[Portal] Protokoły Przystąpienia

Protokoły Przystąpienia

Za kulisami siły Światła przygotowują najbardziej przebudzone osoby z populacji na powierzchni do fizycznego kontaktu z pozytywnymi siłami z pod powierzchni i siłami pozaziemskimi.

Te przygotowania są częścią ogromnego projektu, w który jestem zaangażowany.

W pełnej zgodności z nową (beta) linią czasową, niektórzy najbardziej przebudzeni członkowie populacji na powierzchni mogą, lub nie mogą, dostać możliwość opuszczenia powierzchni planety i przyjęcia ich do podziemnego Ruchu Oporu lub innych pozytywnych frakcji Agarty.

Ostatnie prorocze sny Teresy Yanaros są bezpośrednim wynikiem tej przebudzonej sekwencji i wymagają szczegółowej analizy:

https://thedivinefrequency.com/2018/05/02/i-was-invited-to-the-inner-earth/

https://thedivinefrequency.com/2018/05/05/synchronicity-cobras-update-and-my-inner-earth-activation/

Sen miał miejsce w stanie hipnagogicznym, tej cienkiej linii między stanem przebudzenia a snem, który jest portalem pomiędzy fizycznym a wyższymi wymiarami:

https://en.wikipedia.org/wiki/Hypnagogia

Sen został wywołany jako sygnał dla ludności na powierzchni do rozpoczęcia przygotowań do kontaktu z siecią Agarty i faktycznie ujawnia dużą część protokołów przystąpienia.

Jeśli to czytasz, możesz lub nie możesz zostać zaproszony/a do przyłączenia do Oporu lub innej pozytywnej frakcji Agarty przed Wydarzeniem.

Mogę podać dokładny opis i wskazówki dla protokołów przystąpienia do Ruchu Oporu. Nie mogę podać dokładnych protokołów przystąpienia dla innych pozytywnych frakcji Agarty, chociaż są one prawie takie same w większości aspektów.

Jeśli wybrano Cię do przystąpienia do Oporu przed Wydarzeniem, protokoły wejścia są następujące:

1. Zostaniesz fizycznie skontaktowany/a przez agenta Oporu, bardzo blisko miejsca, w którym mieszkasz. On lub ona będzie nosić zwykłe cywilne ubrania i będzie emanować bardzo pozytywną energią. On/Ona przedstawi się sam/a i zapyta cię, czy jesteś gotów przystąpić do Ruchu Oporu. Zostanie wytłumaczone ci, że po wejściu do Oporu NIE będziesz mógł/mogła mieć fizycznego kontaktu z populacją na powierzchni.

2. Otrzymasz od 5 do 15 minut, aby zebrać rzeczy osobiste, które zabierzesz ze sobą. Zostaniesz poproszony/a o zabranie przedmiotów o osobistej wartości emocjonalnej (obrączki, zdjęcia bliskich, …), ponieważ wszystkie inne przedmioty (odzież, jedzenie, złoto, gotówka, dokumenty tożsamości …) można łatwo odtworzyć za pomocą replikatorów. Otrzymasz małą torbę i wszystkie twoje rzeczy będą musiały zmieścić się w tej torbie. Wymagania dotyczące rozmiarów i wagi będą bardzo podobne do wymagań, jakie astronauci mieli dla swoich osobistych przedmiotów na promie kosmicznym:

https://www.quora.com/Are-astronauts-allowed-to-bring-personal-belongings-aboard-the-ISS-E-g-family-photo-teddy-bear-lucky-necklace-etc-What-are-the-physical-limitations-on-bringing-personal-stuff-by-weight-and-dimensions

3. Agent Ruchu Oporu poprowadzi cię do punktu wejścia do Ruchu Oporu. Zwykle będą to drzwi serwisowe w podziemiu lub piwnicy w budynku komercyjnym w pobliżu domu. Tam poprowadzi cię, by zejść po schodach, które poprowadzą cię 30 metrów / jardów pod ziemią do najwyższego poziomu Ruchu Oporu. Schody będą wyglądać mniej więcej tak:

RES

4. Po osiągnięciu poziomu Oporu dotrzesz do zaawansowanych technologicznie drzwi, które doprowadzą do budynku, który będzie wyglądał jak kabina prysznicowa:

 

Z1.jpg

W tym momencie agent zapyta cię ostatni raz, czy chcesz przyłączyć się do Ruchu Oporu. Jeśli odmówisz, zostaniesz odprowadzony/a na powierzchnię i nigdy nie zostaniesz skontaktowany/a ponownie przed Wydarzeniem. Jeśli się zgodzisz, agent zostawi cię w spokoju i sam/a wejdziesz przez wysokotechnologiczne drzwi. Zostaniesz poproszony/a o zdjęcie wszystkich ubrań i pozostawienie torby z rzeczami osobistymi na specjalnej tacy. Następnie zostaniesz poproszony/a o wejście do “kabiny prysznicowej”, w której zostaniesz zdezynfekowany/a ze wszystkich nanotechnologii i większości wirusów i bakterii.

5. Wyjdziesz z drugiej strony “kabiny prysznicowej” do właściwego Oporu, odświeżony/a i zdezynfekowany/a. W tym momencie poczujesz się znacznie lepiej, z wybuchami wewnętrznej radości i poczujesz się bardzo żywy/a i pełen/na energii.
Nowy zestaw ubrań będzie czekał na ciebie na tacy, a twoje oryginalne ubranie zostanie zdezintegrowane, a twoje rzeczy osobiste będą czekały w torbie, zdezynfekowane i wolne od nanitów.

6. Wejdziesz do następnego pokoju, w którym lekarz przeprowadzi kontrolę lekarską. Kontrola ta zajmie około 30 minut i będzie całkowicie nieinwazyjna i bezbolesna. Jeśli miałeś/aś poważny problem ze zdrowiem przed wejściem do Oporu, w większości przypadków zostanie on skorygowany w ciągu dodatkowych 10 do 20 minut specjalną komorą korekcji kwantowej w bezbolesnej procedurze. Po zakończeniu procedur medycznych otrzymasz specjalny napój, który uruchomi proces detoksykacji.

7. Otrzymasz własny pokój do odpoczynku i snu i przejścia przez proces detoksykacji, który czasami będzie dość intensywny i może być umiarkowanie nieprzyjemny. Ten proces zwykle trwa 1-3 dni i pomoże ci uwolnić większość fizycznych, energetycznych i emocjonalnych zanieczyszczeń, które nagromadziłeś w swoim życiu na powierzchni. Podczas tego procesu mogą wystąpić łagodne do umiarkowanych efekty uboczne procesu detoksykacji, takie jak ból głowy, zmęczenie, lekkie nudności, wymioty, silne uwalnianie emocjonalne, utrata apetytu i długotrwały sen.

8. Po zakończeniu procesu detoksykacji będziesz mógł swobodnie poruszać się po niektórych najbardziej zewnętrznych obszarach Oporu:

Powoli zostaniesz zintegrowany/a ze społeczeństwem Oporu i znajdziesz swoje miejsce w rodzinie dusz Oporu:

http://2012portal.blogspot.com/2018/04/soul-families.html

http://isigacagri2015.blogspot.com/2017/11/priestess-activation-meditation.htmlhttp://isigacagri2015.blogspot.com/2017/11/priestess-activation-meditation.html

9. Po tym, jak zostaniesz przyjęty/a do Ruchu Oporu, nie będziesz w stanie wyjść na powierzchnię, skontaktować się z mieszkańcami, a nawet korzystać z powierzchniowej sieci internetowej / telefonii komórkowej, z wyjątkiem bardzo rzadkich przypadków, które będą bezpośrednio związane z Twoją misją. Będziesz w stanie nawiązać bezpośredni kontakt z ludzką populacją na powierzchni po Wydarzeniu.

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

 

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/05/entry-protocols.html

One thought on “[Portal] Protokoły Przystąpienia

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.