Tworzenie większej mocy w liczbach ∞ Stwórcy

Tworzenie większej mocy w liczbach ∞ Stwórcy

 

“Jeden z was wystarczy. Dwoje z was zwiększa wykładniczo moc. Kiedy macie ochotę na coś i jest ktoś inny w waszym bezpośrednim doświadczeniu, kto ma to samo pragnienie, i przychodzicie do siebie nawzajem, aby wzmocnić wzajemne pragnienie, macie taką moc. I moc, którą posiadacie, nie jest ułamkiem tego, co mogłoby być, gdyby każdy w waszym świecie, lub w waszym Wszechświecie, podzielał to samo pragnienie. Nie ma potrzeby, aby wszyscy byli zaangażowani w wasze pragnienia. Wszyscy mogą mieć to, czego chcą i ty możesz mieć to, czego chcesz, ponieważ nie musicie doświadczyć tego samego świata lub tego samego wszechświata.

Wszyscy możecie doświadczyć tego wszechświata, którego pragniecie, ponieważ jesteście wszechświatem. Wszechświat to wy. Ale kiedy spotykacie się z kimś innym i podzielacie to podobne pragnienie, by doświadczyć wspólnie doświadczenia lub doświadczyć świata, istnieje elektryczność, która porusza się między wami, która uziemia wasze pragnienie. Tworzycie trójcę ze Źródłem, ze Wszystkim Co Jest, gdy oboje macie takie samo pragnienie. To jest jak tworzenie podstawy w kształcie trójstronnym. Fundamenty. Jest po prostu więcej mocy. Więc nawet jeśli nie potrzebujecie nikogo innego, aby doświadczyć świata, którego chcecie doświadczyć, fajnie jest mieć to doświadczenie z elektrycznością poruszającą się przez was i między wami i dzielić się tym doświadczeniem siły i wpływu.

Teraz wyobraźcie sobie, że trzecia osoba wchodzi do równania. Teraz macie trójwymiarowy piramidalny kształt, poruszający prąd między trojgiem osób, a także do Źródła w tym samym czasie od każdego z was. Teraz wyobraźcie sobie moc w tym, trzymającą energię u podstawy struktury, pomiędzy trojgiem. To jest prawdziwa rzecz, o której mówimy. To nie jest metafora ani bajkowa historia. Przedstawiamy wam mechanikę tworzenia i struktur mocy. Właśnie dlatego macie na planecie swoje piramidy, ponieważ ten kształt jest bardzo potężnym kształtem.

Mówimy wam to, ponieważ chcemy, abyście użyli narzędzi, które posiadacie, aby stworzyć to, co chcecie i grali razem, aby dobrze się bawić ze swoimi umiejętnościami. I czekamy na to, co stworzycie. “

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/creating-more-power-in-numbers-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.