Służenie innym zawsze służy Wam ∞ Stwórcy

Służenie innym zawsze służy Wam ∞ Stwórcy

 

“Doceniamy wszystko, co robicie i proponujemy wam sugestie, ponieważ chcemy, abyście mieli bardziej radosne życie, abyście mogli szerzyć więcej radości. Pragniemy, abyście dawali to, w czym jesteście silni, w czym uważacie się za eksperta, dla kogokolwiek, kto prosi o waszą pomoc i wskazówki, wasze wsparcie.

Jesteście aniołami, którzy przybyli, aby służyć sobie nawzajem i jest to najszybszy sposób aby żyć życiem, o jakim zawsze marzyliście. Chcemy, abyście wiedzieli, że jest to dla waszego najwyższego dobra. Nie musicie ratować nikogo. Jesteście własnymi zbawicielami i dlatego prosimy was, abyście uciekli się do tej roli.

Nie możecie pomóc drugiemu bez pomocy sobie. Uważacie, że inni są w jakiś sposób oddzieleni od was i że jeśli coś im dacie, muszą wam coś dać coś w zamian, ponieważ nie widzicie daru, który sami dajecie samym sobie, będąc w służbie. I nie widzicie efektu domina. Zapewniamy was, że wszystko w jakiś sposób powraca w jakiejś formie. Otrzymacie to, czego potrzebujecie, kiedy dajecie dobrowolnie to, co macie.

Przyjmijcie tę ofiarę jako dar dla was, ponieważ naszym pragnieniem jest być najlepszą możliwą wersją nas samych, którą możemy być. I wiemy, że to także jest wasze pragnienie. Wiemy kim jesteście i dajemy wam dokładnie to, na co jesteście gotowi. To jest czas. Jesteście gotowi obudzić się do waszych prawdziwych Jaźni, waszych kochających, dających, opiekuńczych, nieskończonych Jaźni.

Rozpocznijcie od miłego gestu. Skinienie lub uśmiech, cześć lub dziękuję i zobaczcie, jak to jest. Wtedy poczujecie inspirację do zrobienia czegoś innego. Pozwólcie sobie na tą myśli, pomysł i zobaczcie, dokąd was to zaprowadzi. Wkrótce wszyscy będziecie żyć i dawać z siebie wszystko, co najlepsze.

 

 

 

 

Źródło:  http://danielscranton.com/being-of-service-always-serves-you-%e2%88%9ethe-creators-2/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.