewolucja na Zachodzie rozwija się na naszych oczach. Zobaczmy, jak długo potrwa, zanim  Papież P2 Franciszek negocjuje kapitulację.

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/01/08/financial-war-may-escalate-massive-emp-attacks-final-showdown-looms/

https://www.disclosurenews.it/en/financial-war-and-emp-benjamin-fulford/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.